1. Informujemy, iż na naszym forum korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z forum, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje Politykę Prywatności
 2. Forum Libertarian ma swój regulamin.

"Akapiwo" Poznań - impreza 3 czerwca

Dyskusja w 'Inicjatywy wolnościowe' zaczęta przez Ciek, 11 Kwiecień 2017.

Przyjedziesz?

 1. Tak!

 2. Tak i potrzebuję noclegu.

 3. Nie, rok 2017 nie jest jednak rokiem wygrywu.

Results are only viewable after voting.
 1. Ciek

  Ciek Miejsce na Twoją reklamę Obsługa Forum

  4 222
  7 838
  Drodzy koledzy i koleżanki, zgodnie z zapowiedziami oraz aktualnymi trendami w kwestiach wychodzenia z piwnicy i ogólnego wygrywizmu, mam przyjemność zaprosić was na tytułową imprezę.

  Impreza odbędzie się w dniu 3 czerwca (sobota) w poznańskim pubie Corner / Colloquim.

  Do naszej dyspozycji będzie obszerna loża z komfortowymi kanapami.

  Zaproszeni są wszyscy chętni gotowi się z nami dobrze bawić, bez względu na forumowy staż lub jego brak.

  Start imprezy godzina 18:00.

  3 czerwca we wcześniejszych godzinach odbędzie się również interesująca impreza naszego forumowego kolegi @Oreł : Zlot Kolekcjonerów Broni 2017.
  Na zlocie tym powinno być kilka osób z forum łącznie ze mną, więc jeśli ktoś lubi broń i klimatyczne, zabytkowe piwnice, zachęcam przyjechać wcześniej i również wziąć udział. Wejście na ten zlot kosztuje z tego co pamiętam 10 zł i są to znakomicie wydane pieniądze. Planuję tam degustację piwa DIY.

  FAQ:
  1. Lokal jest położony około 5 minut drogi spacerem od dworca głównego PKP / PKS w Poznaniu.
  2. Wejście na imprezę jest bezpłatne. Z poprzednich imprez wiemy, że Niewidzialna Ręka Rynku stawia napoje wyskokowe, a czasem coś jeszcze, tak więc jeśli ktoś nie śmierdzi pieniędzmi to jego jedynym wydatkiem będzie dojazd.
  3. Ceny są bardzo przystępne (piwo z kija 7 zł/8 zł - do wyboru przede wszystkim marki grupy Żywiec, w tym Porter, ŻAPA, połówka 50 zł). Lokal nie serwuje własnej gastronomii, ale nie robi problemu z przyniesieniem własnych przekąsek czy też zamówieniem czegoś z dostawą na miejsce.
  4. Ze względu na odwieczny konflikt między dobrem i złem, akapem i propem, wygrywem i przegrywem, a przede wszystkim intelektualizmem i nihilistycznym libertynizmem, proponuję przeznaczyć 2 pierwsze godziny imprezy na zapoznanie się oraz wysublimowaną dyskusję o tym jak będzie w akapie, a dopiero później zacząć intensywnie legitymizować państwo płacąc akcyzę, czy też wspierać agorystycznych sprzedawców sprzedawców różnych używek z darknetu. Oczywiście zalecenie to nie będzie jakoś rygorystycznie egzekwowane.
  5. W lokalu gra muzyka, jest kawałek parkietu i zdaje się nawet rury do tańca, ale jest bardzo duży, a loże od siebie oddalone. Tym sposobem można sobie pogadać, ale będzie i na czym oko zawiesić.
  6. Lokal usytuowany jest w piwnicy.
  7. Do tematu podpinam ankietę dotyczącą uczestnictwa i przede wszystkim noclegu - proszę w ciągu 2 tygodni zadeklarować się w kwestii noclegu, na podstawie ilości głosów wyszukamy nocleg, a koszty podzielimy po równo.

  Zachęcam do uczestnictwa. Ostatnia impreza w Łodzi była super, a trend takich imprez jest taki, że każda kolejna jest bardziej udana od poprzedniej. W szczególności zachęcam do przyjścia użytkowników, z którymi nie mieliśmy okazji się jeszcze spotkać - nie ma co ukrywać, że z wieloma osobami wiele już przegadaliśmy i był to w olbrzymiej większości czas dobrze spędzony. Fajnie jest się spotkać twarzą w twarz, napić i pożartować. Koszt jest znikomy, dojazd znakomity. Jeśli nie teraz, to kiedy? Jeśli nie to, to co?
   
  Hitch, Mad.lock, aluzci and 5 others like this.
 2. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  4 536
  7 189
  Jest to prawie typowy lokal studencki, który na mapach Google ma mieszane opinie (polecam :)), ale po przejściu z Ciekiem 6.4 kilometra po Poznaniu, że o kilkuset stopniach schodów nie wspomnę, urzekły nas te kanapy.

  IMG_20170317_195108.jpg IMG_20170317_195207.jpg

  oraz generalnie cała ta wielka piwnica składająca się z pierdyliona małych salek i zakamarków głośniejszych i cichszych, ciemniejszych i jaśniejszych. Mnie tam nie przeszkadza, że dookoła będzie pełno młodzieży ;)

  Tutaj nie płaci się z góry za rezerwację stolika, ale rezerwację trzeba zrobić. Nie trzeba się deklarować już dziś, chcielibyśmy jedynie orientować się na parę dni przed imprezką, ile osób przyjedzie.

  Z tymi dwoma tygodniami to przesada, zresztą nie wiemy jeszcze na 100% czy będzie potrzeba organizowania noclegu dla Gości spoza Poznania. Jesli będzie potrzeba to oczywiście się tym zajmiemy. Hoteli, hosteli i apartamentów do wynajecia jest w Poznaniu wiele, jak w każdym większym mieście.
   
 3. rawpra

  rawpra Well-Known Member

  1 383
  2 526
  @Ciek czy zbanowani na czacie użytkownicy też są zaproszeni? Jak przyjde to odbanujesz mnie?
   
 4. Ciek

  Ciek Miejsce na Twoją reklamę Obsługa Forum

  4 222
  7 838
  Odpowiedź na pytanie kto może przyjechać i czemu służy to spotkanie znajdują się w ogłoszeniu.
   
 5. Ciek

  Ciek Miejsce na Twoją reklamę Obsługa Forum

  4 222
  7 838
   
 6. Ciek

  Ciek Miejsce na Twoją reklamę Obsługa Forum

  4 222
  7 838
  Jak ktoś planuje przyjechać to proszę koniecznie wypełnić ankietę, muszę rezerwować lożę na odpowiednią liczbę osób i później może nie być już miejsca.

  Po sąsiedzku mamy mieć jakieś 18 urodziny :)
   
 7. Ciek

  Ciek Miejsce na Twoją reklamę Obsługa Forum

  4 222
  7 838
  Dokonaliśmy rezerwacji noclegu na 6 osób zgodnie z ankietą - koszt 45 zł / osoba, płatne Tosi na miejscu w czasie imprezy, lub przelewem na nr konta podany w stopce forum. 3 pokoje po 2 łóżka każdy. 100 metrów od klubu. Jeśli ktoś z osób, które zaznaczyły w ankiecie opcję z noclegiem nie jest zainteresowany, proszę zmienić głos na którąś z innych opcji.

  Gdyby ktoś chciał się dokooptować to obiekt ma jeszcze coś wolnego:

  Kamienica Bankowa Residence

  Między innymi pokój na 3 osoby za 180 zł.
   
  Last edited: 24 Kwiecień 2017 o 18:42

Udostępnij Tą Stronę