usunięcie konta

OP
OP
R

raficdn

New Member
6
0
poprosić?kogo?
zakładając konto w tym portalu nie spodziewałem się że trzeba o coś prosić,chyba normalne jest to że chcę zlikwidować profil
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Silnik forum nie ma takiej opcji. Więc ktoś musi to zrobić ręcznie. :(
Niestety ktosie nie mają butona, więc trzeba prosić ;)
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
To jest forum, a nie portal, i jak napisane jest w regulaminie, całkiem prywatny i prywatnymi zasadami. Jedną z zasad jest, że admini mogą robić, co zechcą. Silnik forum nie pozwala na usuwanie kont przez użytkowników, a admini nie zechcieli wprowadzić takiej funkcjonalności, która jest dostępna opcjonalnie (i słusznie).

Można więc prosić adminów (Ekipa forum) o skasowanie konta.
 
F

fmichniewicz

Guest
To jest forum, a nie portal, i jak napisane jest w regulaminie, całkiem prywatny i prywatnymi zasadami. Jedną z zasad jest, że admini mogą robić, co zechcą. Silnik forum nie pozwala na usuwanie kont przez użytkowników, a admini nie zechcieli wprowadzić takiej funkcjonalności, która jest dostępna opcjonalnie (i słusznie).

Można więc prosić adminów (Ekipa forum) o skasowanie konta.

Jak wchodzę, to wyświetla mi się błąd. Tak więc tu prosiłbym o usunięcie.
 
X

xawas

Guest
On coś w ogóle pisał czy tylko lajki dawał?
Bardzo dużo jest ludzi co nic nie piszą tylko czytają fora , albo zakładaja konta po to żeby siedzieć tylko na komunikatorach. Tak jest wszędzie. Mój kolega miał na kilku forach konta i wszystkie skasował -mówił, że za dużo czasu tracił a jakby miał konto to by go kusiło, żeby pisać.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Myślałem ze sie zakochał bo ostatnie 200 lajków jego. Cóż zawsze chciałem pisać, ale zawsze też myślałem że nikt by tego nie czytał, dzięki takim ludziom nabieram wiary że moja grafomania może sie komuś na coś przydać.
 
U

ultimate

Guest
zakładaja konta po to żeby siedzieć tylko na komunikatorach.


Od rana do drugiej w nocy albo i dłużej, ale chyba mają przystosowane meble do dobowych dyżurów?:D
2fefea1903b58e68f6872ea86a6a033d_400.jpg




On coś w ogóle pisał czy tylko lajki dawał?
Pisał, pisał, więcej od ciebie, ale jak się nosa z dziupli nie wytyka to się nie wie co jest na forum.
A ty jakie masz zasługi?:) trzy tysiące postów przez 10 lat to cieniutko panie, cieniutko, ja samych fajnych dup ponad tysiąc wrzuciłem:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
C

Cngelx

Guest
Ja zakochany nie jestem, ale tez lajkuję. Ale jeśli otrzymywanie polubień spędza komuś sen z powiek i zalewa się łzami z tego powodu, że ktoś go polajkuje, to niech napisze, że nie chce. Jest możliwość cofnięcia polubień.
No ja byłem przekonany, że lernakow i Ty to dokładnie ta sama osoba xD
 
Do góry Bottom