Biedroń 2020

Wybory prezydenckie w 2020 wygra...

  • Korwin

  • Biedroń

  • Żaden z powyższych


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
żarcik poniżej pasa? ;)

2yluAlQ.jpg
 
OP
OP
Alu

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Słupsk w awangardzie wolnościowców! 10 października mieszkańcy Słupska wylegli na ulice zamanifestować solidarność z imigrantami.



Głos zabrała m.in. reprezentantka Federacji Anarchistycznej (1:25).

O swobodzie przemieszczania się od wielu lat pisze zwolennik otwarcia granic dla ludzi i towarów Janusz Korwin-Mikke. Pan Janusz zajęty kampanią do Sejmu niestety nie znalazł czasu na udział w marszu. Pod sztandarem "Bóg Honor Ojczyzna Słupsk" pojawił się za to prezydent miasta Robert Biedroń.

Bez-nazwy-1.jpg

Uwagę przykuwa muszka na szyi pana prezydenta. Przypadek? Nie sądzę. To wygląda na ukrytą wiadomość skierowaną do środkowisk antysystemowych. Prezydent Biedroń udaje tfu geja a po cichu dodaje nam otuchy i podpowiada niezdecydowanym jak głosować. Sprytne zagranie.
 
Ostatnia edycja:

Imperator

Generalissimus
1 568
3 553
Bóg Honor Ojczyzna? A to nie było przypadkiem hasło podżegające do nienawiści?
Co dalej Biedroń użyje? Polska dla Polaków?
 
OP
OP
Alu

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Bóg Honor Ojczyzna? A to nie było przypadkiem hasło podżegające do nienawiści?
Co dalej Biedroń użyje? Polska dla Polaków??

Z tego co pamiętam to powiedziała jakaś dziennikarka a nie Robert Biedroń.
"Polska dla Polaków" na pewno nie użyje, bo to durne ksenofobiczne hasło a prezydent Biedroń nie jest ani durniem ani ksenofobem.
 

pawlis

Samotny wilk
2 420
10 187
Biedroń do Olejnik: W waszej telewizji dochodziło także do molestowań
biedro%C5%84.jpeg


– W waszej telewizji dochodziło także do sytuacji bulwersujących, do molestowań. Pisały o tym wszystkie media – powiedział na antenie TVN24 Robert Biedroń, odpowiadając na pytanie dotyczące afery pedofilskiej w Słupsku.

– Ciekawe jest to, że afera pedofilska wyszła w momencie, kiedy ogłosiłem start nowego projektu – przekonywał. Dopytywany, jakie działania podjął, kiedy dowiedział się o skandalicznych praktykach w domu kultury, odpowiedział: „Podjąłem decyzję o izolacji tego pana. Wszystkie czynności, jakie wykonałem, miały na celu dobro dzieci”.


– Niech Grzegorz się nie maże, że ja nie chcę od niego odebrać telefonu. Ja się mogę z nim spotkać i rozmawiać o Polsce, bo to jest bardzo ważne. Będę rozmawiać o Polsce ze wszystkimi prodemokratycznymi siłami – dodał.

Robert Biedroń poinformował w poniedziałek, że nie będzie startował w kolejnych wyborach na prezydenta Słupska. Polityk zapowiada utworzenie nowej inicjatywy.

Aferę pedofilską rozpoczął anonimowy list, z którego wynikało, że instruktor tańca w Słupskim Ośrodku Kultury Paweł K. ma romans z 14-latką i rozpija dzieci. Jak jednak ustalili śledczy, fakty miały być jeszcze gorsze – seksualnie wykorzystywane miały być trzy dziewczynki. List władze miasta zignorowały.

