Teorie spiskowe

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 750
Bardzo mi się podoba teoria spiskowa zakładająca, że niechlujstwo językowe musi być żydowskim spiskiem. Jakże mogłoby być zresztą inaczej?
Pomniejcie przesłanie WolnegoLechity, kiedy żydowski głosik w waszej głowie, każe wam zwrócić się do kogoś za pomocą mianownika zamiast wołacza!

WolnyLechita 2 lata 2 mies. temu
ATAK NA JĘZYK POLSKI

Język polski stał się celem zabiegów socjotechnicznych na wielką skalę. Zmiany wprowadzane "po cichu" nie dotyczą jedynie samego słownictwa - ale także stosowanej składni. Składni - która jest niezwykle trudna do opanowania przez kogoś, kto nie "wyssał swej ojczystej mowy z mlekiem matki". Przykłady:

PO ŻYDOWSKU:
"Poruszającymi się, bezbronnymi na ataki Talibów pojazdami."
"Turyści popłynęli pomalowanymi w barwy narodowe kajakami."
"Brawo ty!"
"Dwadzieścia minut do siódmej."

PO POLSKU:
Poruszającymi się pojazdami bezbronnymi na ataki Talibów.
Turyści popłynęli kajakami pomalowanymi w barwy narodowe.
"Brawa dla ciebie!" (Tylko Żyd może otrzymać 1 słownie "jedno" brawo. Polacy jeśli je otrzymują - to zawsze w ilościach hurtowych.)
"Za dwadzieścia minut siódma." ("Za dwadzieścia siódma.")

Przysłuchajcie się proszę uważnie językowi, jakiego używają np. prezenterzy telewizyjni, tego, jaki jest używany w reklamach, programach publicystycznych, lub filmach przyrodniczych i popularnonaukowych - tłumaczonych na polski.

Za tzw. "Komuny" wprowadzano polskie odpowiedniki angielskich (lub innych) słów i zwrotów. Dzisiaj już się takich rzeczy nie robi - tylko żywcem wprowadza się obce słowa do ojczystego języka, potwornie go zaśmiecając. Poloniści się temu procederowi przypatrują w milczeniu... Już za chwilę młody człowiek (bo trudno kogoś takiego nazwać "Polakiem" będzie bełkotał dziwną mieszaniną słów polskich i angielskich przy okazji kalecząc także składnię. ...i to już będzie koniec nie tylko Polski, ale także Polaków jako narodu. :(

Żydowski projekt przebudowy języka polskiego ma własną nazwę, która pozostaje dla mnie zagadką. ...bo jestem gojem. Nie ma w tym nic dziwnego. Jednak jestem całkowicie pewny, że taki projekt istnieje od bardzo dawna. Utwierdził mnie osobiście w tym przekonaniu pewien żydowski rasista. Od niego dowiedziałem się także o tym, że zwracanie się per "Pan, Pani" zostanie w Polsce zabronione. (Szczegółów nie podam z powodów oczywistych.) Ponieważ jest to projekt mimo wszystko bardzo trudny do realizacji - syjonistyczni żydzi starają się o uczynienie żydowskiego bełkotu drugim językiem urzędowym w tzw. "Rzeczypospolitej Obojga Narodów".Argumentem językoznawców jest fakt, że forma ta nie określa związku między wyrazem w wołaczu, a resztą wyrazów w zdaniu.

Wyrazy w wołaczu stoją niejako „obok” reszty zdania, dlatego oddziela się je przecinkiem, np. Mamo, gdzie moje klucze?
Przyjmuje się, że wołacz jest spuścizną języka praindoeuropejskiego, skąd przejął go język prasłowiański i inne języki słowiańskie.

Wołacz występował też w łacinie i grece klasycznej. Współcześnie wołacz nie występuje w wielu językach - nie ma go np. w angielskim, niemieckim czy francuskim. Zanikł także w języku rosyjskim i słowackim. Oprócz polszczyzny występuje między innymi w języku czeskim, ukraińskim, bułgarskim.

