1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

usunięcie konta

Temat na forum 'Forum Libertarian / Polskie Wiki Wolnościowe' rozpoczęty przez raficdn, 18 Maj 2009.

1. xawas

xawas Guest

Nie widzę nic śmiesznego w tym, że pomyślałem o motocyklu.

2. ultimate

ultimate Guest

Bo odbiegasz może od libnetowo-tolepociekowego i sp-ka poczucia humoru?:D:D

Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 Marzec 2018
  3. ultimate

ultimate Guest

Dobra, czas abym i ja dołączył do Gazdy, bo niektórzy od dawna dostają raka.
    Kłaniam się nisko administracji i proszę o usunięcie konta. Dzięki, wielkie dzięki.

4. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    1 435
    Nie musisz od razu kupować. Możesz wypożyczyć. W cenie wynajmu dają też ubranie i kask.

5. xawas

xawas Guest

Jednak ta przyjemność kosztuje - i to niemało.
    Jeżdzę z kolegą jego motorem.Teraz mialem być pod koniec czerwca koło Siedlec - ale wyjeżdżam na urlop z żoną. Może na zlot z chlopakami załapię się jeszcze w lipcu - albo w sierpniu na bieszczadzki.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 Czerwiec 2018
  6. xawas

xawas Guest

Proszę Obsługę Forum o skasowanie mojego konta - dzkb.

7. vast

vast Well-Known Member

Polubienia:
    5 321
    i na chuj, skoro zaraz wrócisz z nowym i będziesz znowu spamował lajkami?

8. xawas

xawas Guest

WIem, że na pewno z własnego doświadczenia to piszesz- ale to nie dotyczy innych ludzi.

9. Cngelx

Cngelx Guest

Mnie też stąd wyjebcie. Inaczej: również proszę o skasowanie mojego konta z libnetu.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.