Bannet

Czy zbanować Ronbilla?

  • Tak!

    Votes: 25 53,2%
  • Nie!

    Votes: 9 19,1%
  • Wali mnie to!

    Votes: 13 27,7%

  • Total voters
    47
  • Poll closed .
OP
OP
R

Ronbill

Guest
Odpowiem cytując największego odjebkowicza komuchów w historii ludzkości
Lepiej skrócić o głowę niewinnego niż zawahać się podczas wojny.
To jest madra myśl , ppopieram

Piszesz też ze to forum prywatne a czy płacisz za nie?Bo kiedys na Interii tez jeden pisal ze ma prywatne forum i moze robic co chce i kogo chce wywalać tez moze a gówno prawda bo nie płacił za nie i nie bylo jego , takie sa realia
 
OP
OP
R

Ronbill

Guest
Do gnoju i widłami chama!
taaa!moze na sam przód wypruj mu na żywca flaki jak jaończycy robili , fajnie co?
zapomniałeś o sznurze
jup_szubienica_580.jpeg
 
D

Deleted member 427

Guest
Powiem krótko: dla mnie Mance i Ronbill (podejrzewam, że to jedna i ta sama osobowość) to idealny materiał na bana dożywotniego. Ale nie tak delikatnie, z poszanowaniem godności ludzkiej, tylko tak po faszystowsku z całej epy na pełnej kurwie. W ankiecie oczywiście zagłosowałem na tak.

Czekam na głosy oburzonych o łamanie praw człowieka i wolności słowa :)
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Mnie bardziej wkurwia to demokratyczne bajanie przez trzy strony zamiast natychmiastowej męskiej decyzji. Albo w tę albo w tę i tyle.
Gdyby Ronbill był kimś wartym dyskusji to można demokratycznie obgadywać los takiej jednostki. Niestety Ronbill to podczłowiek i musi być potraktowany po dyktatorsku. Silne jednostki muszą zdecydować o jego losie, bo o dyskusji nie ma mowy.

Bo o czym mamy gadać?
Ronbill to kretyn. I albo miłosierne potraktowanie niepełnosprawnego albo odjebka wraz z wózkiem.

A sama ankieta zakończona, bo zagłosowali praktycznie wszyscy. Ostateczna decyzja leży w kwestii władz. Demokratycznie nie można dojść do porozumienia.
 
Ostatnia edycja:
OP
OP
R

Ronbill

Guest
Mnie bardziej wkurwia to demokratyczne bajanie przez trzy strony zamiast natychmiastowej męskiej decyzji.

Bo o czym mamy gadać?
Ronbill to kretyn. I albo miłosierne potraktowanie niepełnosprawnego albo odjebka wraz z wózkiem..
Rownie dobrze mozna odjebać ciebie "intelektualisto"
Trzeba być mezczyzną a ty nim nie jesteś koles Nie ma cię kryjesz sie i nagle z dziury wylazisz nie wiadomo po co Pisać nudne jak flaki z olejem elaboraty kazdy kretyn potrafi nawet taki Mancol Ale pisać logicznie krotko i na temat jak to robi taki Nowak to niestety nie potrafiszale to jest cecha ludzi inteligentnych dlatego sie nie dziwie że nie potrafisz
Nie ma o czym z tobą gadać koncze bo z idiotami nie gadam szkoda czasu he he he
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
ronbill weź no daj linka do któregoś z tych logicznych tekstów enesia, bo jakoś wszystkie musiałem przegapić a właściwie czytam wszystko prawie...
 
OP
OP
R

Ronbill

Guest
Dusty Springfield..

Sprinfield śpiewać nie umiala ale chwalila sie tym że byla homo i hetero , he he he
jedno co warte uwagi w tym klipie to jego poczatek kiedy tancerka wyciaga broń zza pończochy i ma zgrabne nogi ale to nie są nogi anorektyczki tylko szczuplej atrakcyjnej kobiety , ale to zauważą tylko normalni faceci a nie jakies tchorze co w dziurach siedzą albo jakies pierdololo co *kurwakurwa* to ich wizytowka
he he he
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
OP
OP
R

Ronbill

Guest
" he he he" - jak chłopek przeżywający wzwód podczas pierwszej obowiązkowej lekcji czytania.
wzwód to normalka u zdrowego faceta ale są takie tchorze co wzwodu nie maja i z tego powodu wylewaja brudy na tych normalnych , he he he
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Zmieniłem głos, bo okazało się, że opcja ignorowania jak zwykle działa beznadziejnie i nie ma sensu jej używać. Jak nie ma sensownego ignora, to ban musi go zastąpić.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
ban za pisanie postów jeden za drugim zamiast edycji, ban za ewidentne sabotowanie forum, trololopierdololo w postach...
nie widze innego sensu działalności tego użytkownika, przyszedł tu coby zakłócać mir domowoforumowy...
 
OP
OP
R

Ronbill

Guest
gazdo , a zastanow ty sie czy ja tak kiedys rozmawiałem ? z idiotami nie da sie inaczej tylko trzeba znizyc sie do ich poziomu to zrozumieja i to robie teraz a przez 3 dni mnie nie bedzie to moze pojda po rozum do glowy i dedykue im swoje sygnaturke , he he he
 
Do góry Bottom