Bannet

Czy zbanować Ronbilla?

  • Tak!

    Votes: 25 53,2%
  • Nie!

    Votes: 9 19,1%
  • Wali mnie to!

    Votes: 13 27,7%

  • Total voters
    47
  • Poll closed .

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
pierdolisz o super inteligentnych logicznych postach enesia, gdzieś tam etatyzm chwaliłeś, pierdolisz typowe dla trolla rzeczy...
ban sie należy, bo jesteś trollem abo botem, abo trollbotem hehe
 
M

mezoqwer2012

Guest
Mimo że jak na razie, nie udzielałem się na tym forum, to jestem jego stałym czytelnikiem od ponad roku i jestem dobrze zapoznany z działalnością użytkownika Nowy Świt/Antoni Rzodkiewka/Artur Nowak. Jestem wielkim fanem jego wypowiedzi, więc z tym większym zdziwieniem zapoznałem się z informacją o banie dla niego.

Myślę że głównym źródłem nieporozumień na tym forum, było to że większość libertarian wydaje się dziwnie podniecać, każdym co jednym zdjęciem ładniejszej dziewczyny, a na widok fotografii kobiecych piersi wydaje się dostawać wręcz orgazmu. Nowy Świt wyśmiewał to, poprzez sabotowanie tematu ze zdjęciami, wizerunkami brzydkich kobiet i gejów. Wydaje mi się, że to było głównym powodem oburzenia ze strony użytkowników forum, dla których zdjęcia kobiet są sensem ich życia.

Warto zwrócić także uwagę, że Nowak, jako jedna z nielicznych osób, udzielała się na tym forum z otwartą przyłbicą. Miał swoje zdjęcie w awatarze, pisał pod własnym imieniem i nazwiskiem. Niewiele osób może poszczycić się taką odwagą, zwłaszcza że mógł zostać łatwo zidentyfikowany przez agentów wpływu, czy członków razwiedki, a wiadomo jakie grożą za to nieprzyjemności.

Poza tym był to rzutki biznesmen, zajmujący się produkcją i sprzedażą, utworów muzycznych wykonanych w syntezatorach. Z pewnością zarabiał na tym poważny pieniądz. Warto wspomnieć, że zgodnie ze stereotypem libertarianin-asperger, zapewne niewiele osób stąd ma odwagę na prowadzenie własnego biznesu.

https://www.facebook.com/pages/Nowy-Świt/446887005413637?pnref=lhc
Fanpage Nowego Świta na facebooku, ciekawe czy to ten z tego forum?
 
OP
OP
R

Ronbill

Guest
Myślę że głównym źródłem nieporozumień na tym forum, było to że większość libertarian wydaje się dziwnie podniecać, każdym co jednym zdjęciem ładniejszej dziewczyny, a na widok fotografii kobiecych piersi wydaje się dostawać wręcz orgazmu. Nowy Świt wyśmiewał to, poprzez sabotowanie tematu ze zdjęciami, wizerunkami brzydkich kobiet i gejów. Wydaje mi się, że to było głównym powodem oburzenia ze strony użytkowników forum, dla których zdjęcia kobiet są sensem ich życia.
>>>>>>>>>>>>>>>>>

.Poza tym był to rzutki biznesmen, zajmujący się produkcją i sprzedażą, utworów muzycznych wykonanych w syntezatorach. Z pewnością zarabiał na tym poważny pieniądz. Warto wspomnieć, że zgodnie ze stereotypem libertarianin-asperger, zapewne niewiele osób stąd ma odwagę na prowadzenie własnego biznesu.

https://www.facebook.com/pages/Nowy-Świt/446887005413637?pnref=lhc
Fanpage Nowego Świta na facebooku, ciekawe czy to ten z tego forum?

Brawo!
nie widziałem jego zdjecia na profilu moze bylo jak mnie nie bylo ale to nie jest najwazniejsze ale i nikt wklejac zdjec swoich nie musi A.Nowak to inteligentny facet i moze dlatego czesc tutejszych zasiedzialych userów go tępi bo im zagraza madrością i inteligencją i taki amel , fatban , pLT , gazda , tralala i kilku jeszcze powinni to przemyśleć , troche pokory by sie im przydalo bo lepiej czerpać wiadomości od kogos lepszego , uczyc sie od niego zamiast go odjebywać Zdjecia kobiet ja tez wklejam ale nigdy z golymi rozwalonymi cipami na wierzchu bo jakas intymnosc powinna byc zachowana ale to tez moze byc dlatego ze jak nie ma kobiety to musi sobie chociaz na takie zdjecie popatrzec bo ma potrzeby i niespelniiony jest , he he he
 
