Zapodaj coś ciekawego

X

xawas

Guest
Pilot Brian Bews dawał pokaz podczas Air Show w pobliżu Calgary. Gdy wykonywał niebezpieczny trik zwany "high alpha pass" jego samolot uległ awarii. Pilot zareagował błyskawicznie - opuścił samolot i bezpiecznie wylądował na spadochronie.

Samolot_roztrzaskany-_a_pilot_caly__7.jpg



Samolot_roztrzaskany-_a_pilot_caly__6.jpg



Samolot_roztrzaskany-_a_pilot_caly__13.jpg



Samolot_roztrzaskany-_a_pilot_caly__3.jpg



http://www.telegraph.co.uk/news/wor...-from-fighter-plane-moments-before-crash.html


Samolot_roztrzaskany-_a_pilot_caly__2.jpg
 

kowaI

Well-Known Member
422
560
Gdzie konkretnie te fakty, w momencie gdy ktoś stara się wybielić ojca?

Przecież nawet w samym artykule przyznali:

"Pewne jest, że podczas akcji życie straciły także osoby postronne i prawdopodobnie niewinne, ale czy w kontekście wojennym, powszechnej kolaboracji Białorusinów z czerwonymi mordercami, takie zdarzenie może rzucać światło na całość bohaterskiego szlaku NZW".

Ustalenia śledztwa są tutaj i artykuł ze znanej i wielokrotnie cytowanej kopali lolcontentu prawy.pl nic do tego nie wnosi:
https://ipn.gov.pl/pl/dla-mediow/ko...twa-S-2802Zi-w-sprawie-pozbawienia-zycia.html
Jeżeli ktoś coś faktycznie jeszcze wie, to IPN pewnie chętnie przyjmie kolejny materiał dowodowy do archiwów.



"Postępowanie to zostało umorzone wobec prawomocnego zakończenia postępowania o te same czyny przeciwko sprawcy kierowniczemu oraz śmierci bezpośrednich sprawców i niewykrycia części z nich."

Co do sprawstwa kierowniczego:
"W 1995 roku Sąd Warszawskiego Okręgu Wojskowego unieważnił wyrok śmierci na Romualda Rajsa, uzasadniając, że „walczył o niepodległy byt państwa polskiego” a wydając rozkazy dotyczące m.in. pacyfikacji białoruskich wsi, działał w stanie wyższej konieczności, zmuszającym do podejmowania działań nie zawsze jednoznacznych etycznie"
https://pl.wikipedia.org/wiki/Romuald_Rajs#Proces_i_wyrok

Wiadomo, spalenie żywcem rocznego dzieciaka jest niejednoznaczne etycznie. Dlatego propertarianizm.

Jeżeli śledztwo opiera się na zeznaniach konfidentów, ekshumacjach w których babrali się w latach 50' sowieciarze, a z drugiej strony mamy znienawidzonegp przez nich legendarnego bohatera skolonizowanego bantustanu, to jak można wierzyć w sprawiedliwość?

Sprawa dęta jak Jedwabne, ino tym razem na użytek sowieciarzy
 

bombardier

Well-Known Member
1 413
7 090
Jak Pan Bóg dopuści, to i z korby moment wypuści.
Wiadomo przecież, że w internecie nie ma reżyserowanych filmików.
 
Ostatnia edycja:

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Przede wszystkim, zapierdalają z konkretnej góry (konkretnie jest to San Marino) , cały czas w dół, więc nic dziwnego, że jedzie szybko. Kolesie na zawodowych rowerach bez problemu go odsadzają, gdy tego chcą, ale nie robią tego, bo wychodzi lepsza zabawa i filmik.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052


Raz tego skosztowałem i było bardzo OK. Najpierw wesołość, a potem wewnętrzny zegar umysłu zaczął tykać wolniej, ale bez poczucia zmuły umysłowej. To spowodowało, że czułem się jakbym było poza czasem, np. podróżował z prędkością relatywistyczną względem otoczenia. Niestety nawet będąc na haju podchodziłem do tego racjonalnie. Uznałem, że to coś jak underclocking w komputerze i tyle. Jeśli ktoś ma tendencje do popadania w mistycyzm, nie ma materialistycznego podejścia i zrobi to na łonie natury jak to robili szamani, to być może dozna czegoś w rodzaju duchowego wstrząsu.

aha. raczyłem się tym jakiś czas przed rozpoczęciem zaglądania na to forum. Przypadek?
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Dziwne, bo ja po grzybach doznaję dosyć drastycznego przyspieszenia procesów myślowych i wyostrzenia zmysłów. Obojętnie czy chodzi o muzyke, mecz, film, dostrzegam znacznie więcej niż normalnie. Widzę na przykład dokładnie, z wysokości trybun, który piłkarz jest najbardziej zmęczony i wymaga zmiany. Każdy niuans gry aktorskiej, ciałem, twarzą, głosem.

Gdybym był na przykład prezesem i szukał kogoś na ważne stanowisko, to chciałbym rozmowę kandydata z rekruterem oglądać właśnie na grzybach.
Inna rzecz, że dotąd próbowałem małych stosunkow dawek, stosunkowo słabej odmiany.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Dziwne, bo ja po grzybach doznaję dosyć drastycznego przyspieszenia procesów myślowych i wyostrzenia zmysłów.

Zanim wziąłem grzyba, to trochę pogooglałem, bo cykor jestem. Spowolnienie jest dość częstym efektem. Ale na przykład narkotyzująca się ze mną partnerka go nie doświadczyła. Przeszła jej faza śmieszkowa, a ja jeszcze przez 2 godziny byłem poza czasem.
Aha.
Zapomniałem, że przed fazą śmieszkową było uczucie, że radykalnie zwiększyła się ostrość obrazu. Tak jakbym w końcu dostał odpowiednie okulary. Jak już wspomniałem zmuły umysłowej nie odczuwałem, ale tak na 99,999% zmuła wyszłaby przy rozwiązywaniu konkretnych problemów. Może zrób sobie jakiś test refleksu albo zdolności umysłowej przed i po. Myślę, że grzyby te zdolności tylko pogrążają i nie nadają się na środek dopingowy. Z resztą wg. mojego rozeznania nie istnieją radykalne środki dopingowe które w długoterminowej perspektywie byłyby opłacalne.

Obojętnie czy chodzi o muzyke, mecz, film, dostrzegam znacznie więcej niż normalnie.

No jasne. ja z żoną widzieliśmy który z prowadzących The Voice jest reptilianem. Po grzybach reptiliańskość japy była wyraźna. Żadnych halunów, po prostu człowiek "obiektywnie" widział nieforemność japy.
 
Do góry Bottom