1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Bannet

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez Ronbill, 12 Marzec 2015.

Czy zbanować Ronbilla?

Poll closed 16 Marzec 2015.
  1. Tak!

25 głos(y/ów)
    53,2%
  2. Nie!

9 głos(y/ów)
    19,1%
  3. Wali mnie to!

13 głos(y/ów)
    27,7%
  1. Ronbill

Ronbill Active Member

Polubienia:
    672
    Artur Nowak dostał bana , za co? dobre teksty koles pisał

2. Lancaster

Lancaster Kapłan Pustki

Polubienia:
    1 030
  3. Ronbill

Ronbill Active Member

Polubienia:
    672
    ok
    Bez tych banów żyć sie nie da?

franz lubi to.
  4. Alu

Alu Well-Known Member

Polubienia:
    7 175
    Da się. Ale co to za życie...

Ciek, pampalini i tomislav lubią to.
  5. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 853
    Wiesz, pierwszy ban go nie nauczył. A jego teksty nie wnosiły za wiele dobrego. Nie chcę też sugerować za wiele, ale nie jest jedyny...

6. Inn Ventur

Inn Ventur Well-Known Member

Polubienia:
    436
    Bardzo dobry ruch. Pochwalam. Tępy i przy tym arogancki chujek.

7. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 584
    Słuchajcie, pewnie o tym nie wiecie, ale w tym roku wypada 2523 rocznica pojawienia się w starożytnej Grecji klasycznego ostracyzmu, który zgodnie z opisem:

Ostracyzm miał chronić przed wprowadzeniem tyranii, ale w praktyce dość często służył do rozgrywek politycznych i pozbywania się osób niewygodnych.

Dla uczczenia tej rocznicy, przypomnienia na czym w praktyce polega demokracja oraz dla komfortu użytkowników forum, no bo to jest forum libertarian, czyli wasze, a zatem jak najbardziej wskazane jest byście decydowali o jego zawartości i usuwaniu tego co niewygodne, a i emocjonująca rozgrywka polityczna co jakiś czas nikomu (prawie) nie zaszkodzi, dodałem ankietę odnośnie bezterminowego zbanowania użytkownika @Ronbill.

Ankieta będzie czynna przez 3 następne dni, jest anonimowa, zwycięża opcja wybrana przez większość spośród głosów na "Tak!" i "Nie!" :)

Ostatnia edycja: 13 Marzec 2015
    FatBantha lubi to.
  8. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    7 722
    Co to za ankieta bez opcji "spierdalaj" ?

9. Mad.lock

Mad.lock barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm

Polubienia:
    4 592
    Jeszcze opcja "mam go w ignorowanych, więc wali mnie to".

10. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 584
    Ok, ankieta zaktualizowana.

11. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 716
    Za póżno i od złej strony. Albo usunąć wszystkich pokroju Ronbilla (jessod i tym podobni) albo nie ruszać.

12. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    7 722
    Zasadniczo opcja "spierdalaj" ma wyrażać właśnie brak zainteresowania głosowaniem ( innymi słowy "wali mnie to" ) więc obecnie można ją wywalić :)

13. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 853
    Fałszywa alternatywa. Jeszcze jest wiele opcji pośrednich, np. wywalić Robilla, a zostawić innych. Wywalić jeszcze kogoś. Albo też nie.

14. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    19 102
    Ciek wie, co znaczy obrona i restauracja Okcydentu. Oto wracamy do kolebki cywilizacji. Zaczyna się niewinnie od ostracyzmu a później się skończy na organizowaniu uczt na leżąco z filozoficznymi tematami i pederastyczne posuwanie chłopców a w wolnym czasie olimpiady.

Ach ta moda, co się kołem toczy. Nowe wraca. :D

15. Kompowiec2

Kompowiec2 Satatnistyczny libertarianin

Polubienia:
    154
    troche to zabawne, pytac sie DEMOKRATYCZNIE (ktora podobno gardzicie) o wyrzucenie kogos z forum. Ale wy przynajmniej macie na plus ze sie do tego przyznajecie a nie wladca grajdolka nie ma jaj by robic to publicznie.. Ja zaglosowalem na nie, bo i tak jak ktos bardzo bedzie chcial potrollowac to skorzysta z proxy, ale oczywisice probowac mozna wykonywac publiczna egzekucje staromodnym blokowaniem ip. :) w ostatecznosci telefon 'dzien dobry panie bagieto, moglibyscie zalatwic nakaz sadowy zblizania sie do naszego koleczka masturbacyjnego. Przy okazji, jestescie skurwysynami. Dziekuje'

btw. co macie do jessoda i jemu podobnych? zrobili wam cos zlego? zasmiecaja serwer czy co?

franz lubi to.
  16. Cngelx

Cngelx Guest

Odpowiem cytując największego odjebkowicza komuchów w historii ludzkości
    Lepiej skrócić o głowę niewinnego niż zawahać się podczas wojny.

17. Ronbill

Ronbill Active Member

Polubienia:
    672
    Oczywiście jestem libertarianinem ale widze ze do bólu jesteście towarzystwem wzajemnej adoracji a taki jak ja albo Nowak ktory ma dużo do powiedzenia i ma swoje zdanie jest niewygodny i to nic dziwnego bo zawsze tak bylo i bedzie O wiele bardziej lubie czytać czytac krotkie logiczne teksty Nowaka niż nudne elaboraty Amela Te wasze dzisiejsze wpisy swiadczą o tym jak rozumiecie wolnosc słowa
    he he he

18. Cngelx

Cngelx Guest

Załóż sobie własne forum to będziesz mógł tam pisać co ci się podoba. Tutaj tosiabunio ustala zasady.

fds, mikioli, luke27 oraz 3 uzytkowników lubi to.
  19. Ronbill

Ronbill Active Member

Polubienia:
    672
    Rownie dobrze ty mozesz zalozyć sobie swoje własne forum i pisać brednie na nim i nie mów za innych bo o ile zauważylem tosiabunio potrafi formulować swoje wlasne opinie i nie potrzebuje kogoś ktto bedzie wychodzil przed szereg i przypominał o jego zasadach

Ostatnia edycja: 13 Marzec 2015
  20. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 716

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.