W Polsce coraz częściej, zwłaszcza w języku mówionym, zamiast wołacza używa się mianownika. Jest to błąd językowy. Jedyne odstępstwo dotyczy imion - możemy zwrócić się go kogoś "Janek!" czy "Ania!" zamiast "Janku!", "Aniu!". Imiona zakończone na -a oraz męskie imiona zakończone na spółgłoskę zawsze mają odrębną formę wołacza (choć nie zawsze jej używamy), np. Anna – Anno!, Jakub – Jakubie!, Maciej – Macieju!, Paweł - Pawle!
Imiona o odmianie przymiotnikowej mają wołacz tożsamy z mianownikiem, np. Konstanty! Dionizy!

W formie pisanej wołacz jest obowiązkowy. Formę tego przypadka powinniśmy stosować zwłaszcza wtedy, gdy zwracając się do kogoś wymieniamy jego funkcję (np. Panie prezesie, prosimy do nas), gdy przed imieniem (nazwą) osoby znajduje się zaimek dzierżawczy i/lub przymiotnik (np. Moja kochana babciu, jak dobrze, że przyjechałaś!), gdy zwrot do adresata ma zabarwienie pejoratywne (np. Nie widziałeś świateł, idioto?!) oraz gdy występuje po zaimku osobowym ty (np. Ty kłamczuchu!).

W języku polskim wołacz może mieć różne formy. Ta nieregularność dotyczy tylko rzeczowników rodzaju męskiego i żeńskiego w liczbie pojedynczej, ponieważ w odmianie rzeczowników rodzaju nijakiego, zaimków, przymiotników, liczebników oraz w liczbie mnogiej wołacz jest tożsamy z mianownikiem. Jest to tzw. synkretyzm odziedziczony z prajęzyka.​

Jeśli zatem chcecie w mowie odróżnić prawdziwego praindoeuropejskiego Aryjczyka od przebiegłego semity, prowadzącego właśnie kulturową wojnę z waszym narodem, zwróćcie uwagę na stosowanie wołacza. Żyd do goja będzie się zwracał mianownikiem, by nie zadawać sobie trudu odmiany, bo goj jak zwierzę pociągowe na ten trud nie zasługuje. Stosowanie wołacza z kolei wymaga przyjęcia bardziej braterskiej postawy wobec drugiego człowieka i poświęcenia mu przynajmniej krztyny językowej uwagi.

:)
 

noniewiem

Well-Known Member
613
973
foliarze INTENSIFIES


Zdalnie sterowany i ładowany chip kontrolujący mózg

Badaczom z Koreańskiego Instytutu Zaawansowanej Nauki i Technologii (KAIST) udało się przeprogramować zachowanie szczurów laboratoryjnych przez aplikację w smartfonie, umożliwiającą, jak to ujęto w komunikacie prasowym uczelni "kontrolę mózgu w czasie rzeczywistym". A ponieważ implant może być ładowany zdalnie, zwierzęta laboratoryjne, a w przyszłości być może także ludzcy pacjenci, nie będą wymagać operacji wymiany zużytych baterii lub nieporęcznego, zewnętrznego sprzętu do zasilania implantów.

W tym konkretnym teście naukowcy z KAIST wykorzystali implant do blokowania zachowań wywołanych kokainą u szczurów, którym wcześniej wstrzykiwali ten narkotyk. Technologia może zostać wykorzystana w różnego rodzaju implantach i urządzeniach medycznych, a działanie implantów oparte jest na optogenetyce, dynamicznie rozwijającej się w ostatnich latach technice manipulacji aktywnością neuronów za pomocą światła, na które reagują proteiny w żywym organizmie.
"Wierzymy, że ta sama technologia może być stosowana do wielu rodzajów implantów, w tym głębokich stymulatorów mózgu oraz stymulatorów pracy serca i żołądka", napisał szef grupy badawczej, Jae-Woong Jeon w komunikacie prasowym na temat badań. Publikacja podkreśla wygodę i nieinwazyjność bezprzewodowego systemu zasilania, którego opracowanie jest samo w sobie dużym osiągnięciem, poza skutecznością optogenetycznej stymulacji mózgu.


View: https://youtu.be/L0jBzi-gKco
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 750
Etatyzm szkodzi zdrowiu.

ŚWIAT
130 przypadków uszkodzenia mózgu o niejasnych przyczynach potwierdziły do tej pory służby w Stanach Zjednoczonych. Schorzenie nazwano "zespołem Hawany". Dotyka głównie amerykańskich dyplomatów i agentów wywiadu wracających z zagranicy.

