"akapiwo" poznań - impreza 3 czerwca

Przyjedziesz?

  • Tak!

  • Tak i potrzebuję noclegu.

  • Nie, rok 2017 nie jest jednak rokiem wygrywu.


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

tolep

five miles out
8 555
15 441
Byłem tam raz w 2015, przejazdem. Dużo ludzi było w tym dniu - najwięcej studentów.
Wygodne kanapy, dobre, tanie piwo. Minusem była obsługa - ale może trafiłem na gorszy dzień?

Nie. Była kiepska. I już tego lokalu nie ma. Ale obsługa nie jest bardzo ważna.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Od kilku miesięcy. A w uliczckachi i na placu obok jest rzeczywiście parę innych lokali.
 
D

Deleted member 6341

Guest
W Poznaniu jest świetne miejsce na wypicie dobrego piwa - klub Dragon przy Starym Rynku. Ciekawy wystrój. Swobodnie, wygodnie i duży wybór browarów i alkoholi. Można zamówić jedzenie. Było tłoczno. Miło spędziłem prawie 2 godziny czekając na pociąg.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
klub Dragon przy Starym Rynku. Ciekawy wystrój. Swobodnie, wygodnie i duży wybór browarów i alkoholi.

Co

iło spędziłem prawie 2 godziny czekając na pociąg.

A, to wybaczam.

Dragon to miejsce komuchów, ale nawet nie w tym problem. Pretensjonalny lokal z rupieciami z gratowiska zamiast mebli (pomysł jak z końca lat 90-tych)i koszmarnymi cenami najprostszych drinków, niczym w pobliskim klubie gogo. Ten lokal kojarzy mi się z hipisem który nie mył się od miesiąca, nie mówiąc o czesaniu.
 
D

Deleted member 6341

Guest
Ten lokal kojarzy mi się z hipisem który nie mył się od miesiąca, nie mówiąc o czesaniu.
Ej no! Może w innym lokalu byłeś i kiedy ?
Sześc lat minęło- może coś się zmieniło? Smrodu nie czułem (nosa do ścian i kafli nie przykładałem)
Nikt też w koszulkach z młotem i sierpem nie biegał;) Wypiłem trzy piwka z przekąską i wszystko. Było całkiem przyjemnie, choć trochę ciasno. A po czym poznać gościa komucha w lokalu? W sumie to nie jest ważne. W najbliższym czasie nie wybieram się do Poznania.
 
Do góry Bottom