Zapodaj coś ciekawego

D

Deleted member 6905

Guest
Ta historia to jest po prostu mistrzostwo. Scenariusz napisało życie. Świetna pogadanka Adama Haertle. Sami widzicie, że stara komusza zasada "nie matura lecz chęć szczera" naprawdę może działać :)

 
D

Deleted member 6960

Guest
Polak potrafi. Kibice żużlowej sekcji Motoru Lublin wynajęli 18 dźwigów (podnośniki koszowe) żeby obejrzeć mecz.
Zostali wynagrodzeni, gdyż ich drużyna wygrała 58:32.




Można wejść na podnośnik i dyndać 15 metrów nad ziemią ? Chyba nie ma przepisów, które tego zabraniają?
 
D

Deleted member 6960

Guest
1595957758468.png


Mapa Derinkuyu, starożytnego podziemnego miasta znalezionego w Turcji. Zostało odkryte, gdy mieszkaniec Turcji znalazł tajemniczy pokój za ścianą w swoim domu.

1595957914327.png



 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Wtorek 4 sierpnia 2020 ok. godz. 17 czasu polskiego. Potężna eksplozja w Bejrucie.

Pierwsze skojarzenie jakie mi przyszło do głowy, to jak AK podczas II WŚ wysadziła niemiecki magazyn materiałów wybuchowych. Dali do skonfiskowania Niemcom cegiełki trotylu. W jednej cegiełce był chemiczny zapalnik czasowy. Niemcy grzecznie zanieśli cegiełki do swego magazynu, co spowodowało dupne BUM!

Inni twierdzą że to Izrael i mają dowody w podczerwieni. Ja też uważam że to Izrael, ale nie wiem jak.
 
Do góry Bottom