Wielka Orkiestra świątecznej Pomocy udaje, że wspiera słabych. chorych i starych

M

Matrix

Guest
A tak naprawdę pieniądze przeznacza sie na sprzęt medyczny ratujący najcześciej wcześniaki, oddzialy neanotologiczne, teraz na potrzeby szpitali geriatrycznych.
Nikt jednak nie chce przyznać, z wielkich nestorów nauki i myśicieli, że ratowanie dzieci samodzielnie niezdolnych do życia jest niekorzystne dla populacji ludzkiej, a nadmierna opieka medyczna nad ludźmi starymi jest tak naprawdę egoizmem i znęcaniem sie nad ich niedolężnością. ,
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
To jakiś "kolektyw" się wyraził co jest egoizmem, a co nie?
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
Ja będę kiedyś stary i dlatego nie mam nic do "nadmiernej opieki nad ludźmi starymi".
 

Piter1489

libnetoholik
2 072
2 033
Myślałem, że ten temat zniknie w odmętach forum, ale niestety ktoś się zainteresował :( . Mam swoje zdanie o owsiakowej orkiestrze i samym Owsiaku, ale nie ma to nic wspólnego z tym, że komuś pomagają.

Matrix, zrób nam wszystkim przysługę i



istnienie takich bezczelnych trolli jak ty jest zdecydowanie bardziej niekorzystne dla populacji ludzkiej niż ratowanie wcześniaków.

Miałem ignorować takie głupie prowokacje, ale musiałem to napisać.
 
D

decha_131

Guest
Mi tam nie podoba się WOŚP, bo zmacniają rządowy system medyczny, wolałbym alternatywny system. I pozytywne zdanie tego pana do eutanazji, Woodstock, promowanie sekt też swoje robi.
 
OP
OP
M

Matrix

Guest
WOŚP jest tak naprawdę probierzem poparcia dla państwa, zbieranie publicznych pieniędzy w świetle reflektorów ( mediów) spróbuj tylko to skrytykować, nawet na takim forum jak to, nawet JKM " nie ma na tyle odwagi " ( patrzcie jaka perfidna manipulacja),Popierasz Jurka Owsiaka popierasz III RP, wszystko w porządku, krytykujesz - jesteś trollem niegodnym Polakiem.
Biorą składki na służbę zdrowia i jednocześnie zbierają datki. Wszyscy maja być zadowoleni, bo zbierają na szczytny cel?
 
C

Cngelx

Guest
Czepiasz się tego WOŚP. Przyznam, że też nie lubię tej całej akcji - ogranicza ona w pewien sposób moją wolność i przez jedną niedzielę w roku muszę się zastanowić czy np. chce iść do sklepu, gdyż ryzykuje bycie oznakowanym i prowokowanym do oddania pieniędzy.

Nie widzę jednak powodu, aby robić z tego jakiś wielki problem. Murzyni pracujący dla WOŚP nie włażą do domów.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Nie widzę jednak powodu, aby robić z tego jakiś wielki problem. Murzyni pracujący dla WOŚP nie włażą do domów.

W promocję WOŚP zaangażowane są publiczne media i służby, na które pod przymusem bulimy kasę. Czyli my też jesteśmy przez to dymani w sposób pośredni czy się to komuś podoba, czy też nie. Dlatego WOŚP jest zła.

Sam fakt, że Owsiak na fundację kupił chałupę za 8 baniek albo pośrednio przez spółeczki pasożytuje na Przystanku chuj mnie obchodzi, byle płacił np. za to, że mu strażacy pokazują swoje sikawki, a nie dostawał to za jeden uśmiech.
 
  • Like
Reactions: MvL
C

Cngelx

Guest
W promocję WOŚP zaangażowane są publiczne media i służby, na które pod przymusem bulimy kasę. Czyli my też jesteśmy przez to dymani w sposób pośredni czy się to komuś podoba, czy też nie. Dlatego WOŚP jest zła.

Sam fakt, że Owsiak na fundację kupił chałupę za 8 baniek albo pośrednio przez spółeczki pasożytuje na Przystanku chuj mnie obchodzi, byle płacił np. za to, że mu strażacy pokazują swoje sikawki, a nie dostawał to za jeden uśmiech.

Co nie zmienia faktu, że problem WOŚP jest skrajnie marginalny. To, na co zrabowaną kasę wydają media i służby jest mało istotne. To kasa zrabowana i dobrze gdy przynajmniej nie służy ona wzmacnianiu aparatu represji.

Również nie lubię WOŚP i napisałem o tym już wcześniej.
 

Ślepy

neosarmata
75
41
Ale ona służy wzmacnianiu aparatu represji, bo potem dobry wujcio owsik mówi komu należy się z baśki. Jak ruch libertariański w Polszcze stanie się liczniejszy, to prorokuję wam, że nam też się będzie należało. A jak się owsika zacznie krytykować, to się usłyszy, że się jest nieludzkim kretynem, bo on przecież pomaga biednym dzieciom. WOŚP jest w mej opinii do zaorania.
 
OP
OP
M

Matrix

Guest
Jurek Owsiak jest bardzo ciekawą postacią tu się narazi władzy, tu przeprosi, tu się zająka, tu zorganizuje fajna imprezę pod gołym niebem dla dorastającej młodzieży, teraz skrytykował ministra zdrowia, że nie ma z nim porozumienia. Bardzo dobry sposób na zdobywanie kasy i na jej wydawanie, przy okazji, ma fajną pensję około 10 tys.
 
D

decha_131

Guest
Woodstock akurat jest fajny Dobra impreza za darmochę, no i lewactwo możesz w moshu łokciami ponapierdzielać .

Kuce, rastafarianie i kinderpunki w jednym miejscu - tylko uciekać.
Serio, to już wolałbym taki prawdziwy Woodstock z lat '60. Na coś takiego być się wybrał, mimo hipisów i ćpunów, bowiem muzyka była zacna. A na te polskie coś - nie. Chyba, że przyjechałby bardzo ważny zespół dla mnie, tylko wtedy uczynie wyjątek.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Woodstock akurat jest fajny :p Dobra impreza za darmochę, no i lewactwo możesz w moshu łokciami ponapierdzielać .
Za darmochę jest wejście. Organizacja kosztuje i to nie mało :)

Jurek Owsiak (...) ma fajną pensję około 10 tys.
Głupoty pierdolisz, jak zawsze. Wynagrodzenie zarządu WOŚP to około 4 kawałki miesięcznie na łebka. Ile z tego na rękę zostaje to mnie się nie chce nawet liczyć. Kasa z żebractwa do kieszeni płynie przez Złotego Melona (heh, z nazwy wynika, że mają poczucie humoru), a nie przez jakieś pensje.
 
Do góry Bottom