Zimmerman wolny

military

FNG
1 771
4 581

W sumie przyjemne pitu pitu o tym, jak to media zakłamują rzeczywistość - do czasu, aż koleś odjeżdża w stronę żydowskich spisków, których częścią jest propagujący rasizm Django.
 

Till

Mud and Fire
1 073
2 225
Znakomity filmik - jak zwykle u Duke'a.

do czasu, aż koleś odjeżdża w stronę żydowskich spisków,
To nie spiski tylko praktyka. Żydzi patrzą na WASPów (czy ogólnie białych nie-Żydów) jako na głównych przeciwników w kontroli nad krajem. Obniżanie im samooceny i wpajanie samonienawiści to przecież podstawa wojennej strategii (obniżanie morali). Ponadto skłócanie czarnych z białymi odwraca uwagę od Żydów i dywersyfikuje społeczeństwo, a każdy Żyd wie, że im bardziej zdywersyfikowane społeczeństwo tym bezpieczniej dla Żydów. Kultura Żydów wobec nie-Żydów jest kulturą krytyki - wobec siebie natomiast stosują bezwzględnie afirmacyjną propagandę (stąd tylu żydowskich geniuszy w hollywódzkich filmach).
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 293
21 369
Znakomity filmik - jak zwykle u Duke'a.
Właśnie. Duke przypomniał w tej dyskusji jedno, że to Zimmerman był ofiarą!
Ja pamiętam podobną lewicową nagonkę, która miała miejsce w Polsce na początku lat 90-tych. Dwóch gówniarzy zaczepiło emeryta, by ten im rzucił trochę siana. Starszy człowiek odmówił. Gdy gnojki zaczęły się dopierdalać, ten sprawnie drzysnął ich zwykłym nożem kuchennym po tętnicach na udach. Ścierwa napastników zjechały a emeryt trafił do szpitala. W mediach zaczęła się nagonka na ofiarę. Starszy człowiek zmarł w szpitalu, zaszczuty przez media opanowane przez lewicowe świnie!
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 948
825
Pamiętam ten temat było inaczej , znacznie gorzej. W bójce starszy człowiek wyszarpnął im nóż którym mu grozili i wywijając nim na oślep dźgnął ich po nogach. Tak jak Krzysiek pisze, tętnice poszły i zgon. Po nagonce starszy człowiek powiesił się w areszcie.

[koniec offtopicu]
 

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 254
20 078
Brad Thor, amerykański twórca thrillerów politycznych z pierwszych miejsc list bestsellerów "New York Timesa", zadeklarował, że po tym jak Departament Sprawiedliwości na polecenie Erica "Brainwash" Holdera wstrzymał wydanie broni palnej, z której Zimmerman zastrzelił Martina, gotów jest kupić mu nie tylko nowy pistolet, ale także tyle amunicji, ile zdoła udźwignąć:

Pieprzyć Departament Sprawiedliwości. Jeśli nie oddadzą Zimmermanowi broni, kupię mu nową. Jakąkolwiek zechce i tyle amunicji, ile potrzebuje. Uznajcie to za załatwione. Jeśli zechce AR-15 albo strzelbę - też mu kupię. [link]

Teraz info z frontu okupowanego przez lewactwo i innych durniów. Obama ponownie skomentował wyrok sądu uniewinniający George'a Zimmermana: Gdy Trayvon Martin został zastrzelony, powiedziałem, że to mógł być mój syn. Ujmując to inaczej: 35 lat temu to ja mogłem być Trayvonem Martinem.

Afroamerykanie patrzą na tę sprawę "poprzez pryzmat swych doświadczeń" z uprzedzeniami rasowymi - powiedział Obama, po czym dodał, iż czarni Amerykanie przywykli do tego, że inni obywatele obawiają się ich [link]

Inni obywatele obawiają się Murzynów - hmm, ciekawe czemu? Pewnie dlatego, że są rasistami. Czekaj, a może dlatego, że:


Nie rozumiem, jak można niszczyć własne miasto, a potem zwalać winę na białych. Nie rozumiem, co siedzi w tych młodych czarnych ludziach, że mordują, gwałcą, okradają i niszczą własne sąsiedztwo. Nie pojmuję, jak możecie oskarżać białych o rasizm i o to, że nie chcą przechodzić obok grupki czarnych stojących na ulicy, skoro zachowujecie się tak jak się zachowujcie.
 

