Telefon - pobór prądu itp. - pytanie

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
o ile dobrze zrozumiałem o co kaman to antek chce po prostu tanim kosztem mieć coś a la stacjonarny telefon w domu do awaryjnych sytuacji, moim zdaniem tania komórka używana, z jakimś prepajdem bedzie najlepsza.
pobór prądu raczej bedzie ledwo zauważalny, choć oczywiście bedzie, tak jak krzysio pisał, ładowarka podpięta do sieci nawet jak nie ładuje baterii to pobiera prąd, ale malutko i z pewnością jest to koszt dużo mniejszy niż klasyczny telefon stacjonarny który coprawda pobiera prąd ino jak jest w użyciu, mam na myśli klasyczny aparat zasilany z kabla telefonicznego, który ma jakieś 40 woltów chyba, przeciętnie, bo to chyba zależy co sie na linii dzieje ile prądu z jakimnapięciem leci, bo dzwonek potrzebuje chyba więcej niż mikrofon i głośnik...
no ale tu za to powstają koszty abonamentu więc nie warto sie w to bawić
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
No pojebało mi się to fakt. Chodziło mi o to żeby normalnie ciągnął prąd z gniazdka a gdy zabraknie to ciągnął z UPS, nie wiem czy to w ogóle możliwe, będę próbował po 27. Ciągłe połączenie baterii z gniazdkiem ją niszczy.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
No pojebało mi się to fakt. Chodziło mi o to żeby normalnie ciągnął prąd z gniazdka a gdy zabraknie to ciągnął z UPS, nie wiem czy to w ogóle możliwe, będę próbował po 27. Ciągłe połączenie baterii z gniazdkiem ją niszczy.
Tu już nie te baterie co kiedyś... zresztą masz elektroniczne układy ładowania dorzucone do baterii... jak chcesz to ci mogę focie zrobić. Dzięki temu się nie niszczy.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462


demat-3.jpg
 
Do góry Bottom