Agenci w wolnościowym światku

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Jak dla mnie, pewność (na plus) mam w KorpoStacji tylko w stosunku do trzech osób: Krawca (bo to urodzony radiowiec-jajarz-Stańczyk, a nie wyrafinowany ściemniacz), Jabola i Kreatora (młodzi ideowcy). Reszta jest mocno do weryfikacji, choć sam nie wiem - Kamil wydaje się spoko i nie rozumiem krytyki tego, że ma dupie fiskusa. Za to raczej chwała, a nie zjebka.

Posłuchajcie sobie za to ostatniego Dżanka Fajdżora, jak zaciekle bronił Bolka - to zdumiewające, jak można w żywe oczy jebać takim syfem, a ludzi inaczej myślących nazywać zawistnymi. Nosz kufa maść...
Akcje Dżana od wczoraj spadły u mnie do zera. Tak zaciekłe idealizowanie zwykłego kmiota, musi coś znaczyć, nie ma że boli. O głupotę Fijora nie posądziłbym w życiu.

ps: BTW: He he .. a co? Nie można zlecić znanej i słuchalnej stacji promocji emigracji? Drenaż ludzi przedsiębiorczych i rzutkich wcale nie musi postępować samobieżnie, część z pewnością wyjechała pchana notorycznie powtarzaną propagandą, uciekli w stylu leminga. Katoland koniec końców stanie się jednak skansenem geriatrycznym i to jest smutne, pewnie za radą chujka Weismana, odtworzą tutaj za ileś lat Pierwotną Puszczę.

W KorpoStacji tylko Konserwa namawia, by walczyć o lepszy kraj, zamiast spierdalać. Ja to szanuję, choć tego nie czuję. Jestem przywiązany raczej do Starego Kontynentu i do miejsca, w którym mieszkam. Zresztą, z chęcią dałbym dyla na południe Europy, gdyby tylko nadarzyła się odpowiednia okazja, bo tu jest zbyt zimno, a ja kocham Słońce i Ciepłoooo!! To nadrzędny powód dla mnie, bo i tak wszędzie czerwone gówno - mniej lub bardziej czerwone.
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Narkotyki to bardzo daleko posunięte dopowiedzenia zupełnie niczym nie podparte. Ogólnie jak dla mnie cała ta szopka przemytnicza jest tu wrzucona tylko i wyłącznie żeby skojarzyć cebulski - narkotyki - przestępca - itd itd.
Raczej nie. Tam są jakieś głębsze zadry. Ale mogę się mylić.

Jest to godne pogardy, ale to wy mu to wypominacie a nie lisowski.
Ale właśnie takie zajścia oddają charakter gościa. Jeśli podobne numery robił Lisowskiemu, to nie dziwię się, że ten tak źle o nim napisał.


Właściwie to nie trzeba mnie wywalać żebym chciał stąd wyjechać. Sugerujesz tutaj, że opłaca im się dążyć do statusu powszechnej biedy coby mniej ludzi było coby mieli dużo mniej środków czyli zewnętrznie dużo mniejsze możliwości. Nasza agentura jest tak mało ambitna?
Podstawowym celem każdej władzy jest przetrwanie. Im przy władzy większy skurwysyn, tym bardziej przetrwanie ma wyższy priorytet. Ta władza ma u wielu tak przechlapane, że jest gotowa na wszystko. Gdyby 10% skurwysyństw i przekrętów tej władzy wyszło na jaw, to jest tu Libia+Syria, zakończona wcześniej czy później gulaszem po wołyńsku z umiłowanych przywódców i ich przydupasów.
Ja nie wierzę, że oni planują dalej niż 5 lat do przodu.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Posłuchajcie sobie za to ostatniego Dżanka Fajdżora, jak zaciekle bronił Bolka - to zdumiewające, jak można w żywe oczy jebać takim syfem, a ludzi inaczej myślących nazywać zawistnymi. Nosz kufa maść...
Akcje Dżana od wczoraj spadły u mnie do zera. Tak zaciekłe idealizowanie zwykłego kmiota, musi coś znaczyć, nie ma że boli. O głupotę Fijora nie posądziłbym w życiu.
Tak właśnie wygląda praca agenta wpływu lub propagandzisty na usługach razwiedki. Nie ma się czym irytować.
https://duckduckgo.com/?q=agentura+wpływu
https://duckduckgo.com/?q=agent+wpływu
Taki przez >90% rozgłasza rzeczy: prawdziwe, jakże słuszne, ciekawe i mądre... Ale gdy przyjdzie zlecenie, to nadaje to co zostało ustalone wyżej. Każą sławić Bolka - sławi Bolka, każą sławić Baumana - sławi Baumana, każą sławić Chaveza - sławi Chaveza itd.
Jaja to by były, gdyby taki dostał prikaz sławienia jakiegoś Mugabe czy kanibala z Afryki, który zagłodził 80% okupowanej przez siebie populacji i dziennie pożera móżdżki dzieci białych mieszkańców. ;)
Gdyby przykładowo Kontestacja odmówiła tuby agentowi wpływu, to Martin mógłby zostać pobity przez "nieznanych sprawców", mógłby mieć wypadek samochodowy a nawet policja mogłaby znaleźć na jego twardym dysku homoseksualną pedofilię mimo, że nigdy takowej nie ściągał i ta jest poza jego zainteresowaniami. Niezależnych mediów, czyli nie ulegających wpływom zewnętrznym, w Polsce nie ma. Mam na myśli rzeczy wychodzące ponad marginalną niszę.

