Alex Jones

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
W sumie jest tak: u nas na chacie przynajmniej 2h dziennie leci infowars.

Ja słucham znacznie mniej, ale moja Żona przy robocie (pracuje w domu) słucha go bardzo dużo i to od lat. Śmiech ją ogarnia, kiedy czyta niektóre wnioski, zwłaszcza, że wiele z nich ujawnia się po materiałach wyciąganych z kontekstu.

Oczywiście, kilka razy zadawaliśmy se pytanie, czy czasem nie pracuje dla ruskich, albo nie jest kontrolowanym nadawaczem, jednak takie pytania nie są niczym złym. Nie wolno nikomu ufać na 100%. Smutna prawda.

Nigdy nie kwestionowaliśmy jego zdrowia psychicznego, bo nie ma ku temu chyba żadnych podstaw. Ataki wściekłości są elementem show, nawet gdy nie ma w nich fałszu. Za emocje nie powinno się karać diagnozowaniem w kierunku bycia świrem.
 

Salem

Born again
59
247
Pytaniem jest czy faktycznie jest pierdolnięty czy robi to, z takich czy innych względów, specjalnie.

Jonesa mało kto traktuje poważnie, Infowars uchodzi za serwis z aluminiowym kapelutkiem na głowie, gorzej że cierpi na tym grono powiązanych z nim osób, taki Watson to już dawno powinien gdzie indziej przejść, a reszta (pokroju Southern <3) też winna się odciąć od tego, zerwać kontakt, robić swoje, ale nie z Jonesem, i chuj.
 
Ostatnia edycja:

Finis

Anarcho-individual
439
1 922
Czy nam się to podoba, czy nie, dla większości społeczeństwa, osoby pokroju Alexa Jonesa, zawsze będą się wydawały "pojebane".

Radzę przeprowadzić mały eksperyment: wejść np. na forumowisko.pl i założyć wątek o swobodnym dostępie do broni, o niepłaceniu podatków lub AKAPIe. I zobaczycie jak zostaniecie potraktowani/ocenieni przez większość forumowiczów.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Przecież nawet niezwykle zrównoważony i bardzo merytoryczny Michalkiewicz, uznawany jest za oszołoma od spisków i paranoika, co wszędzie widzi zło. Nie ma sensu przeprowadzać tego rodzaju eksperymentów. Od razu wiadomo, że przeciwko sobie będziesz miał nie tylko przecwelone na wylot społeczeństwo, ale również wszędobylskich pomniejszych lub większych agentów wpływu (nierzadko nazywanych śmieszkami), którzy m.in. nakręcają resztę odmóżdżonych użytkowników internetu.
 
Ostatnia edycja:

Finis

Anarcho-individual
439
1 922
Przecież nawet niezwykle zrównoważony i bardzo merytoryczny Michalkiewicz, uznawany jest za oszołoma od spisków i paranoika, co wszędzie widzi zło.
Niestety, ale to Świat oszalał, a ludzie takiego pokroju jak Jones czy Michalkiewicz, doskonale to postrzegają i "kumają czaczę". Większość natomiast żyje w swoim transie i jest bardzo nieświadoma oraz "szczęśliwa".

Nie ma sensu przeprowadzać tego rodzaju eksperymentów. Od razu wiadomo. że przeciwko sobie będziesz miał nie tylko przecwelone na wylot społeczeństwo, ale również wszędobylskich pomniejszych lub większych agentów wpływu (nierzadko nazywanych śmieszkami), którzy m.in. nakręcają resztę odmóżdżonych użytkowników internetu.
To jest prawda. Trafi się taka gnida, nakręci innych i potrafi człowiekowi sporo krwi napsuć. Wiem to niestety z własnego doświadczenia. Nie wspomnę już o tym, że nie warto poruszać śliskich tematów w miejscu pracy czy nawet przy własnej rodzinie. W myśl zasady: nie rzucać pereł przed wieprze...
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Czy jest gdzieś w sieci lista teorii/spisków, które lansował Jones od momentu założenia InfoWars, a które się nie spełniły w prognozowanym przez niego czasie?
 

Finis

Anarcho-individual
439
1 922
Od... Zawsze? Dark Secrets: Inside Bohemian Grove jest z 2000 roku.
Akurat odnośnie tego materiału, to ja osobiście nie mam Alexowi nic do zarzucenia. Wykonał kawał dobrej roboty, przenikając oraz infiltrując to spotkanie. To dzięki niemu było możliwe m.in. obejrzenie rytuału "Kremacji troski".