/Telewizja Republika/
 

snajper

Well-Known Member
376
1 523
W Słupsku nie będzie kandydował na prezydenta. Rusza w Polskę z hasłem "policzmy się" Może to dobra decyzja? Już widzę jak kodowcy robią w majty. Już ujadają. A może w przyszłości będzie startował na prezydenta RP?
Pójdę na wybory i będzie miał mój głos!;)
https://fakty.interia.pl/polska/news-robert-biedron-rusza-w-polske-nowy-projekt-w-lutym,nId,2626816
"Prezydent Słupska Robert Biedroń zapowiedział we wtorek, że chce "zmienić oblicze polskiej polityki". "Do końca roku odwiedzę ponad 40 miast w Polsce po to, by w lutym ogłosić nowy projekt polityczny - z nazwą, programem i strukturami" - poinformował. "

Nic do niego nie mam. Niegłupi gość.


z23855873IE,Robert-Biedron--prezydent-Slupska.jpg
 
Ostatnia edycja:

snajper

Well-Known Member
376
1 523
Czy fakt, że gość jest pederastą-celebrytą, jest jakimś programem politycznym?Toż to komuch wystrugany przez post kiszczakową razwiedkę.
Co chcecie od chłopa? Bystry facet, sympatyczny, fajnie uśmiecha się do obiektywu.:)
Zamiast limuzynami rowerem jeździ. Zakasał rękawy i dużo w mieście zmienił na lepsze.
Najważniejsze, że mieszkańcy Słupska są zadowoleni.

Nie wiem jaki program ma Biedroń, czy coś mówi na temat programu?Ja na wybory nie chodzę.Spory procent ludzi w kraju jest obsesyjnie homofobicznych i na geja nie będą głosować, bo dla nich to szatan, a ludzie najczęściej strachem głosują i żołądkiem:) Ale bez wątpienia nowy ruch społeczny odbierze część głosów opozycji.
 

Król Julian

Well-Known Member
962
2 123
Co chcecie od chłopa? Bystry facet, sympatyczny, fajnie uśmiecha się do obiektywu.
Lol, o Kwaśniewskim też tak mówili: sympatyczny i ładnie wygląda.:confused: Chuj mnie obchodzi wygląd polityka, tylko jego poglądy. A jakich poglądów można się spodziewać po założycielu i wieloletnim aktywiście lewackiej organizacji "Kampania Przeciw Homofobii", żądającej np. zakazania krytyki środowiska LGBT, prominentnym działaczu SLD a potem Ruchu Palikota który jako prezydent Słupska wzywał m.in. do przyjmowania muzułmańskich nachodźców?
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 6341

Guest

Imperator

Generalissimus
1 568
3 553
https://wiadomosci.wp.pl/robert-bie...zaplecza-prezydenta-slupska-6292084393408129a
W najbliższym czasie przedstawię swoją szerszą drużynę. Już dziś mogę zdradzić kilka nazwisk: to Michał Syska z Fundacji Lassala, prof. Maciej Gdula ze środowiska Krytyki Politycznej, Dariusz Standerski z Fundacji Kaleckiego, adwokatka Gabriela Morawska-Stanecka" - przyznał w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" Robert Biedroń

Ja już nie mam pytań jakie postulaty będzie miał ewentualny ruch Biedronia, przypadek podobny do Palikota, sam niby w porządny, dość wolnorynkowy itd. z drugiej strony zakłada partię z najgorszymi lewackimi pomiotami.
 

alfacentauri

Well-Known Member
1 164
2 172
Powiem tak. Gdybym w jakiś dziwnych okolicznościach został prezesem jakiejś partii wolnościowej i w jeszcze dziwniejszych okolicznościach mógł wymienić 5 najlepszych wolnościowców z niej na Gdulę to bym ryzykancko wybrał tego drugiego. I wyjaśniam, że bynajmniej nie broń boże do układania programu, a do robienia analiz socjologicznych przydatnych w opracowaniu planu działania.
 

Redrum

Active Member
702
182
Ja już nie mam pytań jakie postulaty będzie miał ewentualny ruch Biedronia, przypadek podobny do Palikota, sam niby w porządny, dość wolnorynkowy itd. z drugiej strony zakłada partię z najgorszymi lewackimi pomiotami.

Gorszy niż PiS nie będzie, co jest good enough patrząc na realia polityczne.
Innym ucieleśnieniem Razem nie będzie, chyba że nagle magicznie przesiąknie go ktoś z tego środowiska i magicznie wrzuci ponownie na skraj podkowy politycznej.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
I wyjaśniam, że bynajmniej nie broń boże do układania programu, a do robienia analiz socjologicznych przydatnych w opracowaniu planu działania.

To ciekawe. A Gdula ma jakieś sukcesy czy tylko sobie tak analitykuje? btw. analityka można zatrudnić z zewnątrz, nikogo nie wymieniając w zamian :)
 
Do góry Bottom