[ZAMIAST SHOUTBOXA] Moje zaproszenie

Brehon

Well-Known Member
555
1 483
wie ktoś, gdzie można obejrzeć najnowszy odcinek breaking bad w pl? na zalukaj.tv serwery są przeciążone
 
A

Antoni Wiech

Guest
Ooo dobra zabawa. Mi się np. Nowy Świt kojarzy tak:

1289425670_by_mateusz59861_500.jpg


Kawador tak:

duke-nukem-face.jpg


Fat tak:

lonely_emo_10___by_skittleflavouredmind-d2z3up1.jpg
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Heh, w sumie nawet słusznie. Też tak zwykłem siadać na drodze i zastanawiać się, kto by ją zbudował w akapie.
Zaduma nad tym, że akurat w tym miejscu mogłaby powstać droga gdyby nie akap albo, że ta droga pewnie by nie powstała w akapie, no i w ogóle droga w akapie, a właściwie jej brak, to może być jeden z motywów przewodnich akapo - realizmu, coś jak "jeleń na rykowisku". Np. takie oto dzieło autorstwa Cieka:




Przecież w akapie nie będzie dróg!!!


















"Droga w akapie"
 

Lancaster

Kapłan Pustki
1 148
1 113
skoro to zamiast szotboxa offtopu nie będzie. Próbując pobrać Trzecie królestwo goodkina po angielsku, przyplątało mi się jakieś badziewie o nazwie get prywate. Miał już ktoś coś takiego i jak się tego pozbyć?

Edit: I jak się pozbyć Delta-search?
 
Ostatnia edycja:

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Samo się nie przypałętało. Własnoręcznie to zainstalowałeś. Opisy usunięcia są w sieci.
 

WoKu

Anarchoautystyk
Członek Załogi
244
662
To jest Starcraft czyli RTS, a Madlock gra chyba głównie w turówki ;) Oczywiście like za Cieka :)
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Zgadza się, RTS-ów nie tykam.
Jakby co, możecie mnie sobie wyobrażać tak XD:
j13y.jpg
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246


Wersja disco polo jest lepsza: "Sądołów" AdBuster feat. VlogMateusz

Moje dzieciaki wpierdalają kabanosy tej firmy i w końcu jest konkretny powód by je faszerować czymś tańszym.
 
Do góry Bottom