[ZAMIAST SHOUTBOXA] Moje zaproszenie

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 583
6 695
Tylko, Madlock, pamiętaj, że z nimi trzeba inaczej. Kiedy się na przykład ktoś zapyta, co myślimy o jedzeniu śliczniutkich puchatych zwierzątek, nie wyskakuj od razu z gwałceniem suk, czy coś.
 
N

nowy.świt

Guest
Ma ktoś linka do tego forum? (znaczy i tak dostanę bana po 1 poście pewnie jak na każdym forum, ale co tam)
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
924
te jebane elfy to antysemici, mają przyklejone tematy pt. "dlaczego Polacy katolicy ciągle głosują na żydów" :)
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 655
11 759
Spróbuję się zarejestrować. Mają dużo userów, a ile można się kisić na jednym forum libertarian. Trzeba nieść dobrą nowinę w świat.
Ciepło prawicowej wspólnoty zawsze warto szerzyć, ale czy wystarczy nam mocy przerobowej w krematoriach?
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 058
A nasz libertariański kolektyw jest prawicą?
Tak, o ile lewicowy libertarianizm polega na:


Arguing that vast disparities in wealth and social influence result from the use of force, and especially state power, to steal and engross land and acquire and maintain special privileges, members of this school typically urge the abolition of the state. They judge that, in a stateless society, the kinds of privileges secured by the state will be absent, and injustices perpetrated or tolerated by the state can be rectified. Thus, they conclude that, with state interference eliminated, it will be possible to achieve “socialist ends by market means.

Libertarian socialism is the anti-state tradition of socialism. In a broad sense, people who may share with "traditional socialism a distrust of the market, of private investment, and of the achievement ethic, and a commitment to expansion of the welfare state" might sometimes be described as “left-libertarians.[6] More narrowly, some social anarchists and libertarian socialists, including Murray Bookchin,[7] are sometimes characterized as “left-libertarian.”[8] Noam Chomsky, who identifies as a “libertarian socialist,” applies the “left-libertarian” label to himself.[9]

Most left-libertarians in this sense are anarchists, and frequently question the definition of self-ownership, at least when it is understood to underwrite capitalism,[10] along with private ownership of the means of production and absentee ownership of private property, in favor of alternative rights of possession and stewardship which are understood as protecting personal autonomy while rejecting putative rights which they see as permitting the economic elite to control the lives of others. They support rights to personal property and the rights of occupancy over one’s dwelling, but reject commercial propertarianism and some do not consider the re-appropriation of such wealth to be an act of theft but rather an act of liberation (see individual reclamation). Many reject arrangements that allow for hierarchy, kyriarchy, or begrudgingly consensual subordination. Similarly, some reject the non-aggression principle to the extent that it is used by right-libertarians to treat assaults on private property as assaults on individual liberty.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
4 963
Na razie jeden post napisałem lewicowy, a drugi prawicowy. Łatwo tam pisać, bo nie trzeba się męczyć, żeby post wydawał się mądry i merytoryczny wśród całej reszty elfich postów.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 655
11 759
Dajcie jakieś linki do poprzęglądania
http://www.rozmowy.w-krainie-elfow.com/viewtopic.php?f=91&t=10508
Też mają swojego Krzysia, ale nasz jest lepszy.

Swoją drogą, zawsze mnie wkurwiały fora, które w całością są poukrywane i trzeba się zalogować by cokolwiek zobaczyć. To trochę tak jakby zamówić sobie dziwkę, której się wcześniej nie widziało. O czym w ogóle jest to forum, bo to co widać to jakieś buziaczki, misiaczki, pozdruffki i inne pierdololo. Serio da się tak natrzaskać prawie pół miliona postów?
 
Ostatnia edycja:

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 655
11 759
Zgadzasz się nie publikować obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych lub obrażających mniejszości rasowe, religijne i seksualne materiałów, jak również innych materiałów, które mogą pogwałcać prawo w Twoim kraju, kraju, gdzie "rozmowy.w-krainie-elfow.com" jest hostowane lub Międzynarodowe Prawo.

:D
 

Gekon

Libertariański Reptilianin
389
600
Szczerze to miałem się już rejestrować ale jak zobaczyłem to gówno to jakoś mi się odechciało :D
 

Zbyszek_Z

Well-Known Member
1 011
2 428
O czym? Nie wiem, bo jeszcze mi konta nie aktywowali :/
Ale wydaje mi się że to psychiatryczna samopomoc chłopska. Wszędzie się całują, pozdrawiają, każdy temat (który do tej pory widziałem) to galeria kwiatów, miśków i emotikon
Nie, zwykłe forum ogólno-tematyczne o wszystkim i o niczym. Też myślałem, że to będzie kółko wzajemnej adoracji, gdzie zdołowani życiem będą wysyłać sobie troskliwe buziaczki aby podnieść się na duchu ale okazuje się, że wcale nie ma jak w powitalni, i nawet się od ignorantów wyzywają(!). Ludzie różni, od ludzi pracy co komuchów popierają bo jakżeby inaczej przez korwinistów na anarchistach kończąc. Oczywiście, cała masa nie zna nikogo poza tuskiem i kaczorem, jak to w społeczeństwie.

Mają ankiety prawie o wszystkim. Bite 12 stron z pytaniami w stylu "czy jesteś mądry" "czy wierzysz" "kto na prezydenta" z czego większość założone przez tą samą osobę - admina.

Nie brakuje też libertynów, jeden z elfich książąt dzieli się swoimi wrażeniami:
Wazelina pomaga w sexsie lepiej wchodzi dziewczynie w dupke albo cipke
umiechbz0.gif
tylko plusk i juz jest sie w srodku
plotki.gif
Tez robicie to na wazeline albo oliwke?Lubie robic masaz oliwka
kwadr.gif
co za zapach potem cudo cialko.

Oczywiście, w 15 minut wiele się nie ogarnie, jest jeszcze wiele rzeczy do odkrycia, tylko nie wiem czy chcę tam znowu wchodzić. :rolleyes:
 
Do góry Bottom