Zaszczepiliście się?

Zaszczepiliście się?

  • tak

    Votes: 18 37,5%
  • nie, ale zamierzam

    Votes: 1 2,1%
  • nie i nie zamierzam

    Votes: 23 47,9%
  • nie, ale się zastanawiam

    Votes: 6 12,5%

  • Total voters
    48

draq

Well-Known Member
197
274
Kolejna ofiara globalistów :(
A połowa forum i tak głosi propagandę proszczepienną...
Pamiętajcie! Bill Gates radzi: 500 milonów i nie więcej!
 

Zbyszek_Z

Well-Known Member
1 021
2 463
Tak naprawdę Bill Gates po kryjomu opłaca ruchy antyszczepionkowe i antymaseczkowe w celach depopulacji. Udało mu się nawet przekupić Szumowskiego, by ten siał propagandę, że maseczki nie pomagają.
 

piezol

Jebać życie
1 257
4 229
W komunikacie nie podano żadnej przyczyny. Tak nagle sobie zmarła. Młoda kobieta.

Używam prawdopodobieństw wziętych z USA z roku 2019. Nie mam z Polski, bo ciężko znaleźć. Zakładam, że są w miarę podobne (a przynajmniej - w tym samym rzędzie wielkości).
Dla wyznaczenia liczby ludności wg wieku używam uśrednionych wartości z GUSowskich przedziałów, czyli jeśli GUS podaje, że w wieku 0-4 lata jest milion osób, to zakładam dla uproszczenia, że:
0 - 200 tys
1 - 200 tys
2 - 200 tys
3 - 200 tys
4 - 200 tys



Roczne prawdopodobieństwo zgonu kobiety która ma dokładnie 37 lat wynosi 0,12%.
W przedziale 35-39 kobiet w 2019 było 1.59 miliona, więc zakładam, że dokładnie 37 lat ma 200 tysięcy.
Więc rocznie niezależnie od pandemii spodziewamy się około 382 zgonów kobiet które miały dokładnie 37 lat.

Ale i tak zawęziliśmy sztucznie przeszukiwaną populację - bo chodzi nam po prostu o "młodych do umierają".
Policzmy więc do 39-go roku życia kobiet i mężczyzn:
1633013151228.png

A więc w samej polsce niezależnie od jakiegokolwiek covida i szczepionek spodziewanych jest 18703 zgonów "młodych" osób rocznie.
/* Jak już to policzyłem to sprawdziłem po prostu rocznik statystyczny za 2018 i zgonów w tym przedziale było dokładnie 12678. Wciąż - w tym samym rzędzie wielkości. */

Uprzejmie ponawiam prośbę o wsadzenie sobie dowodów anegdotycznych w dupę.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Nie zdążyła przyjąć trzeciej dawki, bo zabiła ją druga #OstatniaProsta



View: https://twitter.com/RMF24pl/status/1443486910245126152

Po lekturze tekstu można równie dobrze wnioskować, że zabił ją pracoholizm, ale koledzy z pracy nie potwierdzą, bo sami tkwią w korpo-crunchu. Dla dowodu anegdotycznego opartego na zdupingowym researchu taka hipoteza jest mniej więcej tyle samo warta.

Jeśli przeczytacie wspomniany materiał pod kątem poszukiwania przesłanek za śmiercią wynikłą z przepracowania a'la Japonia, znajdziecie w relacjach jej znajomych więcej za jej potwierdzeniem niż za morderczą szczepionką. Na zdjęciach też dla mnie nie wygląda zbyt zdrowo, a jeśli od dłuższego czasu nie dosypiała i tak też opisują ją we wspomnieniach, mogła się wykończyć sama prowadzeniem niehigienicznego stylu życia.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Roczne prawdopodobieństwo zgonu kobiety która ma dokładnie 37 lat wynosi 0,12%.
W przedziale 35-39 kobiet w 2019 było 1.59 miliona, więc zakładam, że dokładnie 37 lat ma 200 tysięcy.
Więc rocznie niezależnie od pandemii spodziewamy się około 382 zgonów kobiet które miały dokładnie 37 lat.
Nice try. Lecz rodzą się wątpliwości. Ludzie umierają z różnych przyczyn, zwłaszcza starsi, a nie 30-letni. Dziewczyna jeszcze wczoraj pisała (fajnie, że usunęli jej wczorajszy artykuł nt. dzietności - czytałem dzisiaj rano, teraz nie mogę znaleźć, usunęli? https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/edyta-bienczak), a dzisiaj nie żyje. Redakcja rmf zablokowała komentarze. Z jakiego powodu? Zmowa milczenia.
 
