usunięcie konta

X

xawas

Guest
Następny level to przyjazd na któryś z naszych fantastycznych zlotów
Problem jest taki - niestety nie dorobiłem się jeszcze motocykla. Nie mam na to pieniędzy. Mam pilniejsze wydatki. Kiedyś miałem okazję starszawą jawę kupić za psie pieniądze, ale facet nie miał na nią papierów i zrezygnowałem. Cztery lata bedzie zaraz jak dałem się raz koledze wyciągnąć żeby poczuć klimat zlotu. Wszystko fajnie zorganizowane. Dobra robota. Minusem są kolejki. Żeby się czegoś napić trzeba stać w bardzo długiej kolejce - najdłuższa do kibla. Dziewczyny też są na zlotach.

51f40825c4f08_o,size,933x0,q,70,h,1a2522.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
X

xawas

Guest
A jakie? Spotkania ogółu użytkowników forum? Bo wiem, że takich jest coraz więcej.To zależy kiedy, bo każdy ma swoje plany. Jak będę wiedział pomyślę o tym i dam znać.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Nie jest to też zlot ankomów ;) Gdzieś w wątku zlotowym ktoś nas namawił. W sumie ciekawe, ale klimaty typu namiot, góry i wegańskie żarcie to nie dla nas :)
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
Uprzejmie proszę o usunięcie mojego konta. Z góry dziękuję.

Maudit, jest mi smutno...

Flor%2Bde%2BJara.jpe


Myślałam, że jeszcze nie jeden Twój wierszyk tu przeczytam. Masz talent, każdy chyba ma wrodzone umiejętności w określonym kierunku, ale może nie każdy o tym wie ? No wystarczy chwila refleksji, kartka i długopis:)
Maudit, proszę rozwijaj w sposób zwyczajny, doskonal swój talent, ciesz się nim, niech przynosi Ci satysfakcję, zadowolenie.
Powodzenia.

 
U

ultimate

Guest
Z tysiąca różnych powodów ludzie odchodzą z forum i internetu. Może przemyśli i wróci.
 
Do góry Bottom