[ZAMIAST SHOUTBOXA] Moje zaproszenie

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
To forum to jakieś zbiorowisko drama queens na którym kolejni forumowicze przechodzą cykl "miesiączkowy" w odstępie minutowym, tańcząc i śpiewając: "kumbaya"

Jeden z tamtejszych postów:
Wszędzie są kanalie, w Sejmie w CBA, na osiedlu, w Unii Europejskiej. Ale oprócz kanalii zawsze są też dobrzy ludzie, tak jak w Sejmie jest Jarosław Kaczyński, który również pisze na forum tutaj.
???

Oni już tam mają akap, myślę że można by nawiązać współpracę. :]
Elfi akap jawi się jako kraina zamieszkała przez istoty, które da się scharakteryzować pokrótce jako: teletubisie skrzyżowane z gumisiami, skrajnie narąbane sokiem z gumijagód, oddychające THC i mirrą

Złote myśli na Niedzielę:
Dlaczego, tyle szkód wyrządzamy tym, którym chcemy wyrządzić - pomówień, niesprawiedliwych oskarżeń.
Dlaczego, dyskredytujemy tych, których chcemy dyskredytować.
Dlaczego, naruszamy prywatność tych, których chcemy zniszczyć.
Po mimo tego... -dlaczego później próbujemy wkupić się w ich otoczenie i zapewniać o swej lojalności.
 
Ostatnia edycja:

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
To elfie forum ma hatebloga - http://rozmowy-w-krainie-elfow.blogspot.nl polecam :) Nie wiem co ci ludzie mają w łbach, ale jak mi kac zejdzie to się zarejestruję i sprawdzę :) Myślę też o zarąbaniu ich systemów rang, wszyscy będziecie elfimi królewiczami a ja elfim moderatorem... jezusmaria.

5k509l.gif
 

Nene

Koteu
1 094
1 689
Szczerze mówiąc, gdybym miał kopulować z statystyczną Polką po ślubie (opasłą, zaniedbaną i owłosioną) to nawet wspomagacz by się na nic nie zdał (a nie mam ogólnie żadnych problemów tej natury) - problem tkwi w kobietach a nie w facetach.
Statystyczny Polak po ślubie wygląda tak samo.
Według twojego roku rozumowania musimy z krzysiem na siebie lecieć również.

Przepychanki na forum to normalna rzecz.
To takie smutne, że krzysio jest hetero
 
N

nowy.świt

Guest
Statystyczny Polak po ślubie wygląda tak samo.

Ale rolą mężczyzny nie jest dobrze wyglądać - tylko być zaradnym i inteligentnym - kobieta natomiast braki w inteligencji musi nadrabiać urodą, bo inaczej żaden jej nie zechce, a o czymś takim jak "fajny charakter" u kobiet nie można mówić, bo typowy bogaty burak nawet nie wie w jakich miejscach szukać takich kobiet a co dopiero mówić tutaj o uwodzeniu (a taką za kasę raczej nie kupi)

Tendencyjna płycizna w obu płciach się objawia na inne sposoby - Kobieta w zamian za swój wygląd oczekuje opieki finansowej 24/7 na kremiki i ładne ciuszki i inne wygody - a facet w zamian za pieniądze oczekuje ładnego ciała 24/7 na wyłączność.

Sytuacja odwrotna raczej jest drobnym wyjątkiem od normy.
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Cytat ze stopki administratorki forum:

"Na forum nie przeklinamy, nie reklamujemy stron konkurencyjnych, nie klocimy sie, nie denerwujemy innych!"

Nieźle ekspansywni.

A forum jest niesamowite, jak z filmów Lyncha. To pewnie krypto-sataniści.
 
Ostatnia edycja:

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Hitch napisał:
Ciek, grafiki z "Vault Boyem" zawsze na propsie :)

Ta jest zdecydowanie moja ulubiona, taka z cyklu #TAKBĘDZIEWAKAPIE


1267515870_vaultboy_thumb.jpg


Niestety nigdy nie została użyta w żadnej z gier, nawet w tak niepoprawnej politycznie części drugiej. Tu wyjaśnienie twórcy grafiki:

http://fallout.wikia.com/wiki/Childkiller

This image was unused and the only Vault Boy image to ever be cut from Fallout 2. (I'm sure you can figure out why) I remember when I got the request to do a perk illustration for "Child Killer" that there would be no way to keep in from being offensive. I mean really! How do you make an illustration of "child killer" and keep it from being offensive? Anyway for some reason, I thought this was the least offensive way to do it. I have no idea what I was thinking. Even the designer who requested it realized it was a bad idea, so we fixed it. Looking back on it now, I can't believe I drew this.

I tak umarł jeden z moich dziecięcych mitów, twórcy klasycznego Fallouta okazali się jednak poprawnymi politycznie pipkami :( , dobrze, że przynajmniej w tym wybitnym symulatorze AKAPU pozwolono nam urządzać polowania na małe dzieci :) .
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Spróbuję się zarejestrować. Mają dużo userów, a ile można się kisić na jednym forum libertarian. Trzeba nieść dobrą nowinę w świat.

Edit:

"Prosimy nie zapomnieć swojego hasła, ponieważ zostało ono zaszyfrowane w
naszej bazie danych i nie może zostać odzyskane. Jeśli jednak je zapomnisz
to będzie można poprosić o nowe, które będzie trzeba aktywować tak samo jak
konto."

Taa, hasło zaszyfrowane tak, że przysłali mi je tekstem w tym samym mailu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom