Takie rzeczy to tylko w Kraju Kwitnącej Wiśni :)

D

Deleted member 6341

Guest
Człowieko-zwierzę do hodowli narządów.

Japonia zmienia prawo i od teraz legalna będzie tam hodowla organizmów hybrydowych.
Do tej pory zwierzęce embriony z wszczepionymi ludzkimi komórkami musiały być niszczone po 14 dniach. Od teraz takie eksperymenty będą jednak całkowicie legalne, a ciąże z takimi zmodyfikowanymi zarodkami będą donoszone do końca. Sciencealert.com przypomina, że wcześniej eksperymentowano w ten sposób na świniach i owcach.

Naukowcy chcą w ten sposób hodować narządy zgodne z ludzkim organizmem. Pozwolenia na podobne eksperymenty po dekadzie starań otrzymał Hiromitsu Nakauchi (University of Tokyo), który chce wyhodować zwierzęcy zarodek ze wstrzykniętymi ludzkimi komórkami macierzystymi i w ten sposób pojawi się możliwość wykształcania potrzebnych rodzajów tkanek. Naukowcy chcą uzyskiwać konkretne narządy do przeszczepów.

Nakauchi już w 2017 roku przeprowadzał takie eksperymenty na myszach i szczurach. W zarodku szczura zablokowano możliwość wytworzenia się trzustki. Następnie w zarodek wszczepiono ludzkie komórki macierzyste i trzustka się wykształciła. Następnie ten organ przeszczepiono myszy chorej na cukrzycę, która pokonała chorobę.

Teraz wyzywaniem dla naukowców jest przeszczepienie organów od zwierzęcia do człowieka. Prawdopodobnie najpierw hybrydowe embriony zostaną wszczepiono świniom-surogatkom, które mogłyby stać się dawcami dla ludzi.
Więcej: https://www.planeta.pl/Ciekawostki/...ieko-zwierze-legalny-ekspeyment-na-embrionach
 
D

Deleted member 6341

Guest

W mieście Utsunomiya klientów obsługują małpy.
Makaki prezentują się gustownie. Pracują tylko dwie godziny dziennie - zgodnie z zaleceniami obrońców zwierząt.
 

Fraans

Well-Known Member
201
398

W mieście Utsunomiya klientów obsługują małpy.
Makaki prezentują się gustownie. Pracują tylko dwie godziny dziennie - zgodnie z zaleceniami obrońców zwierząt.
W Japonii mają małpy w naturze- https://pl.wikipedia.org/wiki/Makak_japoński Nawet jak tam jest zima i śnieg pada to makaki są aktywne i grzeją się w źródłach ciepłych termalnych.

Makaki japońskie wykształciły behawioralny mechanizm zabezpieczający je przed obniżeniem temperatury ciała w czasie chłodnych zim – w ciągu dnia spędzają dużo czasu na wygrzewaniu się na południowych stokach, a w nocy śpią na gałęziach drzew liściastych, na których śnieg zbiera się w niewielkim stopniu[9]. Co więcej, często zbierają się w grupy w celu utrzymania ciepła, a samice częściej do tego celu wybierają swoje potomstwo niż inne dorosłe samice[10].
 
D

Deleted member 6852

Guest
Japonia stała się wyrafinowanym innowatorem na świecie w toaletach i jest znana ze swoich skomplikowanych „inteligentnych toalet”

1585488240004.png

1585488418409.png 

dzwonek polifoniczny

Active Member
116
108
Japonia stała się wyrafinowanym innowatorem na świecie w toaletach i jest znana ze swoich skomplikowanych „inteligentnych toalet”

View attachment 6202

View attachment 6203Korzystałem z takiej jak byłem w Azji :cool:
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
7 938
22 327
Kod:
https://www.bitchute.com/video/bwkG3qF--KM/

O toaletach "jak z Blade Runnera", nad którymi rozpływa się Czarny Gołąb i różnicach kulturowych w kwestiach higieny między Okcydentem a Orientem.
 
Ostatnia edycja:

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
7 938
22 327
Nie wiem czemu, widocznie forum ma problem z osadzeniem linka zawierającego myślniki.
Albo dlatego, że BitChute jest już fashe.
 
D

Deleted member 7005

Guest
Na japońskiej wyspie Okinawa odnotowano nową, nietypową "epidemię". Lokalna policja coraz częściej musi walczyć ze zjawiskiem nazwanym rojo-ne, objawiającym się "zasypianiem na drodze" Na ogół to zjawisko dotyczy osób, które spożywały występujący wyłącznie na Okinawie alkohol. Awamori, ryżowy alkohol produkowany na wyspie od setek lat, pija się szczególnie chętnie w upały, z wodą i z lodem. Osoby te kładą się w dowolnym miejscu, nawet na środku drogi i zasypiają. Niektórzy przedtem nawet rozbierają się do bielizny, zapewne w przekonaniu, że dotarli już do domu, część uznaje krawężnik za chłodzącą poduszkę. Rojo-ne jest karane.

1599761569629.png

 
Do góry Bottom