...jak zaciekle bronił Bolka...
Od czasu kaczki smoleńskiej, zadaniem agentury wpływu jest stworzenie kultu Bolka (czyżby wszystkie ubeckie i wisiorskie ryje się już dość opatrzyły?) Tak jak onegdaj wypierdki sanacji stworzyły kult bandyty spod Bezan, tak dziś wypierdki okrągłego stołu tworzą na szybko kult Bolka gdańskiego. Czy to ubek zakładowy, czy to piździec podwórkowy, czy to uczelniany werbownik, czy to pismak, każdy głosi hujka chwałę. Nawet sam Wajda się w to zaangażował co dowodzi, że sprawa jest poważna. Zresztą po tym ich poznać, bo to ich ostatnio wyróżnia.
Jedynie media Rydzyka nie dołączyły do tego chóru wujów. Taki nie ma rodziny, na której by mu zależało, nie ma żadnej rzeczy do której jest przywiązany, więc dość trudno na takiego nacisnąć. A na dodatek jest znany i ma stado wyznawców. Koszt likwidacji o. Rydzyka jest kilkadziesiąt razy większy od kosztu likwidacji ks. Popiełuszki. Wprawdzie Rydzyk może sobie pozwolić na sporą niezależność, ale to nie oznacza, że on sam nie idzie na pewne kompromisy.

Dlatego ja od ponad 10 lat mantruję o nadawanie treści z zagranicy i firmowanie jej osobami, na które czerwone bydło nie ma przełożenia.
Od czasu popularyzacji takich narzędzi jak Tor, I2P czy Freenet, mantruję o umieszczanie tam niezależnych mediów lub treści wolnej od cenzury.
Gdyby choć 10% polskich opozycyjnych elit korzystało z tych technologii, a świadomość ich istnienia w narodzie była tak samo powszechna jak świadomość istnienia Radia Wolna Europa za PRL, to agentura okupanta byłaby bezsilna. Bo o ile dość łatwo można było umieścić agentów w Radiu Wolna Europa, to umieszczenie agentów wpływu w ukrytej sieci jest szalenie trudnym zadaniem, tym bardziej w przypadku kiedy inicjatorzy są spoza terenu Polski i pozostają anonimowi. Agenta wpływu w ukrytej sieci dość łatwo można zidentyfikować i otagować, więc po wpadce ten musi zaczynać od nowa. Jak mityczny Syzyf.
 
Ostatnia edycja:

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
Gdyby 10% skurwysyństw i przekrętów tej władzy wyszło na jaw, to jest tu Libia+Syria, zakończona wcześniej czy później gulaszem po wołyńsku z umiłowanych przywódców i ich przydupasów.