D

Deleted member 4683

Guest
Przed chwilą dzwoniły do mnie robotnice z łódzkich zakładów włókienniczych. Prosiły o przekazanie, że czytają forum od kilku lat nie rejestrując się z obawy przed razwiedką. Szczególnie wysoko oceniły wkład wnoszony w forum przez Artura Nowaka i Ronbilla. Potępiły ich zbanowanie i zagroziły wstrzymaniem produkcji artykułów tekstylnych.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Ostatnio na forum zbyt dużo uwagi poświęca się kolejnym userom / składowi personalnemu a zbyt mało ciekawemu kontentowi - nawet lolkontentowi. To chyba znak zjadania własnego ogona i zagubienia balansu.

A przecież aspergery powinny wiedzieć, że ludzie są nieważni - ważne jest to co produkują. Kiedy więc zacznie się to bezrobocie technologiczne? Bo wolałbym pogadać z robotami, które miałyby coś interesującego do powiedzenia, niż patrzeć na żenujące próby zwrócenia na siebie uwagi przez jakieś podrzędne biologiczne osobniki, których umysły nie generują żadnych bodźców, jakich bym do tej pory nie znał...

Pora na merytokratyczny zamordyzm cyborgów.
 

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
168
rowniez zmienilem glos, ewidentny troll. Robcie co z nim chcecie. Wciaz uwazam zeby byly banucje za ad personam - znaczaco podniesie jakosc dyskusji a jak nie to bedzie to co @up zauwazyl albo karaszambo. lepszego uknucia trolli i debili nie widze. Oczywiscie mozna doprecyzowac ze chodzi o banucja bedzie dokonywana jesli ten 'argument' zostal wysuniety bez innego rownoleglego. Bo gdzies na forum w watku o niezaradnosci ktos kogos nazwal chujem i to bylo jednak calkowicie uzasadnione. Zreszta powinno sie go uzywac zazwyczaj na koncu.
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
No ale o ile dobrze pamiętam, to są słowa właśnie zbanowanego Artura Nowaka/Nowego Świta/Antoniego_Rzodkiewki... Aż tak się z nim solidaryzujesz, że postanowiłaś spełnić jego życzenie?
Nie solidaryzuję się z tym panem -nie wzrusza mnie i nie zachwyca.Jest mi obojętny.

A co z tymi libami, którzy okazali Ci sympatię?
Przepraszam, nie zauważyłam- gamoń ze mnie :(
Pozostaje mi podziękować i uroczo dygnąć :)
images
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
Dedykacja muzyczna dla pana .....Tosiabunio,
;)
i podziękowanie za wyrozumiałość i cierpliwość dla mojej skromnej osoby,
która swoją pisownią niszczyła piękno tego miejsca.
Wybrałam ten taniec bo myślę, że pan potrafi równie pięknie jak Scott poprowadzić partnerkę w tańcu,
a może nawet jeszcze piękniej ?

Pozdrawiam
 

Antoni_Rzodkiewka

Well-Known Member
266
514
Mimo że jak na razie, nie udzielałem się na tym forum, to jestem jego stałym czytelnikiem od ponad roku i jestem dobrze zapoznany z działalnością użytkownika Nowy Świt/Antoni Rzodkiewka/Artur Nowak. Jestem wielkim fanem jego wypowiedzi, więc z tym większym zdziwieniem zapoznałem się z informacją o banie dla niego.

Myślę że głównym źródłem nieporozumień na tym forum, było to że większość libertarian wydaje się dziwnie podniecać, każdym co jednym zdjęciem ładniejszej dziewczyny, a na widok fotografii kobiecych piersi wydaje się dostawać wręcz orgazmu. Nowy Świt wyśmiewał to, poprzez sabotowanie tematu ze zdjęciami, wizerunkami brzydkich kobiet i gejów. Wydaje mi się, że to było głównym powodem oburzenia ze strony użytkowników forum, dla których zdjęcia kobiet są sensem ich życia.

Warto zwrócić także uwagę, że Nowak, jako jedna z nielicznych osób, udzielała się na tym forum z otwartą przyłbicą. Miał swoje zdjęcie w awatarze, pisał pod własnym imieniem i nazwiskiem. Niewiele osób może poszczycić się taką odwagą, zwłaszcza że mógł zostać łatwo zidentyfikowany przez agentów wpływu, czy członków razwiedki, a wiadomo jakie grożą za to nieprzyjemności.

