Zimmerman wolny

Racibor

Well-Known Member
408
1 959
Zimmerman wolny!

Pomimo całej niesamowitej kampanii oszczerstw ze strony mainstreamowych mediów i zaangażowania się samego Obamy (gdybym miał syna, wyglądałby jak Trayvon) jednak sprawiedliwość zatriumfowała. Prawo do samoobrony, dziwko!

Ława przysięgłych sądu w Sanford na Florydzie uniewinniła w sobotę wieczorem ochroniarza ochotnika, 29-letniego George'a Zimmermana z zarzutu postrzelenia ze skutkiem śmiertelnym czarnoskórego nastolatka Trayvona Martina.

Proces śledzony był w Stanach Zjednoczonych z dużą uwagą bowiem skupiał w sobie jak w soczewce problemy rasowe, prawa do samoobrony i równego traktowania przez wymiar sprawiedliwości.

Zimmerman oskarżony był o zastrzelenie 26 lutego 2012 r., bez wyraźnego powodu, Trayvona Martina podczas pełnienia obowiązków ochotniczego ochroniarza strzeżonego osiedla w Sanford. Prokuratora zakwalifikowała jego czyn jako morderstwo drugiego stopnia.

Oskarżony, który jest białym Amerykaninem pochodzenia latynoskiego twierdził, że 17-letni Martin zaatakował go i zmuszony był użyć broni w samoobronie.

Natomiast prokuratorzy utrzymywali, że Zimmerman gonił "podejrzanie wyglądającego" czarnoskórego nastolatka, który nie miał przy sobie broni i zastrzelił go bez wyraźnego powodu.

Policja aresztowała Zimmermana dopiero po 44 dniach utrzymując, że prawo stanu Floryda zezwalające obywatelom na użycie broni, jeśli poczują się zagrożeni, nie pozwala na postawienie mu zarzutów.

Jednak ława przysięgłych złożona z 6 kobiet (w tym jednej czarnoskórej) uznała Zimmermana za niewinnego i zwolniła go ze wszystkich zarzutów. Sędzia Deborah Nelson oświadczyła, że Zimmerman może opuścić salę sądu jako wolny człowiek.

Zimmerman przyjął wyrok sądu bez emocji, tylko nieznacznie się usmiechnął.

Wyrok spotkał się z gniewną reakcją osób, które zebrały się przed budynkiem sądu aby wyrazić współczucie rodzinie Martina.

Fakt, iż Zimmermana zatrzymano dopiero po ponad 6 tygodniach wywoływał protesty w całym kraju i zarzuty o nierówne traktowanie przez stróżów prawa. W rezultacie szef policji w Sanford musiał podać się do dymisji a Departament Sprawiedliwości polecił sprawdzenie stanu bezpieczeństwa w tej miejscowości liczącej zaledwie 54 tys. mieszkańców. W sprawie zabójstwa Martina wypowiadał się nawet prezydent Obama.
http://www.rp.pl/artykul/11,1029417...-17-latka--Zimmerman-zostal-uniewinniony.html

Zimmermana zatrzymano tylko ze względu na presję ze strony mediów i Obamanoidów. To, że był niewinny było oczywiste od początku, a podczas procesu obrona po prostu zmiażdżyła oskarżycieli (polecam na youtube końcowe wystąpienie adwokata Marka O'Mary).

Uniewinnienie Zimmermana dostarczy też zapewne materiału do wątku o czarnej przestępczości, bo Murzyni zapowiedzieli zamieszki. Wielkie oburzenie na ich ulubionym twitterze: https://twitter.com/search?q=#TrayvonMartin&src=tren

Niech żyje wolność! Wolność i swoboda!

 
D

Deleted member 427

Guest
To mega ważny wyrok w kontekście prawa do samoobrony i korzystania z broni palnej w sytuacjach zagrożenia życia, a także w kontekście idei "stand your ground" oraz tworzenia lokalnych patroli uzbrojonych cywilów. Generalnie wszystko potoczyło się po myśli zwolenników broni palnej:

 
D

Deleted member 427

Guest
Podobna sytuacja: biały zabija czarnego w samoobronie po otrzymaniu ciosu pięścią w twarz. Policja od razu stwierdziła, że typ jest niewinny, bo było nagranie z kamer. Czarni oczywiście protestowali. Stacja benzynowa w Houston, Texas:

 

Aterlupus

Well-Known Member
474
921
Michael Moore w szczytowej formie:No bo jak to tak... bronić się przed napaścią? :)

Szkoda że nie ma żadnego nagrania tego co zaszło pomiędzy Zimmermanem a Trayvonem, pewnie lewactwo straciłoby dzięki temu kupę argumentów.
 
D

Deleted member 427

Guest
^^^Nie ma słów, które mogłyby wyrazić, jak bardzo nienawidzę tej grubej czerwonej świni.