Havana syndrome: Berlin police probe cases at US embassy

Published 15 hours ago

Police in Berlin say they are investigating after staff at the US embassy reported experiencing symptoms of the so-called Havana syndrome.

The probe into an "alleged sonic weapon attack on employees of the US Embassy" began in August, police said.
More than 200 US officials have reported suffering from the illness since 2016.
On Friday President Biden vowed to find out "the cause and who is responsible" for the syndrome.
Those affected say they experienced a sudden onset of pressure sensations inside their heads, and of hearing strange buzzing sounds coming from a particular direction. Others have complained of dizziness, nausea and fatigue, among other symptoms.

Several people at the US embassy in Berlin had reported symptoms of Havana syndrome, Der Spiegel reported.

An embassy spokesperson declined to comment on the police inquiries, but told Reuters that a US investigation was ongoing into cases worldwide.
Mr Biden's statement came as he signed a bill pledging better healthcare and increased financial support for victims.
But he characterised the condition as "anomalous health incidents" rather than saying it was the result of attacks.
He said civil servants, intelligence officers, diplomats, and military personnel all over the world had been affected.
The mysterious illness first emerged at the US and Canadian embassies in Havana in 2016. Since then there have been a number of similar reports.

Last month the CIA's station chief in Vienna was removed for failing to respond appropriately to an outbreak of the mysterious syndrome at the embassy, where there have been more recorded cases than any other city apart from Havana.

Days earlier a CIA officer who was travelling to India with the agency's director reported symptoms consistent with Havana syndrome.
And in August, Vice President Kamala Harris' flight from Singapore to the Vietnamese capital Hanoi was briefly delayed after an American official reported symptoms.
However, the cause of the illness remains unclear. Last year, a US National Academy of Sciences panel found that the most plausible explanation was "directed, pulsed radio frequency energy"..

And in 2018 a scientific study of diplomats affected in Cuba found that they had experienced a form of brain injury. The cause was not conclusively determined, but researchers said it was most likely the result of directed microwave radiation.
In July, CIA director William Burns said there was "a very strong possibility" that the symptoms were being caused deliberately and that Russia could be responsible. However, Moscow has strongly denied responsibility.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 750


View: https://www.youtube.com/watch?v=7kffVZQ-LKQ


:)

Niemcy stawiają na interpretację odrzucającą stosowanie jakiejkolwiek broni, a zaburzenia funkcjonowania jak w przypadku fobii społecznych, nabytych w robocie pełnej stresorów. Czyli syndrom hawański to po prostu symulki w szpiegowskiej budżetówce.

Paluszek i główka to szkolna wymówka - a w przypadku szpiegów, wiadomo, że wymówką musi być jakaś tajna broń, najlepiej niewidzialna Gwiazda Śmierci.
 

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 201
Czy nigdy nie wydawało wam się podejrzane, że te wszystkie ptaki tak co chwilę siadają na liniach energetycznych?

Birds Aren’t Real

Last month, Birds Aren’t Real adherents even protested outside Twitter’s headquarters in San Francisco to demand that the company change its bird logo.
conspiracy theory, which posits that birds don’t exist and are really drone replicas installed by the U.S. government to spy on Americans
birds_charge_on_power_lines.jpg
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 712
Bo jak zwykle za wszystkim soją Żydzi... ;)

Szef firmy technologicznej: Żydzi stoją za „pandemią”, Żydzi przejęli Kościół katolicki