tomislav

Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski
4 782
11 928
"To mogłem być ja" - wypalił Obama w/s T.Martina.
Skurczybyk wyraźnie podjudza.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,ti...-to-moglem-byc-ja,wid,15829191,wiadomosc.html
Wyrok uniewinniający sądu na Florydzie, który zapadł 13 lipca spotkał się z ostrą krytyką obrońców praw obywatelskich i wywołał społeczne protesty. Obama wezwał w swej pierwszej reakcji do uszanowania wyroku.

Afroamerykanie patrzą na tę sprawę "poprzez pryzmat swych doświadczeń" z uprzedzeniami rasowymi - powiedział prezydent i dodał, iż czarni Amerykanie przywykli do tego, że inni obywatele obawiają się ich, a wymiar sprawiedliwości nie traktuje ich na równi z białymi.

Obama dodał, że i on pamięta, jak widząc go przechodzącego obok, ludzie w samochodach zamykali się do środka, a kobiety mocniej ściskały w rękach torebki.

- Gdy Trayvon Martin został zastrzelony, powiedziałem, że to mógł być mój syn. Ujmując to inaczej: 35 lat temu to ja mogłem być Trayvonem Martinem - powiedział prezydent, ale wezwał też Amerykanów do zachowania spokoju, mimo niezadowolenia z powodu wyroku uniewinniającego zabójcę nastoletniego Martina.

Przemoc byłaby "dyshonorem" dla pamięci ofiary - ostrzegł prezydent. Obama zaapelował też do Amerykanów o starania na rzecz "zmniejszenia nieufności policji" wobec czarnych Amerykanów.
Wkrótce po ogłoszeniu wyroku uniewinniającego Zimmermana w wielu amerykańskich miastach rozpoczęły się demonstracje. Większość z nich przebiegła pokojowo, ale w Kalifornii doszło do wybijania szyb i rozpalania ognisk na ulicach. Spalono tam flagę USA i flagę Kalifornii.

Uniewinnienie Zimmermana jest też krytykowane na portalach społecznościowych.

Proces Zimmermana śledzony był w Stanach Zjednoczonych z dużą uwagą, bowiem skupiał w sobie problemy rasowe, prawa do samoobrony i równego traktowania przez wymiar sprawiedliwości.

Zimmerman oskarżony był o zastrzelenie 26 lutego 2012 roku, bez wyraźnego powodu, Trayvona Martina podczas pełnienia obowiązków ochotniczego ochroniarza osiedla w Sanford. Prokuratora zakwalifikowała jego czyn jako morderstwo drugiego stopnia.

Oskarżony, który jest białym Amerykaninem pochodzenia latynoskiego, twierdził, że 17-letni Martin zaatakował go i zmuszony był użyć broni w samoobronie. Prokuratorzy utrzymywali, że Zimmerman gonił "podejrzanie wyglądającego" czarnoskórego nastolatka, który nie miał przy sobie broni i zastrzelił go bez wyraźnego powodu.

Ława przysięgłych złożona z sześciu kobiet (w tym jednej czarnoskórej) uznała Zimmermana za niewinnego i oczyściła go ze wszystkich zarzutów.
 

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 254
20 078
Gun Watch:

W ciągu 513 dni dzielących śmierć Trayvona Martina od werdyktu w procesie Zimmermana czarni zamordowali 11.106 przedstawicieli swojej rasy. Czy potraficie wymienić choć jedno nazwisko spośród tych zabitych? Jakim cudem w takim razie każda osoba w tym kraju, która nie żyje na co dzień w jaskini, zna nazwisko Trayvona Martina?

[In the 513 days between Trayvon Martin’s death and the verdict in George Zimmerman’s trial there were 11,106 blacks murdered by other blacks. Again, can you name even one of the victims? So why then, does everyone in the country who doesn’t live in a cave know the name Trayvon Martin?]

http://gunwatch.blogspot.com/2013/07/the-exploitation-of-trayvon-martin.html
 

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 254
20 078
Na pierwszej stronie tego wątku jest taki oto cytat z GW:

Nastolatek, który wracał ze sklepu z puszką 7up i torebką dropsów Skittles (...)

