Temat ogólny - wybory parlamentarne 2015

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Kolejny frajer, inkubowany w bezproduktywnych think-tankach, brandzluje się nad Wilkiem. To mnie przerasta. Albo ci ludzie to skrajne dupy wołowe, albo pracują dla krawaciarzy.
 
F

Filip

Guest
Też tak sądzę, libertarianie jadący po KORWiNach są oderwani KOMPLETNIE od rzeczywistości. Prywatyzacja szpitali to dla zwykłego zjadacza chleba ultraliberalizm i krwiożerczy kapitalizm, za czym idzie zdychanie pod płotem. Ale wróćmy do poważnych tematów, jest dostępna jakaś lista kolibrów i innego rodzaju liberałów (również tylko obyczajowych) od Kukiza? Albo przynajmniej zacnych postaci, nie koniecznie koszernych.

ps. wejście Jóźwiaka dożywotnio mnie będzie bawić :)
 
S

strateg73

Guest
Przegrała cala PO, PRZEGRAŁY wszystkie zdrętwiałe umysły, mentalność złodziejska i opór przed bezwstydną redukcją głosu prostych ludzi!!Polska będzie normalnym krajem czego nie mogą przeżyć komunistyczne media i partie szkoda że musieliśmy czekać na to 25 lat oczywiście jad komunistyczny jeszcze będzie niszczył nas Polaków przez jakiś czas jako konsekwencja grubej kreski
 
S

strateg73

Guest
Nareszcie zaświeciło nad Polską słońce wolności..Czy macie płacone albo jesteście Judaszami nasłanymi przez obcych żeby na nasPolaków pluć. Dużo wpisów widzę tendencyjnych podszytych nienawiścią po prostu szatańsko głupie .Tak jak POprzednie rządy i lewactwo wyśmiewało ,pogardzało ,ludźmi prawymi ,starszymi , chorymi patriotami , wierzącymi tak ta szkoła nie poszła w las i nadallewactwo to robi.Jakim osłem trzeba byc ,żeby nie widziec ,że bedzie wreszcie normalna , przyzwoita władza, ktora może nie uzdrowi wszystkiego co zostało zepsute, ale przynajmniej postara sie o wprowadzenie znacznych korekt w obszarach najwazniejszych dla Polaków. Pozyjemy , zobaczymy i niejeden tuman jeszcze odszczeka swoja slinę, kiedy za 2,3 lata na zachodzie beda zamieszki, a w Polsce wzgledna stabilność. A co chcielibyście kanalie siać propagandę fałszywego sukcesu? Wreszcie Polska będzie normalnym krajem, i mam nadzieję że wszyscy PZPRowcy, SBcy i inne kanalie poczują co to prawo i sprawiedliwość patrząc smutno przez wysokie przesłonięte blaszanym ekranem okno na daleki niedostępny świat wolnych ludzi. Taka będzie teraz Polska, dobra Polska.
Ja nie oczekuje wiele.Wystarczy zeby pederaści nie malowali sobie publicznie genitaliów,wystarczy zeby urzednicy i złodzieje poczuli Prawo i Sprawiedliwość w tym kraju.
Amen
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Nareszcie zaświeciło nad Polską słońce wolności..Czy macie płacone albo jesteście Judaszami nasłanymi przez obcych żeby na nasPolaków pluć. Dużo wpisów widzę tendencyjnych podszytych nienawiścią po prostu szatańsko głupie .Tak jak POprzednie rządy i lewactwo wyśmiewało ,pogardzało ,ludźmi prawymi ,starszymi , chorymi patriotami , wierzącymi tak ta szkoła nie poszła w las i nadallewactwo to robi.Jakim osłem trzeba byc ,żeby nie widziec ,że bedzie wreszcie normalna , przyzwoita władza, ktora może nie uzdrowi wszystkiego co zostało zepsute, ale przynajmniej postara sie o wprowadzenie znacznych korekt w obszarach najwazniejszych dla Polaków. Pozyjemy , zobaczymy i niejeden tuman jeszcze odszczeka swoja slinę, kiedy za 2,3 lata na zachodzie beda zamieszki, a w Polsce wzgledna stabilność. A co chcielibyście kanalie siać propagandę fałszywego sukcesu? Wreszcie Polska będzie normalnym krajem, i mam nadzieję że wszyscy PZPRowcy, SBcy i inne kanalie poczują co to prawo i sprawiedliwość patrząc smutno przez wysokie przesłonięte blaszanym ekranem okno na daleki niedostępny świat wolnych ludzi. Taka będzie teraz Polska, dobra Polska.
Ja nie oczekuje wiele.Wystarczy zeby pederaści nie malowali sobie publicznie genitaliów,wystarczy zeby urzednicy i złodzieje poczuli Prawo i Sprawiedliwość w tym kraju.
Amen
lol, jaki folklor. :D "Odszczekać ślinę" – wtf?! ;)
 

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 912
7 920
Kolejny frajer, inkubowany w bezproduktywnych think-tankach, brandzluje się nad Wilkiem. To mnie przerasta. Albo ci ludzie to skrajne dupy wołowe, albo pracują dla krawaciarzy.
Kandydaci z najmniejszą liczbą głosów. W sumie ciekawe dlaczego tak mało. Lepiej się prezentuje niż 90% posłów.

kto-zosta%C5%82-pos%C5%82em-w-wyborach-2015.png
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Pytanie: ile czasu dajecie Wilkowi i Kukizowi na wchłonięcie przez PiS lub Nowoczesną (a może przez PO)?

Myślę, że Kukiz najpierw trochę pokrzyczy, Wilk kilka razy wspomni o gospodarce rynkowej, a potem odnajdą się w partyjnym kartelu, albo elektorat wymiecie ich w niebyt jeszcze przed wielkim powrotem odmłodzonej lewicy w przyszłych wyborach.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 851
12 246
Nie wiem czy teraz opłaca się jakimś posłom przeskakiwać do PiS. Dla nowych raczej nie będzie ciekawych stanowisk, natomiast spodziewałbym się spadkowej tendencji poparcia dla tej partii jak zacznie mieszać, znaczy się realizować swój "program". W takiej sytuacji Petru i Kukiz powinni być na wznoszącej fali poparcia. Do tego dochodzi jeszcze fakt, że poprzednie rządy PiSu szybko się skończyły. Ta partia chyba lubi być w opozycji, a ciężko być w opozycji do samego siebie ;)
 
Do góry Bottom