Tutaj stwierdza, że wie z otoczenia Hillary, że ona jest mrocznym demonem nie z tego świata, który chce zniszczyć ludzkość:
Trochę tutaj przesadził. Jeżeli powiedziałby, że Hillary jest psychopatką, to zmieniłoby postać rzeczy. Z drugiej zaś strony musimy też wziąć poprawkę, iż możliwości naszej percepcji są bardzo, bardzo ograniczone. Ja np. spotkałem się z sugestią, że psychopatia może być jakąś formą interakcji bytu z n-tego wymiaru na z naszym wymiarem 3D. Kto wie...
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Okultyzm w kręgach politycznych USA istnieje niemal od czasów Ojców Założycieli, więc nie rozumiem, co w tym miałoby być niesamowitego. Co do Jonesa, to często jest to po prostu posługiwanie się bardziej infantylną symboliką, aniżeli faktyczna wiara w demoniczne opętanie. Po prostu wydaje mi się, że Jones zdaje sobie sprawę z partycypowania polityków w różnego rodzaju stowarzyszeniach, tylko nie potrafi tego przekazać jak np. Dachtera.

Finis dobrze zauważył w powyższym poście.
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
TeeM napisał:
Dark Secrets: Inside Bohemian Grove jest z 2000 roku

Dobra, już wiem, co było inspiracją dla twórców "True Detective".



Niezwykły dokument Alexa Jonsa z 2000 roku ujawniający Satanistyczne obrzędy wewnątrz kompleksu Bohemian Grove. Bohemian Grove to odosobniona posiadłości należącej do Bohemian Club, znajdująca się w hrabstwie Sonoma w północnej Kalifornii, ukryta wśród lasów. Bohemian Club jest prywatnym klubem, dostępnym tylko dla mężczyzn, bez względu na ich wyznanie, kolor skóry czy poglądy polityczne. Obecnie lista członków przekracza 2000 osób. Od roku 1873 odbywają się tam spotkania amerykańskich prominentów, którzy przez kilka dni oddają się niczym nie skrępowanej zabawie: ucztują, piją alkohol, śpiewają, korzystają z usług sprowadzanych specjalnie na tą okazję luksusowych prostytutek. Zabawy odbywają się co roku, zazwyczaj podczas dwóch ostatnich tygodni lipca. Uczestnikami podobnych zabaw byli m.in. prezydenci Eisenhower, Nixon, Reagan i Bush. Oprócz polityków z najwyższego szczebla przyjeżdżają tam szefowie największych amerykańskich koncernów, przedstawiciele świata sztuki oraz przemysłu rozrywkowego i zbrojeniowego. Jednym z elementów zabaw w czasie tych kilku dni jest dziwna ceremonia, podczas której uczestnicy ubrani są w czarne i czerwone obrzędowe szaty biorą udział w dziwnej ceremonii. Śpiewają rytualne pieśni i składają ofiarę u stóp wielkiego kamiennego posągu sowy.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Trochę tutaj przesadził. Jeżeli powiedziałby, że Hillary jest psychopatką, to zmieniłoby postać rzeczy. .
Wielokrotnie ją tak nazywał i tu trafiał diagnostycznie w samo sedno. Nazywał również tego typu ludzi demonami, diabłami bądź wiedźmami. To jego specyficzne show, poza tym - o czym warto pamiętać - jest chrześcijaninem, więc podobna frazeologia może mieć miejsce. Nie jestem tzw. fanem, ale sporo słucham Infowars i jakoś chyba zdobyłem się na tolerancję wobec tych wszystkich jego przypałów. Od biedy przecież można nazwać Hilarzysko strzygą i nic w tym złego. Nawet Michalkiewicz swego czasu nie wytrzymał i nazwał Palikota skurwysynem, a przecież nie pojawiła się rzetelna informacja, jakoby zrodzon był ów pojeb z matki trudniącej się prostytucją.
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 410
4 438
Nie trudniła się prostytycją. Chyba ostatnio zmarła, ostatnie lata życia spędziła na emeryturze, wstydząc się w kościółku za performance'y jej syna.
 
Do góry Bottom