Chciałbym żeby tak było (marzy mi się zemsta, sprawiedliwość, ogień i krew), ale w to nie wierzę. Polacy to społeczeństwo owiec (dlatego tak łatwo ich strzyc).
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Polacy to społeczeństwo owiec (dlatego tak łatwo ich strzyc).
Nie wszyscy. Lwy i wilki były i są nadal wybijane i wyganiane zagranicę, tak się dzieje od końca II Wojny, ale skuteczność takich działań nie jest nigdy 100%-towa. Około 25% narodu nadal ma haplogrupy aryjskie. By wilki zaistniały na arenie politycznej, to owce muszą zacząć im kibicować. By owce zaczęły kibicować wilkom, to lwy muszą zacząć ryczeć. Na zaczyn wystarczy jedynie kilka lwów i "parszywa dwunastka" wilków, wtedy już nikt tego nie powstrzyma. Inne zagubione i rozproszone wilki obudzą się i rozpoczną polowanie. Pozostałe lwy się obudzą i zaczną głośniej ryczeć. Jest tylko jeden warunek, w tej "parszywej dwunastce" nie może być żadnego Judasza.
Podobnie jak z gazem. Normalne się pali. Jest bezpieczny. Ale gwałtownie wybucha jedynie gdy jego stężenie w powietrzu wynosi około 6%.
Ten scenariusz z lwami i wilkami nie jest nierealny. Czerwona zaraza zaczynała w znacznie gorszych warunkach niż te które mają dziś potencjalne lwy i wilki. A zainteresowani tym, by w środku Europy był mały dym zawsze się znajdą. Odbiją to sobie na giełdach w Londynie, Frankfurcie czy gdziekolwiek, bo wcześniej będą wiedzieć jaki obiekt "przy okazji" zostanie ostrzelany.
 

Cptkap

Well-Known Member
700
3 225
To nie tak.
Wilki są od zabijania. Wilki polują same z siebie.
Lwy są od ryczenia, nie polują jak nie muszą, polują za nie lwice.

Brakuje mi w tym zoo jeszcze niedźwiedzi.
Każdy przecież wie że Niedźwiedź > lew + wilk
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Co do Fijora, to przypomniało mi się jak była audycja o Gruzji, to Dżanek jechał po Szakaszwilim, a wychwalał tego obecnego prezydenta, miliardera z Gazpromu, nazywając go "bardzo porządnym człowiekiem, którego poznałem osobiście". no comments. A jak już rozmawiamy o prowadzących z kontestacji, kolejnym pacjentem jest ten koleś z Niemiec, który współpracuje z niemieckimi służbami socjalnymi w porywaniu dzieci. Raz nawet chwalił się, jak doniósł na policję, kiedy jakiś mężczyzna strzelił z liścia swojego sfochowanego gówniarza.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
To Kontestacja w swej menażerii ma jeszcze niemieckiego kapusia, co donosi do Jugendamtu?
Czy wiecie co to jest Jugendamt?
http://wpolityce.pl/tagi/jugendamt
http://wiadomosci.wp.pl/query,jugendamt,szukaj.html
http://www.dziennikzachodni.pl/tag/jugendamt.html
http://niepoprawni.pl/category/tagi-z-blogow/jugendamt
http://3obieg.pl/tag/jugendamt
http://www.salon24.pl/service-search/?q=jugendamt
Wielu zwykłych uczciwych Niemców nienawidzi tej instytucji.

Polecam się zapoznać ze sprawą Antoniny Schandorff.






Martin Ty cioto prysznicowa, życzę Tobie i temu zasranemu niemieckiemu kapusiowi, którego puszczasz na antenie, byście byli szlachtowani żywcem przez klika dni, a wasze pedalskie ścierwa by zawisły na latarniach, powieszone na waszych flakach, jako przestroga dla innych pokurwieńców!

Śmierć Kontestacji!
 
Ostatnia edycja:

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Krzysiu, w sumie - chcąc nie chcąc - przysłużyłeś się, jak sądzę, agentowi d/s kierowania ludzi z Polski do Szkoplandii, byłemu urzędasowi, chwalcy Jugendamtu. Bym nie reklamował tego człowieka, nawet negatywnie. Poza tym, on uwielbia robić za ofiarę nagabywania, a kocha unosić się na fali zjebek, niczym wytrawny surfer. Ma silne wsparcie H.
Zostałem zbanowany właśnie przez fakt, iż nie wykazywałem czołobitności wobec ichniejszego pomnika i podważałem kontestacyjny charakter kontestacji.
Słucham głównie dla wyrobienia wkurwa, bym nie zgnuśniał, a szczególnie dla Lorem Ipsum Krawca, bo gościa cenię za oldskulowy humor i luz genetycznego radiowca-Stańczyka. Wróciła też niespodziewanie Konserwa (najchętniej Zespół by się jej pozbył, tak myślę), to i Jabola posłucham. Przynajmniej będzie kto miał jebać ubecję, Wałęsę, Jaruzela i całe to okrągło-stołowe popapraństwo.