Nawet w tym z pozoru niewinnym zdaniu udało się im przemycić wielkie kłamstwo. Czemu wielkie - posłuchajcie Billa Whittle'a od 3:40 do 5:05

 
OP
Racibor

Racibor

Well-Known Member
409
1 927
Zimmerman nadal robi swoje. Jak nie pilnuje osiedla przed złodziejami, to ratuje ofiary wypadków drogowych w swojej okolicy . Cztery dni po uniwinnieniu pomógł rodzinie z dwójką dzieci, których samochód wypadł z drogi i wywrócił się. Nie podano, jakiej rasy była rodzina:)

George Zimmerman Emerged From Hiding for Truck Crash Rescue

George Zimmerman, who has been in hiding since he was acquitted of murder in the death of Trayvon Martin, emerged to help rescue a family who was trapped in an overturned vehicle, police said today.

Zimmerman was one of two men who came to the aid of a family of four -- two parents and two children -- trapped inside a blue Ford Explorer SUV that had rolled over after traveling off the highway in Sanford, Fla. at approximately 5:45 p.m. Thursday, the Seminole County Sheriff's Office said in a statement.

The crash occurred at the intersection of I-4 and route Route 46, police said. The crash site is less than a mile from where Zimmerman shot Martin.

By the time police arrived, two people - including Zimmerman - had already helped the family get out of the overturned car, the sheriff's office said. No one was reported to be injured.

Zimmerman was not a witness to the crash and left after speaking with the deputy, police said.

It's the first known sighting of Zimmerman since he left the courtroom following his acquittal last week on murder charges for the death of Martin. Zimmerman, 29, shot and killed Martin, 17, in Sanford, Fla., on Feb. 26, 2012. The jury determined that Zimmerman shot Martin in self-defense.
http://abcnews.go.com/US/george-zimmerman-emerged-hiding-truck-crash-rescue/story?id=19735432
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
7 495
19 980
Znalezione w necie:

Ilu Trayvonów Martinów potrzeba, żeby wymienić żarówkę?
- Żadnego. Wpuściłbyś takiego do domu?
Sparafrazuję ten żart:

Ile żarówek potrzeba, żeby wymienić Trayvona Martina?
- Żadnej. Wystarczy jedna kula.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
7 495
19 980
A co, statystyki czarnej przestępczości tak spadły, że nie ma żadnego godnego następcy?
 

military

FNG
1 771
4 581
Po prostu jakoś nigdy nie postrzegałem ludzi jako wzajemnie wymiennych. Ale lewacy na pewno by się z tobą zgodzili.:)
 

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 254
20 078
Czy nie jest to czasem odwracanie uwagi od innego ważnego procesu, który ma teraz miejsce?
Prędzej odwracanie uwagi od 11.106 martwych Murzynów zabitych przez innych Murzynów.
 

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 254
20 078
Kto chce usłyszeć dowcip? Tylko proszę się nie śmiać, bo dowcip jest tragiczny.

Rada miejska w Birmingham, chylącej się ku upadkowi największej metropolii w stanie Alabama, przewagą głosów 9 do 7 uczyniła Travona Martina honorowym obywatelem tego miasta --> [link]. Przewodniczący rady, Steven Hoyt, przyszedł na obrady w zakapturzonej bluzie - jak sam twierdzi, to symbol męki Trayvona i w ten sposób chciał uczcić jego pamięć.

Powiem tak: sram na to, kto w murzyńskim mieście zostanie honorowym obywatelem. Obstawiam, że do 2020 roku Birmingham skończy jak Detroit. Już teraz nazywane jest "amerykańskim gułagiem" (dla porównania w latach 60 ubiegłego wieku nazywano je "Magic City", co najlepiej chyba oddaje skalę upadku tej metropolii).
 

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 254
20 078
Stefan Molyneux, czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o sprawie Zimmermana:


Stefan Molyneux rozmawia z Peterem Schiffem:


A tutaj o czarnych rasistach z NAACP:

 
Do góry Bottom