Założyciel i prezes (CEO) firmy Entrata, specjalizującej się w oprogramowaniu i zarządzaniu biznesowym, stwierdził, że jesteśmy świadkami międzynarodowego spisku żydowskiego mającego na celu eutanazję narodu amerykańskiego przy pomocy preparatu reklamowanego jako „szczepionki przeciwko Covid-19”.​
David Bateman, szef firmy zarejestrowanej w stanie Utah, wywołał „skandal” po ujawnieniu jego emaili wysłanych m.in. do gubernatora Utah, Spencera Coxa (R), przywódcy większości senackiej w stanowym parlamencie, Luz Escamilli (D) oraz wielu innych dyrektorów firm technologicznych i biznesów.​
W emailu zatytułowanym „Ludobójstwo”, Bateman napisał: „Wierzę, że trwają sadystyczne próby eutanazji narodu amerykańskiego. Teraz to oczywiste. To niezaprzeczalne, ale nikt o tym nie mówi”.​
Bateman stwierdził również, że Żydzi przejęli nadzór nad Kościołem katolickim, co uczyniono poprzez osobę „papieża Franciszka”.​
Wierzę, że za tym stoją Żydzi. Od 300 lat Żydzi próbują przeniknąć do Kościoła katolickiego i potajemnie umieścić Żyda na szczycie. Stało się to w 2013 roku z papieżem Franciszkiem. Wierzę, że pandemia i systematyczna eksterminacja miliardów ludzi doprowadzi do wysiłków na rzecz konsolidacji wszystkich krajów świata pod jedną flagą z totalitarnymi rządami. Wiem, to brzmi szalenie. Nikt o tym nie informuje, ale chasydzi w USA ustanowili prawo dla swojego ludu, że nie wolno ich szczepić z jakiegokolwiek powodu”.​
David Bateman zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa firmy. Wobec medialnej paniki oskarżającej go o „antysemityzm” i „teorie spiskowe”, Bateman nie wycofał się jednak ze swoich przemyśleń, lecz dodatkowo podkreślił w emailu do lokalnej stacji telewizyjnej FOX13:​
Tak, wysłałem to. Niczego innego nie czuję do Żydów, jak tylko miłość. Niektórzy z moich najbliższych przyjaciół to Żydzi i serce mi pęka [wiedząc o tym, że] przez te 2500 lat byli oni prześladowani przez prawie każdy kraj na ziemi. Ale wierzę, że masoni szkockiego rytu stoją za pandemią (w przeważającej mierze to Żydzi). … I obawiam się, że miliardy ludzi na całym świecie są obecnie eksterminowane.”​
Na stwierdzenia Batemana odpowiedział na Twitterze gubernator stanu Utah, który to wpis przytaczamy jedynie z dziennikarskiego obowiązku:​
These irresponsible comments are hurtfully anti-Semitic, blatantly false, and we completely reject them. https://t.co/ZDylmNaidM
— Utah Gov. Spencer J. Cox (@GovCox) January 5, 2022
W pierwszych i już licznych komentarzach pod informacją, znajdujemy w zdecydowanej większości uwagi potępiające, mamy też mieszaninę niezrozumienia bieżącej sytuacji, jak również pada kilka interesujących uwag.​
Ma rację w odniesieniu do „zatorowych szczypawek” (clot shots), ale jest zdezorientowany co do tego kto za tym stoi.”​
Wygląda z tego, że nikt nie wie nic na temat dynastii bankowej Rotszyldów” – uwaga do oburzonych komentarzy.​
Sześć lat temu powiedziałbym, że ten gość to jakiś szajbus, ale dzisiaj NIE powiedziałbym tego.”​
On mówi prawdę.”​

Oprac. www.bibula.com
2022-01-05
na podstawie Breitbart News (5 Jan 2022)
 

ckl78

Well-Known Member
1 881
2 036
Abdykacja Benedykta XVI i narodziny "chrislamu"
Nowa teoria spiskowa?

Wśród watykanistów zajmujących się badaniem przyczyn abdykacji Benedykta XVI pojawiła się ostatnio jedna szczególnie zaskakująca hipoteza. Jej autorem jest teolog Hieronim Nox – autor książki Chrislam. Nowa religia papieża Franciszka. Rewelacje, które przedstawia w książce, są szokujące. Autor twierdzi, że w Watykanie istnieje wpływowa grupa hierarchów, którzy dążą do połączenia chrześcijaństwa z islamem i stworzenia nowej religii – chrislamu. Rezygnacja Benedykta XVI nie była spowodowana wiekiem czy chorobą, ale naciskami kardynałów i polityków, którzy chcą przyspieszyć proces wprowadzania nowej religii.

Chrześcijaństwo w stanie rozkładu​

Punktem wyjścia dla swoich rozważań autor czyni stan chrześcijaństwa w Europie. Stwierdza, że jest to religia umierająca, od której odwraca się coraz więcej mieszkańców Starego Kontynentu. Chrislam ma być zaś nową szansą dla Kościoła i Europy – sposobem na przyciągnięcie do religii nowych, szczególnie młodych, wyznawców. Czołowym argumentem za tym, że chrześcijaństwo w Europie się kończy, jest nie tylko fakt, że z roku na rok coraz więcej osób dokonuje apostazji, ale przede wszystkim to, że ci, którzy pozostają osobami wierzącymi, nie traktują już poważnie prawd wiary.