ps: A Martin? Sam nie wiem. W sumie, co go tu w Katolandii trzyma? Przecież jego angielski jest perfekcyjny, no i to ciągłe utyskiwanie na wszystko związane z tym nędznym, opanowanym przez czerwone wszy krajem? Równie dobrze mógłby nawijać z Wysp! Wszyscy mają wypierdalać, a Martin zostaje. Dziwne, no nie? Trochę to wygląda, jak w "Armageddonie", gdzie ten bidny Rusek mitrężył życie na pełnej usterek stacji okołoziemskiej, bo mu tak zlecili.
Jak posłuchasz starych audycji, a potem tych z ostatnich kilkunastu miesięcy, możesz odnieść wrażenie, że albo kolesie całkiem się wypalili i ciągną tematy z TVN-u okraszając je klimatem dla pryszczersów, albo zostali najzwyczajniej w świecie opanowani przez agenturę wpływu.
Ja nie wiem, gdybam sobie, w każdym razie nie ma tam żadnego kontestowania istotnych spraw. Ot, biznesowe radyjko, które promuje biznes głównie oparty o sprzedaż szkoleń. W sumie głupio mi to pisać, bo zdarzały się tam spoko "momenty", w każdym razie poczekamy, zobaczymy.

Póki co, doczekałem się regularnych zjebek śledztwa smoleńskiego (jak wg schematu), apologetyki Wałęsy, pomijania ważnych tematów, promocji korporacjonizmu, usprawiedliwiania knowań polityków i rządu głupotą i niefrasobliwością i pastorzanego coachingu na poziomie Grzesiaka.

No i sobie człek obiecuje, że nie będzie pisał, ale para się grzeje pod deklem :( Zajebiście ostro jedziesz po bandzie Krzychu, ale ja to całkiem rozumiem. Myślę, że ludzie, którzy mieli cumle między wargami, gdy Metallica nagrywała "Ride the Lighting" mogą tego nie "złapać". Wielu ludzi urodzonych w epoce mentalności sprzedawców odkurzaczy, nie zaprząta sobie głowy jakimś parciem na zmiany. Jest dobrze, bo jest kasiora i chuj.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
No to się robi ciekawie... Coraz więcej mend się pojawia...
Czy będąc JEDYNYM usuniętym za propagowane treści "niezgodne z misją" z radia KonteStacja, jestem automatycznie "koszerny"? Po publikacji audycji o Jezuitach dodam...
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
father Tucker, oficjalnie masz rację - dodam, że druga część oficjalnych zarzutów dotyczyła planowanego postarzania produktów. Obie rzeczy nie istnieją według KorpoStacji...

... jednak:
z13557898Q.jpg
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
To nie tak.
Wilki są od zabijania. Wilki polują same z siebie.
Lwy są od ryczenia, nie polują jak nie muszą, polują za nie lwice.

Brakuje mi w tym zoo jeszcze niedźwiedzi.
Każdy przecież wie że Niedźwiedź > lew + wilk
no ale kurwa kim są te lwy? bo lwy to ino w klatce w cyrku abo w zoo są...
wilki i miśki są przynajmniej wolne (w większości)...
 

Rebel

komunizm warstwowy
679
822
Kontestacja od początku ssała pałkę. Martin to taki niby zabawny cwelik. Napierdalał na to forum, że siedzą tu goście którzy zachwycają się nudnym Bastiatem i Rothbardem. Później walczył o własność intelektualną i wysmiewał anty ACTA.
Jak już kiedyś pisałem nie ufałem nigdy fijorowi i cebulskiemu, który zresztą sam przyznał na którymś kontestkampie że kręci się wokół tych dzieciaków które słuchają kontestacji tylko po to żeby żeby promować swoje "szkolenia". Później wyszła jeszcze ta sprawa z fakturą.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
Krzysiu, w sumie - chcąc nie chcąc - przysłużyłeś się, jak sądzę, agentowi d/s kierowania ludzi z Polski do Szkoplandii, byłemu urzędasowi, chwalcy Jugendamtu.
Ja nie kieruję ludzi do Germanii na stałe. Uważam, że to państwo jest ostatnim miejscem w Europie, by trzymać tam dzieci. Jednak jak ktoś chce krótkoterminowo popracować, robić interesy, tanio kupić złoto czy srebro itd., to Germania jest dobrym miejscem.

Jak posłuchasz starych audycji, a potem tych z ostatnich kilkunastu miesięcy, możesz odnieść wrażenie, że albo kolesie całkiem się wypalili i ciągną tematy z TVN-u okraszając je klimatem dla pryszczersów, albo zostali najzwyczajniej w świecie opanowani przez agenturę wpływu.
Od czasu gdy Martin opluł Kel'Tuza, drąc przy tym łacha i zachowując się jak pizdeczka podczas menopauzy, całkowicie przestałem ich słuchać i zaglądać na ich stronę.

