"akapiwo" poznań - impreza 3 czerwca

Przyjedziesz?

  • Tak!

  • Tak i potrzebuję noclegu.

  • Nie, rok 2017 nie jest jednak rokiem wygrywu.


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Może jak weźmiemy flaszkę czystej, to nikt na smak nie będzie narzekał, bo to w końcu nie jest piwo.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Ciek poczuł się urażony bo przeszedł z tolepem kilkanaście kilometrów z buta szukając miejsca na to spotkanie i wybrali najlepszy ich zdaniem lokal. Tu potrzeba delikatności i empatii.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
O, focha strzelił Ciek xD

Myśleliśmy o tym Elizjum, ale 1) widziało mi się odrobinę depresyjne i klaustrofobicznie w tej salce 2) mały ten pub i obskurny w sumie. Może dlatego że jakiś remont tam był, ale wrażenie ogólne było właśnie takie.

W C&C jest bez porównania wygodniej i bardziej elegancko. (Tak! Nie śmierdzi, jest czysto. Byliśmy w środku tygodnia, ale dwa razy, na pewno byśmy zauważyli. Kiedy tam byłaś ostatnio?) No i dookoła jacyś ludzie będą. Jak już wychodzimy z piwnicy to niech sobie na normików popatrzymy. To jest weekend :)

Co do piwa, to IMO atomowe morświny słabo nadają się na takie okazje jak ta. Jak sie gdzieś wpada na godzinkę czy dwie to można sobie poeksperymentowac.

Biorąc pod uwagę umiarkowane ceny, spodziewam się że w weekend będzie tam sporo młodzieży mocno najebanej, to się co najwyżej posmiejemy ☺️

U mnie na pozycji drugiej był BaRock, na rogu Wielkiej i Szewskiej, ale jednak tam nie było odpowiedniego zakątka no i ceny x2. To jednak zbyt elegancka miejscówka i raczej by się tam nie pogadało. Klub taneczno-muzyczny bardziej pasujący dla par mieszanych i grup mieszanych.
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 4476

Guest
Jeśli ktos chciałby zająć moje miejsce w noclegu to chętnie odstąpię.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Co jest Taki? Chyba nie wystraszyłeś się mikiolego?
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 4476

Guest
Co jest Taki? Chyba nie wystraszyłeś się mikiolego?
Prawdopodobnie nie będę mógł przyjechać, ale nie chcę żeby sam spędzał tę noc.
I zeby zmarnowalo sie miejsce. Jeszcze zobacze, ale wole przygotowac sie na te okolicznosc.
Oczywiscie zaplace Tosi/Ciekowi za nocleg jesli nikt sie nie znajdzie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Tam są jacyś bramkarze? Wpuszczają w obuwiu sportowym?
 
  • Like
Reactions: Alu
OP
OP
Ciek

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Prawdopodobnie nie będę mógł przyjechać
Nagły atak aspergera? Nie przejmuj się, od tego są alko i inne dragi :)
Tam są jacyś bramkarze? Wpuszczają w obuwiu sportowym?
O bramkarzach nic mi nie wiadomo, natomiast co do stroju to przypominam, że Mikioli do dziś roztrząsa kolory cudzych skarpetek na imprezie sprzed roku, wiec warto się przyłożyć. Do czegoś i tak się przyczepi, no ale nie warto odpuszczać bez walki.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Prawdopodobnie nie będę mógł przyjechać, ale nie chcę żeby sam spędzał tę noc.
I zeby zmarnowalo sie miejsce. Jeszcze zobacze, ale wole przygotowac sie na te okolicznosc.
Oczywiscie zaplace Tosi/Ciekowi za nocleg jesli nikt sie nie znajdzie.
Zachęcam Cię do przyjechania. Poznasz kolegów, będzie fajnie.
Kurcze, co jest takie ważne, żeby nie spotkać się z nami?
 
OP
OP
Ciek

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
No dobra, byliśmy z Tolepem w tej knajpie w sobotę. Dalej nie wiem czemu ludzie się czepiają. Do godziny 22ej w knajpie zupełne pustki. Lokal spoko. Czysto, spokojnie i zajebiste kanapy do leniuchowania.

Ostatnie uwagi techniczne:

1. Kwestia zlotu kolekcjonerów - ja jadę około 13ej. Jak ktoś chce się przyłączyć, zapraszam. @kawador, będziesz?
2. Między kolekcjonerami i właściwą imprezą planowana jest jakaś mała gastronomia, być może w formie grilla nad Wartą lub w innym dogodnym miejscu. Kwestia miejsca i godziny do uzgodnienia na miejscu. Sprzęt do grilla zorganizujemy, więc co najwyżej kupi się w sklepie coś do wrzucenia na ruszt. Ewentualnie zamówi się jakąś pizzę, czy coś.
3. Start właściwej imprezy trochę później niż początkowo założona 18, bo lokal świeci pustkami. Myślę, że między 19 i 20 byłoby już lepiej.
4. Dla wykluczonych technologicznie - żeby trafić do knajpy z dworca PKP/PKS trzeba wyjść z dworca w kierunku południowo - wschodnim i kierować się na widoczny wysoki budynek Akademii Ekonomicznej:
www-ae-poznan-pl.jpg

Budynek zlokalizowany jest na ul. Taczaka, tej samej, na której jest knajpa, znajdująca się 100 metrów na wschód. Nocleg jest na tej samej ulicy, 100 metrów za knajpą na wschód.
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
Cisza....
nikogo nie będzie dziś, wszyscy na spotkaniu i mogłabym sobie trollować bardziej niż zawsze, ale jakoś tak nie chce mi się..
urzekły nas te kanapy.

Klimatyczna kanapówka?jak tam będzie?mam nadzieję, że jesteście w znakomitych nastrojach.

Są takie dni, które nigdy się nie kończą, jak dziś...
i choćby nie wiem co, zawsze znajdę siły, żeby Wszystkich przytulić bardziej niż mocno.
przytul.gif

Bawcie się jak zwykle świetnie. Pozdrawiam



papa.gif
 
Do góry Bottom