Poza tym był to rzutki biznesmen, zajmujący się produkcją i sprzedażą, utworów muzycznych wykonanych w syntezatorach. Z pewnością zarabiał na tym poważny pieniądz. Warto wspomnieć, że zgodnie ze stereotypem libertarianin-asperger, zapewne niewiele osób stąd ma odwagę na prowadzenie własnego biznesu.

https://www.facebook.com/pages/Nowy-Świt/446887005413637?pnref=lhc
Fanpage Nowego Świta na facebooku, ciekawe czy to ten z tego forum?

Dla mnie również ban dla Artura Nowaka był szokiem, ponieważ był moim ulubieniastym użytnikiem.

Jego heroizm, będzie wzorem dla przyszłych pokoleń, które będą pisać na forum z otwartą przyłbicą, bez względu na stopień inwigilacji forum przez służby specjalne, które robią rekonesans kogo tym razem forumowe aspergery chcą odjebać/powiesić.
 

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
168
No i jeszcze jedno, jeśli brzydko piszę, ale trzymam się tematu wątku, zdarzało się,że post pod postem pisałam, to zdaniem libertarian jest to "trollowanie, komuszenie,zakłócanie miru domowo forumowego" i coś tam jeszcze, ale jeśli libertarianie piszą post pod postem, i bywa,że nie w temacie wątku to Oni mogą, wolno Im, bo są u siebie, tak?
Bo tak Jak pisałem w wątku który uznano za próbę trollowania (dyskusja nt. regulaminu) tu nie ma precyzyjnych zasad, są tylko arbitralne. W końcu i tak jak ktoś mi powiedział "wszystko się do tego sprowadza" w roli monarchy.

Ja bym tam jednak wolał wywiesić dokument na swoim terenie co osoba która tędy przechodzi musi się wystrzegać. Np. w zoo są to tabliczki "nie karmić zwierząt" i tym podobne. Bo po co ma dochodzić do nieporozumień...
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Dokument jest wywieszony. Obowiązują tu podobne zasady, jak w normalnym życiu. Np. gdy wchodzisz do czyjegoś domu, nie mówisz, że żona gospodarza jest brzydka, a dzieci głupie, nawet gdy to fakty obiektywne. Kiedyś takie miękkie umiejętności nabywało się w domu rodzinnym (zobacz hasło kindersztuba), ale pokolenie czanów myśli, że wszystko wolno, więc trzeba pisać im łopatologiczne regulaminy, których i tak nie rozumieją. Tutaj najczęściej dostają lekcję w postaci bana (zresztą rzadko).
 

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
168
Wcale nie myślę że wszystko wolno. Najczęściej twierdzą to kolektywiści, którzy uważają za cenzurę płacenie za poglądy których właściciel nie popiera...

Co do twojego przykładu to się go nie mówi ze zwykłej empatii, by komuś nie sprawić przykrości. A jeśli sama o tym wie to tym bardziej niepotrzebne jest takie "przypominanie". Może ja jestem inny, mnie coś takiego po prostu wali. Reflektuje się tylko nad konstruktywną krytyką. W tej hipotetycznej sytuacji co najwyżej bym odpowiedział "no i co w związku z tym?". Ja tak robię zawsze gdy jakiś upierdliwy człek sraczy bo np. przeszedłem przez 5 cm płotek po której jest droga gruntowa...

Jak dla mnie:
Przejrzysty regulamin -> mniej nieporozumień -> większy porządek -> zero pierdolenia "hurr durr cenzura" (erystyka schopenhauera 35 sposób "wola")

Po za normalnymi ludźmi na tym forum (neurotypowcy) są też aspergery i oni tych "miękkich" umiejętności to niespecjalnie dużo mają...
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Ten regulamin jest przejrzysty. Czego w nim nie rozumiesz?

Tu nie ma pierdolenia, że cenzura, bo dostaje się z wozu i po sprawie.

A problemy aspergerów są ich problemami, nie będę tu robił jakichś safe space'ów dla nich, jak jakiś social justice warrior. Trzeba ćwiczyć miękkie skille, bo to się przydaje w życiu, a życie jest trudne.

Ja tu witam miło wszystkich pojebów, ale nie ma taryfy ulgowej - trzeba się umieć zachować, to jednak nie piwnica.
 
Do góry Bottom