...promocji korporacjonizmu,...
Promocja korporacjonizmu, która się rozpoczęła jakieś 5 lat temu, to też jeden ze znaków rozpoznawczych agentury wpływu.
 
Ostatnia edycja:

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Martina w ogóle nie słucham, bo wkurwia mnie jego jęczenie i utyskiwanie na studentów ("jacy to oni głupi",itp itd). W ogóle - facet jest słabo rozgarnięty intelektualnie, humor żenujący i przykro się słucha jego gimnazjalnego lolcontentu gdzie utyskuje że inni "nie mają poczucia humoru takiego jak on"

Jeśli chodzi o Fijora - to nie sądze, żeby był agentem. Zbyt dużo wysiłku, czasu i pieniędzy w to topi, żeby było to w jakikolwiek sposób - opłacalne, tzn nie widzę sensu takich działań, przełożenia na zasadzie wysiłek->efekt. Kontestacja to jednak radio internetowe o bardzo wąskim profilu i zasięgu działania. Większość z tych ludzi, którzy są odbiorcami- siedzi za granicą, więc nie ma żadnego wpływu na nic.

Zgadzam się co do jednego - Fijor czasem pierdoli, szczególnie gdy zaczyna gadać o Wałęsie czy innych bolkach. Zadzwonię tam kiedyś, podczas audycji i zapytam go o to (tzn czemu broni Bolka)

Jeśli chodzi o Cebulskiego - jestem w stosunku do niego podejrzliwy.. Dziwi mnie że jako przedsiębiorca od parunastu lat - nie wie czym się różni cena netto od ceny brutto (kiedyś vat odliczał od ceny brutto, tzn liczył 23% od ceny brutto i tą sumę odejmował, zamiast podzielić przez 1.23. Był to filmik w którym pokazywał czym się różni wystawianie faktur w Polsce od wystawiania faktur w Anglii. Można to znaleźć gdzieś na youtube.).

Innymi słowy, przykładowo. Cena netto: 1000zł. Cena brutto 23% vat: 1230 zł.

Cebulski liczył cenę netto w ten sposób:

1230 * 0.23 = 282,90
Jego zdaniem, cena netto: 1230 - 282,90 = 947,1 zł

Jeśli chodzi o fakturę na 3zł (???) to nigdy o tym nie słyszałem. Czy ktoś może zapodać jakies wiarygodne źródło?

Btw. taka ciekawostka, którą wczoraj znalazłem na wykopie:

Janusz potwierdza moje przypuszczenia. Nikt nie zrobił dla ruskich tak wiele co agent Macierewicz.
Nie dość, że rozpieprzył polskie WSI to jeszcze w jego własnej ekipie którą sam składał pracują takie osoby jak S. Cenkiewicz znany z ataków na ludzi walczących z systemem PRL i członek rady nadzorczej OLPP Sp. z o.o. która zajmuje się sprowadzaniem ropy z Rosji (rurociąg Przyjaźń, нефтепровод Дружба).
Bardzo wygony był by to system finansowania dla takiego Antoniego.

WSI było oczyszczane z "ruskiej ekspozytury": już w 1990r. Z ciekawości marnowałem teraz czas nad twoimi rewelacjami o ilości "wykrytych agentów rosyjskich" ale niestety nie mam wglądu w akta WSI czy UOP. Jak masz gdzieś takie porównanie to chętnie się z nim zapoznam.
A może masz na myśli raport (nomen omen) agenta Antka M. ? Tak bardzo wiarygodne źródło.

Ps. 2006r. rozbicie polskiej wschodniej siatki szpiegowskiej przez KGB (tfu. znaczy FSB). Przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przekazuję wiarygodne źródło potwierdzające pracę Cenckiewicza w radzie nadzorczej OLPP Sp. z o.o. Jest to oficjalna odpowiedź Ministra Skarbu Wojciecha Jasińskiego z 2007 roku.
http://orka2.sejm.gov.pl/IZ5.nsf/main/19EC86B3

˝Pan dr Sławomir Cenckiewicz powołany został w skład Rady Nadzorczej spółki Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku w dniu 8 grudnia 2006 r.
"

Ktoś mi wyjaśni o co tu może chodzić i co pracownik IPN, historyk - robił w radzie nadzorczej spółki paliw płynnych?
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom