Alkohol jakie trunki lubicie

D

Deleted member 6610

Guest
Wino AurumRed Gold jest uważane za najdroższe na świecie. Jedna butelka kosztuje 30 000 USD.
Jak bardzo trzeba być pijanym, żeby wydać tyle kasy na butelkę wina?Prawdopodobnie bardzo. Równie pijanym co bogatym;)

Najbardziej smakuje mi klasyczna czysta wódka

Z czystych ostatnio piłem Miler Spirits z wielkopolskich ziemniaków. Świetna wódka. Warto się napić.

1577715352000.png
 

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 200
Bawi się ktoś w robienie nalewek? Jeśli tak czy ktoś może polecić z doświadczenia jakiś spirytus (w miarę dostępny i nie w cenie? Na razie zrobiłem 2 rzeczy na bazie spirytusu z Lidla, ale jednak nie jest aż tak neutralny jak bym chciał. Smak został w większości lub prawie całkiem przykryty, ale jednak nie w pełni. Poza tym podczas przelewania odrobina alkoholu trafiła na rękę i potem miałem ten zapach na ręcę.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Bawi się ktoś w robienie nalewek? Jeśli tak czy ktoś może polecić z doświadczenia jakiś spirytus (w miarę dostępny i nie w cenie?
Ja robiłem nalewki na rumie tu-ziemskim 80%, który się teraz musi nazywać Tuzemák, a jest produkowany w Czeskim Cieszynie. Zastosowałem "Tuzemák Originál". Nalewka anyżowa (anyż turecki gwiazdki i anyż wietnamski płatki) wyszła zajebiście. Nalewki lecznicze na grypę i przeziębienia się przydały i jeszcze trochę tego mi zostało. Jak pojadę znów na Czechy, to będę robił nalewki smakowe i lecznicze, przy czym oprócz rumu "Tuzemák Originál" (około 80+ zł/litr) zamierzam przetestować "Tuzemák na GROG 80%" (43 zł/litr).

Te Tuzemáki opisywałem tu:
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 6341

Guest
woda do niej pochodzi z lodowca Folgefonna

" Ekstremalnie czysta - tworzona na bazie krystalicznie czystej wody z lodowca Folgefonna, zamarzniętej 6000 lat temu."

Wybieracie się do Norwegii? - sklepy i aktualne ceny :


 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Karpatská Zelená 27% Old Herold. Koszt ~32zł.
Przywiozłem literek tej słowackiej miętówki, by poczęstować sąsiadów. Nie wytrzymałem, otworzyłem i spróbowałem. Po czym następny kielon, następny i następny... Minęła niecała doba i już jej nie ma. 1 litr 27% i nawet nie byłem pijany. No i zero kaca.
OH-Pepermintový-likér.png
 
D

Deleted member 6852

Guest
Kiedyś chętnie piłem Żubrówkę, Żołądkową Gorzką, obecnie ledwo przez gardło mi przechodzą
Najlepiej jechać do Czech na kieliszek dobrze schłodzonej Becherovki z lodem i cytryną
 

Zergstein

Member
38
59
To jest super piwo. Można je bezpiecznie kupować nawet w niesprawdzonych sklepach nocnych w różnych miejscach turystycznych. Nawet jak cena będzie droższa o 20% niż gdzie indziej, to i tak jest to tanio.

Ostatnio jednak trochę zdrożało. Kiedyś, mimo że kosztowało 2-2,20 zł, była to jedna z lepszej pozycji z niskośredniej i nawet średniej półki. Od innych najtańszych mnie niestety skręca, a to jest wyśmienite!
 
D

Deleted member 6852

Guest
Piotr Połać o wirusie, artystach, muzyce,
o wódce ostatnie 6 minut.

 

Hanki

Secessionist
1 525
5 088
Kapitan Państwo ponownie stanął na straży odbierania nam smaku życia. Dosłownie i w przenośni.

 
Do góry Bottom