1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Bannet

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez Ronbill, 12 Marzec 2015.

Czy zbanować Ronbilla?

Poll closed 16 Marzec 2015.
  1. Tak!

25 głos(y/ów)
    53,2%
  2. Nie!

9 głos(y/ów)
    19,1%
  3. Wali mnie to!

13 głos(y/ów)
    27,7%
  1. Ronbill

Ronbill Active Member

Polubienia:
    616
    To jest madra myśl , ppopieram

Piszesz też ze to forum prywatne a czy płacisz za nie?Bo kiedys na Interii tez jeden pisal ze ma prywatne forum i moze robic co chce i kogo chce wywalać tez moze a gówno prawda bo nie płacił za nie i nie bylo jego , takie sa realia

2. Ronbill

Ronbill Active Member

Polubienia:
    616
    taaa!moze na sam przód wypruj mu na żywca flaki jak jaończycy robili , fajnie co?
    zapomniałeś o sznurze

3. Tralalala

Tralalala Guest

Jakiemu mu? Ja pisałem o Tobie.

4. Ronbill

Ronbill Active Member

Polubienia:
    616
    musialbys być mężczyzna zeby startować do mnie he he he

5. Ronbill

Ronbill Active Member

Polubienia:
    616
    nie zrozumiałeś o czym piszę ale mnie to nie dziwi bo twoje IQ jest mniejsze od IQ mojego psa jamnika hehehe
    nie podlizuj sie temu "tralala" i i tak maja z ciebie beke heheheh

6. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    7 531
    ale tylko z rodowodem :)

7. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 455
    Powiem krótko: dla mnie Mance i Ronbill (podejrzewam, że to jedna i ta sama osobowość) to idealny materiał na bana dożywotniego. Ale nie tak delikatnie, z poszanowaniem godności ludzkiej, tylko tak po faszystowsku z całej epy na pełnej kurwie. W ankiecie oczywiście zagłosowałem na tak.

Czekam na głosy oburzonych o łamanie praw człowieka i wolności słowa :)

8. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 653
    Mnie bardziej wkurwia to demokratyczne bajanie przez trzy strony zamiast natychmiastowej męskiej decyzji. Albo w tę albo w tę i tyle.
    Gdyby Ronbill był kimś wartym dyskusji to można demokratycznie obgadywać los takiej jednostki. Niestety Ronbill to podczłowiek i musi być potraktowany po dyktatorsku. Silne jednostki muszą zdecydować o jego losie, bo o dyskusji nie ma mowy.

Bo o czym mamy gadać?
    Ronbill to kretyn. I albo miłosierne potraktowanie niepełnosprawnego albo odjebka wraz z wózkiem.

A sama ankieta zakończona, bo zagłosowali praktycznie wszyscy. Ostateczna decyzja leży w kwestii władz. Demokratycznie nie można dojść do porozumienia.

Ostatnia edycja: 14 Marzec 2015
    Tralalala i Szynka lubią to.
  9. Ronbill

Ronbill Active Member

Polubienia:
    616
    Rownie dobrze mozna odjebać ciebie "intelektualisto"
    Trzeba być mezczyzną a ty nim nie jesteś koles Nie ma cię kryjesz sie i nagle z dziury wylazisz nie wiadomo po co Pisać nudne jak flaki z olejem elaboraty kazdy kretyn potrafi nawet taki Mancol Ale pisać logicznie krotko i na temat jak to robi taki Nowak to niestety nie potrafiszale to jest cecha ludzi inteligentnych dlatego sie nie dziwie że nie potrafisz
    Nie ma o czym z tobą gadać koncze bo z idiotami nie gadam szkoda czasu he he he

10. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    7 531
    Mance nie kończy wypowiedzi "ha ha ha"

11. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 653
    " he he he" - jak chłopek przeżywający wzwód podczas pierwszej obowiązkowej lekcji czytania.

12. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    10 120
    ronbill weź no daj linka do któregoś z tych logicznych tekstów enesia, bo jakoś wszystkie musiałem przegapić a właściwie czytam wszystko prawie...

13. Ronbill

Ronbill Active Member

Polubienia:
    616
    Sprinfield śpiewać nie umiala ale chwalila sie tym że byla homo i hetero , he he he
    jedno co warte uwagi w tym klipie to jego poczatek kiedy tancerka wyciaga broń zza pończochy i ma zgrabne nogi ale to nie są nogi anorektyczki tylko szczuplej atrakcyjnej kobiety , ale to zauważą tylko normalni faceci a nie jakies tchorze co w dziurach siedzą albo jakies pierdololo co *kurwakurwa* to ich wizytowka
    he he he

Ostatnia edycja: 15 Marzec 2015
  14. Ronbill

Ronbill Active Member

Polubienia:
    616
    straszny leń z ciebie , wez poszukaj sobie co?

15. Ronbill

Ronbill Active Member

Polubienia:
    616
    wzwód to normalka u zdrowego faceta ale są takie tchorze co wzwodu nie maja i z tego powodu wylewaja brudy na tych normalnych , he he he

16. Ronbill

Ronbill Active Member

Polubienia:
    616
    *intelektualny* popis wielonikowego trolla Mance vel DEZinformacja vel Crank i paru jeszcze , he he he

17. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    10 120
    nie bede marnować czasu na szukanie czegoś czego nimo...

18. Mad.lock

Mad.lock barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm

Polubienia:
    4 551
    Zmieniłem głos, bo okazało się, że opcja ignorowania jak zwykle działa beznadziejnie i nie ma sensu jej używać. Jak nie ma sensownego ignora, to ban musi go zastąpić.

Szynka lubi to.
  19. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    10 120
    ban za pisanie postów jeden za drugim zamiast edycji, ban za ewidentne sabotowanie forum, trololopierdololo w postach...
    nie widze innego sensu działalności tego użytkownika, przyszedł tu coby zakłócać mir domowoforumowy...

20. Ronbill

Ronbill Active Member

Polubienia:
    616
    gazdo , a zastanow ty sie czy ja tak kiedys rozmawiałem ? z idiotami nie da sie inaczej tylko trzeba znizyc sie do ich poziomu to zrozumieja i to robie teraz a przez 3 dni mnie nie bedzie to moze pojda po rozum do glowy i dedykue im swoje sygnaturke , he he he

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.