Wolnościowe filmiki, wykłady, propaganda video!

Xynta

Member
107
18
I to ma być dowód nienawiści do lewactwa i prawicowych poglądów? Przecież to samo mówi leninista i guru intelektualny etatystycznej lewicy Sławoj Żiżek.
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
I to ma być dowód nienawiści do lewactwa i prawicowych poglądów? Przecież to samo mówi leninista i guru intelektualny etatystycznej lewicy Sławoj Żiżek.
Nic nie dowodzi, to tylko jeden cytat, choć bardzo charakterystyczny: zawiera krytykę "postępowego" humanizmu, który jest podstawą "naukową" nowoczesnej, "postępowej" lewicy - również razemowej. Spodziewam się, że jeśli ktoś uderza w fundament jakiegoś nurtu politycznego, to raczej nie jest jego fanem.
 

Xynta

Member
107
18
zawiera krytykę "postępowego" humanizmu
Marksizm narodził się z krytyki postępowego humanizmu.
który jest podstawą "naukową" nowoczesnej, "postępowej" lewicy
Jeżeli lewicę rozumiesz jako socjalliberalną, czyli np. PO i .Nowoczesna w Polsce, to tak, ale to nie wyklucza że mógł nawiązywać do poglądów lewicy marskistowskiej do której spuścizny odwołuje się Razem.
 

The Silence

Well-Known Member
429
2 591
Filmik o Philipie Paytonie, wolnorynkowcu i czarnoskórym przedsiębiorcy działającym na początku XX wieku. IMO, gościu mógłby być dobrym wzorem dla afroamerykańskiej młodzieży w Stanach, tymczasem w mainstreamie jest o nim bardzo mało.

 
Ostatnia edycja:

Brehon

Well-Known Member
555
1 483
Ok, widzę że było już w tym wątku...

Zapewne było to już gdzieś tutaj podlinkowane, ale na wszelki wypadek wstawię, bo jest to CZYSTE ZŁOTO.



i krótkie podsumowanie tej "debaty":


1*jcADP4VATtBi6VIVOVVyXA.png
 
Ostatnia edycja:

WoKu

Anarchoautystyk
Członek Załogi
244
662
Materiał sprzed 3 lat, ale nie widziałem, żeby ktoś wrzucał. De facto streszczenie połowy bloga kawadora (nie umniejszając oczywiście jego ogromnej pracy):
 

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
Ja wysłuchałem całości, musiałem kilka razy cofnąć żeby się wsłuchać i ogólnie było męczące, jak pisałem wczesniej z powodu nagrania dźwięku.
Moim zdaniem @Hanki powinno być trochę jaśniej przy "NAPiźmie", ale może to temat na oddzielny wykład.
 
Do góry Bottom