Ratzinger w krawacie​

Przyczyną niespodziewanego zejścia Benedykta XVI z Tronu Piotrowego w 2013 r. było to, że nie pasował on do nowej wizji religii. Nie godził się na daleko idący dialog międzyreligijny ze światem islamu, który przeradzał się w integrację obu religii. Mówiąc wprost: za bardzo sprzeciwiał się chrislamowi i został zmuszony do abdykacji.

Benedykt XVI był ostatnim przedstawicielem starego papiestwa. Autor nazywa go "papieżem pomiędzy czasami". Kościół i papiestwo po abdykacji Benedykta XVI nie będzie już takie samo. Zdaniem Noxa na naszych oczach umiera tradycyjny katolicyzm i rodzi się nowa religia na nowe czasy, w których – jeśli ludzkość chce przetrwać – różnice religijne i narodowe muszą zniknąć. Im większe zbliżenie między religiami (a najlepiej jak najgłębsze łączenie religii), tym mniejsza szansa na wojny religijne i konflikty między cywilizacjami, które w dzisiejszym świecie mogą się zakończyć zagładą ludzkości.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 750


View: https://www.youtube.com/watch?v=7kffVZQ-LKQ


:)

Niemcy stawiają na interpretację odrzucającą stosowanie jakiejkolwiek broni, a zaburzenia funkcjonowania jak w przypadku fobii społecznych, nabytych w robocie pełnej stresorów. Czyli syndrom hawański to po prostu symulki w szpiegowskiej budżetówce.

Paluszek i główka to szkolna wymówka - a w przypadku szpiegów, wiadomo, że wymówką musi być jakaś tajna broń, najlepiej niewidzialna Gwiazda Śmierci.View: https://www.youtube.com/watch?v=ljf1TVWTSlQ
 

Blobfish

Well-Known Member
150
276
Obczajcie to. Według tej teorii promieniowanie gamma jest nieszkodliwe. Mit o jego szkodliwości stworzyli magnaci paliw kopalnych. Żeby to udowodnić naukowiec połyka promieniotwórcze rudy i krzesze uranowe iskry. Film ustawiłem na występ tego naukowca ale w pakiecie jest również ( tylko wcześniej ) zamaskowany Król Wolnych Słowian i jego pachołek w klapkach, bunkier Króla oraz jego wykład o tym jak przetrwać atomowe bombardowanie. Zapraszam :)View: https://youtu.be/RjIjTqS2OUM?t=1426
 

tolep

five miles out
8 556
15 449
Obczajcie to. Według tej teorii promieniowanie gamma jest nieszkodliwe. Mit o jego szkodliwości stworzyli magnaci paliw kopalnych. Żeby to udowodnić naukowiec połyka promieniotwórcze rudy i krzesze uranowe iskry. Film ustawiłem na występ tego naukowca ale w pakiecie jest również ( tylko wcześniej ) zamaskowany Król Wolnych Słowian i jego pachołek w klapkach, bunkier Króla oraz jego wykład o tym jak przetrwać atomowe bombardowanie. Zapraszam :)View: https://youtu.be/RjIjTqS2OUM?t=1426

świr. A wolny tłumacz słowiański nie odróżnia radu od radonu.
Na jakim poziomie chcesz wyjaśnienia?View: https://www.youtube.com/watch?v=HfRpkTG7Iow&list=PLUl4u3cNGP61FVzAxBP09w2FMQgknTOqu&index=31
 

noniewiem

Well-Known Member
613
973
Libki, dalej wierzycie, że ptaki to nie drony? Obudzcie się i zacznijcie myśleć!

mój faworyt
"In February 2018, Hassan Firouzabadi, a military advisor to Iranian supreme leader Ali Khamenei, accused Western countries, including Israel, of spying on Iranian nuclear sites using lizards and chameleons, which according to him attract "atomic waves."[48] "We found out that their skin attracts atomic waves and that they were nuclear spies who wanted to find out where inside the Islamic Republic of Iran we have uranium mines and where we are engaged in atomic activities," he said.[49]"
przy czym nie udało mi się znaleźć informacji potwierdzającej naturalne występowanie kameleonów w Iranie xD
 
Do góry Bottom