Ostatnia edycja:

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Nice try. Lecz rodzą się wątpliwości. Ludzie umierają z różnych przyczyn, zwłaszcza starsi, a nie 30-letni.
No właśnie, ludzie umierają z różnych przyczyn, a ty dopatrujesz się wyłącznie jednej i wrzucasz w dodatku tę wiadomość do tematu o szczepieniach.
Redakcja rmf zablokowała komentarze. Z jakiego powodu? Zmowa milczenia.
Z powodu ochrony pamięci zmarłej i tego, żeby nikt nie zaczął podobnych spekulacji, jak my tutaj? Albo w ramach dupochronu, aby nikt się nie przyczepił do kultury pracy jaką mają w swojej firmie?

W przypadku nieoczekiwanych śmierci pierwszym podejrzanym jest zawsze styl życia, który do nich doprowadza.
 

piezol

Jebać życie
1 257
4 229
Nice try. Lecz rodzą się wątpliwości. Ludzie umierają z różnych przyczyn, zwłaszcza starsi, a nie 30-letni. Dziewczyna jeszcze wczoraj pisała (fajnie, że usunęli jej wczorajszy artykuł nt. dzietności - czytałem dzisiaj rano, teraz nie mogę znaleźć, usunęli? https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/edyta-bienczak), a dzisiaj nie żyje. Redakcja rmf zablokowała komentarze. Z jakiego powodu? Zmowa milczenia.
Przecież już to geniuszu uwzględniłem i brałem śmiertelność dla tej konkretnej grupy wiekowej.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736

Na Discordzie wrzuciłem to już wczoraj, ale jeśli kogoś tu interesują jakie konkretnie NOPy powodują zakrzepionki depopulacyjne, może sobie znaleźć wszystkie skatalogowane do tej pory przypadki.

Funkcja depopulacyjna dosyć średnio funkcjonuje, ale Big Pharma widocznie robi w wała też ludzi od NWO i płacą za nic.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Świetny wykład na temat jak działa mechanizm obronny organizmu na skutek ataku wirusów lub bakterii.



View: https://www.bitchute.com/video/HkrXaF5qAwTI/


"Infekcje mieszane, które przechodzą przez ciało są w zasadzie nieznane. Tak, że mamy unikalną sytuację stworzoną przez szczepienie, która na swój sposób jest niezwykle interesująca, ponieważ nikt nie wie jaki będzie tego skutek. Jakkolwiek ta wizja to horror i tak okropna i przerażająca, że ja osobiście nie chcę znać odpowiedzi i nie chcę by ta odpowiedź była poznana. Chcę byście wy zdecydowali, by nie przyjąć drugiej dawki. Postawi to wasze życie w niebezpieczeństwie. O tym jestem przekonany, szczególnie w świetle publikacji, które się właśnie ukazały."
 

Blobfish

Well-Known Member
150
274
Świetny wykład na temat jak działa mechanizm obronny organizmu na skutek ataku wirusów lub bakterii.



View: https://www.bitchute.com/video/HkrXaF5qAwTI/


"Infekcje mieszane, które przechodzą przez ciało są w zasadzie nieznane. Tak, że mamy unikalną sytuację stworzoną przez szczepienie, która na swój sposób jest niezwykle interesująca, ponieważ nikt nie wie jaki będzie tego skutek. Jakkolwiek ta wizja to horror i tak okropna i przerażająca, że ja osobiście nie chcę znać odpowiedzi i nie chcę by ta odpowiedź była poznana. Chcę byście wy zdecydowali, by nie przyjąć drugiej dawki. Postawi to wasze życie w niebezpieczeństwie. O tym jestem przekonany, szczególnie w świetle publikacji, które się właśnie ukazały."


Jeśli szczepionki wywołują taką "autoimmunologiczną" reakcję o której mowa w drugiej części filmu ( od 13:59 ) to należałoby się spodziewac masowych zachorowań na choroby układu krążenia. Przecież zaszczepiły się miliony ludzi ?
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Jeśli szczepionki wywołują taką "autoimmunologiczną" reakcję o której mowa w drugiej części filmu ( od 13:59 ) to należałoby się spodziewac masowych zachorowań na choroby układu krążenia. Przecież zaszczepiły się miliony ludzi ?
A myślisz, że będą o tym opowiadać w głównych mediach?



View: https://twitter.com/Piotr_Schramm/status/1449727212433952770

Szkocja, rekordowe nadmiarowe zgony:


View: https://twitter.com/SurajitStat/status/1449513019436896258
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
No ale w takim razie powinniśmy przynajmniej obserwować serię zgonów i nagłych chorób naczyniowych wśród zaszczepionych znajomych ?
W jakim okresie czasu powinniśmy się spodziewać? Może w ciągu kilku miesięcy, kilkunastu miesięcy, kilku lat, albo nigdy. Trzeba obserwować co będzie dalej. Dlatego przed COViD badania nad nową szczepionką trwały 10 lat, a nie kilka miesięcy.
 
Do góry Bottom