Zimmerman we comin for yo life bitch

 

Piter1489

libnetoholik
2 074
1 872
Nienawidzę tej wyjącej pizdy i tego chujka z wyrazem twarzy średnio rozgarniętej małpy. W ogóle nienawidzę większości murzyńskich raperów, oprócz paru wyjątków, to są półgłówki robiący beznadziejną muzykę (starzy czarni jazzmani się pewnie w grobach przewracają).
 
D

Deleted member 427

Guest
Smutna prawda:

W świetle prawa mój brat jest wolnym człowiekiem, ale już do końca życia będzie musiał oglądać się przez ramię. [He’s a free man in the eyes of the court, but he’s gonna be looking around his shoulder for the rest of his life.]

Przypominam, że na chatę Adama Kokesha napadła wataha uzbrojonych federalnych po tym, jak upublicznił on nagranie, na którym przeładowuje strzelbę stojąc na tle Kapitolu. Ciekawe, czy ci sami federalni odwiedzą Murzynów, którzy pokazują swoje ryje na Twitterze, grożąc Zimmermanowi śmiercią.

 
D

Deleted member 427

Guest
Racibor napisał:
Lewaccy celebryci wyrzygali swe mądrości na twitterze:
Taki chuj im wszystkim. Sprawiedliwość zatriumfowała, ale że nie była to sprawiedliwość społeczna, więc lewaki mają poważny ból dupy.
 
OP
Racibor

Racibor

Well-Known Member
408
1 959
Oprócz bólu dupy ten lewak z wyborczej w dodatku kłamie.

Nastolatek, który wracał ze sklepu z puszką 7up i torebką dropsów Skittles, wydał się podejrzany "patrolującemu" osiedle tamtej nocy 29-letniemu Zimmermanowi zapewne dlatego, że był czarny i miał bluzę z kapturem.

Zimmerman wyjaśnił w rozmowie z operatorem numeru 911 dlaczego Martin wydał mu się podejrzany, otóż młodzieniec kręcił się po osiedlu i obserwował domy: This guy looks like he's up to no good. Or he's on drugs or something. It's raining and he's just walking around, looking about.

No i ten stały lewacki chwyt. Zobaczył, że to czarny i od razu pomyślał, że to może być przestępca. Rasista! Nie, po prostu człowiek, wyciągający logiczne wnioski. Na osiedlu, które patrolował (bez cudzysłowu) w ramach Neighborhood Watch, była w poprzedzającym zdarzenie okresie seria włamań do domów. Co ciekawe, wszyscy złapani sprawcy byli Murzynami (zresztą ci, którym udało się uciec także)! Fakt ten podał adwokat O'Mara w mowie końcowej obrony, za co szacunek dla niego, no bo to przecież rasizm, coś takiego na głos powiedzieć.

Lewak z wyborczej pisze: Samozwańczy strażnik zadzwonił na policję i ruszył w pościg za Trayvonem, choć policjant z dyżurki mu tego zakazał i obiecał wysłać radiowóz.

Otóż nie żaden "samozwańczy", bo akurat Neighborhood Watch jest prowadzony oficjalnie we współpracy z policją. Policjant z dyżurki niczego Zimmermanowi nie zabronił! Powiedział, że Zimmerman nie musi tego robić, w sensie: nie musi podejmować ryzyka.

Dalej lewak bełkocze o zdarzeniu, o "rzekomym agresorze" Trayvonie i nawet nie wspomina o tym, że Zimmerman miał po konfrontacji połamany nos i rozbity łeb! To jest dziennikarska kompromitacja i szkoda to dalej komentować. Zapewne Zimmerman odniósł te obrażenia potykając się, gdy w morderczym, rasistowskim szale gonił biednego, przestraszonego Trayvona.
 
D

Deleted member 427

Guest
To jest dziennikarska kompromitacja i szkoda to dalej komentować.
I tak mega szacun, że chciało ci się to wszystko napisać. Mnie pismaki z Gówna wpierdalają do grobu. A fragment o "winnym pistolecie" powinien przejść do annałów retard-dziennikarstwa.

była w poprzedzającym zdarzenie okresie seria włamań do domów. Co ciekawe, wszyscy złapani sprawcy byli Murzynami
No way!
 
D

Deleted member 427

Guest
Nie wiem, po co Morganek podkreśla, że Trayvon miał 17-lat. Mówiłem już: w USA 17-latkowie to statystycznie znacznie bardziej niebezpieczna i kryminogenna grupa wiekowa aniżeli 30-latkowie. A czarni 17-latkowie - bez komentarza. I nie ogarniam, jak można twierdzić, że rozjebany nos i walenie łbem o asfalt, to nie jest zagrożenie życia.
 

Hitch

3 149
4 480
Trayvon? Co to, kurwa, za imię? Już po tym jak się wabi można stwierdzić, że to był upośledzony, ciemny w każdy możliwy sposób gangus z "osiedla" :)
 
Do góry Bottom