UFO niezidentyfikowane obiekty latające

Salem

Born again
59
247
Imo problem z ufo jest taki, że pomimo daleko posuniętej technologii, rzekomo latających spodków.... nie ma absolutnie żadnego dowodu. Dlaczego o tym mówię... gdzieś w krainie snów szukałem podcastów, jezu, kojarzymy typa z Polsatu;



View: https://www.youtube.com/watch?v=VCAbSCWusWs


To plus parę innych wywiadów, ofkors ja tak sobie włączyłem, no wonder...
Damn... ale trzeba mieć w bani, gościu na podstawie książki jakiegoś odklejeńca z lat 60, to reporter Polsatu kiedyś, mówi że wie jak wyglądają, jak przylatują itd itd I BARDZO POJEBAŁO

Jasna sprawa, że ja to wrzucam jako ciekawostkę, bo gość ma wyznańców już i po prostu nie dowierzam...

Still:
Dowodów na istnienie kosmitów: 0
Możliwości na istnienie kostmiów: Miliardy

That's all, ale rozpierdala mnie ten koleś wyżej, Heaven's Gate vibes
 
OP
OP
MaxStirner

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Nigga please. Jakaś apka niby ułatwiająca kontakty z kosmitami to co innego niż książka, nawet z teoriami z dupy. Zwykłe oszustwo na poziomie cyganki obiecującej, że może ułatwić kontakty z duchami przodków.
Jak mówilem on prowadzi cos w rodzaju new ageowej sekty. Ja jednak oddzielam te czesc, od jego prób upublicznienia prawdy o Ufo. Greer byl zawsze postacią wysoce kontrowersyjną i tak jest do dziś.
Powiedzmy że nie przeszkadza mi to na zasadzie takiej, jak polecilbym książke Irvinga o bombardowaniu Drezna, mimo że wiem, że wybielał nazistów w sprawie Holokaustu.
Nie dzialam jak lewak totalista, który zaraz cancelluje całego czlowieka. Rozumiem, że ludzie mają swoje braki, zdarza sie. Nawet jesli ktoś ma bielmo na jednym oku, drugim może przeciez widzieć calkiem nieźle. Jedno drugiego nie wyklucza.
Owszem cos tam sprzedaje, a jednak jesli jeszcze popelni dobrą, demaskatorską i odkrywczą książke o Ufo to na pewno kupię.
Edit: Nowe rewelacje - najsłynniejszy tekst ostatnich paru dni. Taa wiem.. dowodów brak bla bla bla. A jednak coś sie sypie w szprychy już ostatnio non stop. Byle do przodu
 
Ostatnia edycja:
OP
OP
MaxStirner

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Najnowsza konferencja ekipy Burchetta, w której opowiadają o odmawianiu dostępu, to sie okresla stonewalling czy jakoś tak. Skoro oni nie mają dostępu, to kto ma? I pytanie zasadnicze - po co utajniać cos, co nie istnieje? BTW Burchett swoim południowym akcentntem i oddaniem dla tej sprawy kradnie mi serce. Prawdziwy człowiek z ludu i dla ludu. Żeby u nas w sejmie tacy byli.
Zaangażowanie w te sprawe już próbują wykorzystać konkurenci i ubić mu nastepną kadencję

 
OP
OP
MaxStirner

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Upadła poprawka Schumera (lidera większości w Senacie) do budżetu Pentagonu, mająca doprowadzić do wydania z rąk prywatnych kontraktorów i Pentagonu wszelkich materialnych artefaktów związanych z UFO i ujawnienia ich Kongresowi. Dodatkowo miała ujawnić wszelkie dokumenty związane z UFO - po przejrzeniu ich przez niezależny panel powołany przez prezydenta (po 25 latach od powstania co prawda, ale zawsze). To znaczy ta część akurat przeszła, ale bez panelu. W zasadzie wiec nie wiadomo jak to ma teraz działać, bo nie wiadomo kto ma decydować o odtajnieniu tych dokumentów.
Zapewne ci co zawsze - czyli stoimy w miejscu.

 
Ostatnia edycja:
OP
OP
MaxStirner

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Ciekawostka, polski pułkownik lotnictwa opowiada o spotkaniach z Ufo. Wywiad nie jest sensacyjny w swietle obecnych twierdzen Gruscha, tym bardziej że on sam nic nie widział, opowiada tylko o raportach. Wywiad pojawił sie kilkanascie lat temu, i wtedy go widziałem, a pochodzi z czasów ewidentnie jeszcze starszych. Zapomniałem o nim na lata Aż dziw że to sie uchowało póki co (odpukać w niemalowane), bo pierwotnym uploaderem był Zagórski, którego YT tępi za teorie spiskowe. Dam tylko pierwszą czesc, jak ktoś chce to wystarczy kliknąć i dalsze będą obok. Daje jako polski akcent w calej tej historii
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom