Zimmerman wolny

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
Żonka Zimmermana - Sheila - po zakończeniu sprawy Trayvona złożyła pozew rozwodowy. A potem oskarżyła George'a, że groził jej i jej ojcu bronią, ale ostatecznie cofnęła zarzuty.

http://www.foxnews.com/us/2013/09/09/george-zimmerman-wife-says-threatened-her-father-with-gun/

Założę się, że suka łże. Teraz pewnie będzie robić kasę na książkach w typie "Moje życie z Georgem" napisanej przez jakiegoś ghostwritera i objeżdżać z wywiadami "liberalne" kanały telewizyjne opowiadając jakimjej mąż był straszliwym i agresywnym potworem. I pomyśleć, że on dołączył do straży sąsiedzkiej, bo jego żona nie czuła się bezpieczna ("There was a home invasion. A young lady was home with her 9-month-old baby. And they broke in her sliding-glass door. She barricaded herself in the upstairs bedroom. My wife was home by herself and she saw the people that burglarized her, run through our backyard with their belongings. And even though my wife wasn't certain what happened, that was enough to scare her and shake her up. And I promised her I would do what I could to keep her safe.").
 
D

Deleted member 427

Guest
Niezły "Pudelek" się z tego robi. Jeśli kogoś interesuje, polecam śledzić na bieżąco wydarzenia na tym blogu, aktualizowany w komentarzach w zasadzie co minutę --> http://theconservativetreehouse.com/2013/09/09/shellie-zimmerman-dramatic-911-call-9913/

Najbardziej up to date wersja wydarzeń: George and Shellie were both living at a rental home owned by her parents. They are in the process of getting divorced, and subsequently are moving out of that residence. According to Mark O’Mara’s brief statement to media, Shellie Zimmerman was supposed to pick up her stuff last Saturday and George today. Shellie showed up unexpectedly. George was not alone. Another woman, and a friend, was with George.
 
D

Deleted member 427

Guest
Wykluczeni społecznie Afroamerykanie, dźwigający brzmię niewolnictwa, oferują publicznie 10.000 dolarów nagrody dla osoby, która schwyta Goerge'a Zimmermana:



Tylu bzdur dawno nie słyszałem, ile ten nigga wyrecytował przed kamerą. Nagranie jest z lipca tego roku.
 
K

Kurier

Guest
Czarni mają problemy z ideologią. Ja tam już wolę gangi, które walczą o swoje. Gorsi są czarni, którzy wmówią ludziom ideologię. W sensie, że walczą "o coś". O co, to nie wie nikt, łącznie z nimi, ale to już jest COŚ. Załóż im czarne koszule, czarne fidelki zamiast full-capów, i to już jest głębokie, to już są ci myślący czarni, pewnie muszą mieć racje, bo przecież przeciętny czarny nie ma pojęcia o niczym poza "działkowaniem" dawek dla klienteli. Nikogo tak szata nie zdobi jak czarnych. Mimo, że gościu wyżej po prostu wyznacza nagrodę za głowę, jak co drugi jego kolega z Brooklynu, to mimo wszystko reprezentuje on słuszną sprawę. Oczywiście pomijam, że ów koleżki z BK chcą głów swych braci - co jak rozumiem jest zupełnie normalne.

Nie wiem, dla mnie ta sprawa skończyła się na jednym argumencie - gdyby Zimmerman był czarny to nikt by się kurwa nie zająknął nawet. A że było inaczej i jąkanie było ... to fakt, pokazuje uprzedzenia, ale nie z białej strony.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
D

Deleted member 427

Guest
Zimmerman wystawia na aukcji broń, z której zastrzelił Trayvona Martina :)

tumblr_o72eoslFnP1tlhiy6o1_1280.jpg
 
D

Deleted member 427

Guest
A Zimmermann nie przestaje. Tutaj na zdjęciu z podobizną Trayvona Martina:

tumblr_o79wrovgOr1uw7ihbo1_1280.png


On chyba naprawdę chce zginąć. Prowokuje, prowokuje, aż się doczeka - kosy pod żebra albo kulki w łeb. Część pieniędzy za broń, z której zastrzelił TM, chce przeznaczyć na zwalczanie ruchu BlackLivesMatter.
 

pawlis

Samotny wilk
2 420
10 187
Widząc temat na początku, myślałem, iż ktoś w końcu go zajebał.

W sumie nie dziwi mnie jego zachowanie (jakkolwiek irracjonalne), w końcu zniszczono mu życie z powodu słusznego ubicia jednego zasranego czarnucha.
 
Do góry Bottom