1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

"akapiwo" poznań - impreza 3 czerwca

Temat na forum 'Inicjatywy wolnościowe' rozpoczęty przez Ciek, 11 Kwiecień 2017.

Przyjedziesz?

1. Tak!

2. Tak i potrzebuję noclegu.

3. Nie, rok 2017 nie jest jednak rokiem wygrywu.

Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
  1. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 194
    Nie tam pieniądze tylko odpokutuj grzechy w sierpniu.

2. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 483
    Screenshot_2017-06-05-10-14-08-373_com.google.android.apps.maps.png

W tym ostatnim miejscu, jak twierdzi @tosiabunio wypiliśmy dwa litry wódki. Nie, nie na łebka. Na średnio 10 osób. A jeszcze @alfacentauri przyjechał samochodem.

tosiabunio i Trigger Happy lubią to.
  3. bombardier

bombardier Well-Known Member

Polubienia:
    5 353
    Gdzie zdjęcia?

4. aluzci

aluzci Well-Known Member

Polubienia:
    6 902
    A czemu nieobecni mieliby dostawać jakieś zdjęcia?

Kelsi, osman, tolep oraz 2 uzytkowników lubi to.
  5. Zbyszek_Z

Zbyszek_Z Well-Known Member

Polubienia:
    2 128
    Z tego co wiem, żadne nie były zamawiane.

6. xawas

xawas Guest

Byłem tam raz w 2015, przejazdem. Dużo ludzi było w tym dniu - najwięcej studentów.
    Wygodne kanapy, dobre, tanie piwo. Minusem była obsługa - ale może trafiłem na gorszy dzień?

7. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 483
    Nie. Była kiepska. I już tego lokalu nie ma. Ale obsługa nie jest bardzo ważna.

8. xawas

xawas Guest

To mnie teraz zaskoczyłeś - od kiedy nie ma? W uliczce obok widziałem dużo lokali, klubów.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 Maj 2018
  9. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 483
    Od kilku miesięcy. A w uliczckachi i na placu obok jest rzeczywiście parę innych lokali.

xawas lubi to.
  10. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    3 149
    W Poznaniu jest świetne miejsce na wypicie dobrego piwa - klub Dragon przy Starym Rynku. Ciekawy wystrój. Swobodnie, wygodnie i duży wybór browarów i alkoholi. Można zamówić jedzenie. Było tłoczno. Miło spędziłem prawie 2 godziny czekając na pociąg.

11. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 483
    Co

A, to wybaczam.

Dragon to miejsce komuchów, ale nawet nie w tym problem. Pretensjonalny lokal z rupieciami z gratowiska zamiast mebli (pomysł jak z końca lat 90-tych)i koszmarnymi cenami najprostszych drinków, niczym w pobliskim klubie gogo. Ten lokal kojarzy mi się z hipisem który nie mył się od miesiąca, nie mówiąc o czesaniu.

Claude mOnet lubi to.
  12. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    3 149
    Ej no! Może w innym lokalu byłeś i kiedy ?
    Sześc lat minęło- może coś się zmieniło? Smrodu nie czułem (nosa do ścian i kafli nie przykładałem)
    Nikt też w koszulkach z młotem i sierpem nie biegał;) Wypiłem trzy piwka z przekąską i wszystko. Było całkiem przyjemnie, choć trochę ciasno. A po czym poznać gościa komucha w lokalu? W sumie to nie jest ważne. W najbliższym czasie nie wybieram się do Poznania.

sabat lubi to.
  13. Hanki

Hanki Secessionist

Polubienia:
    3 303
    Skoro mowa o Poznaniu, to polecam wybrać się na event z udziałem @stanwojtow:

14. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 194
    Tym bardziej, że leb (@stanwojtow) pojawiał się na zlotach i spotkaniach forumowych. Prawilny akademik, nie wstydzący się ekstremy.

wah, FatBantha i tosiabunio lubią to.
  15. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 696
    będę! mam nadzieję że znajdę salę

tolep, sabat i Hanki lubią to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.