Tak będzie w AKAPie

Tomasz Panczewski

Well-Known Member
699
3 045
"pod przewodnictwem Tomka Terki"

Mało subtelne - Tomasz Terka to niszowy vloger, z którego robienie żartów upodobały sobie pewne fora w internecie, znane właśnie z trollowania. Strona to więc na pewno prowokacja.
 

pawlis

Samotny wilk
2 381
8 843
Pies zastrzelił swego właściciela. Dramat na polowaniu


W Kraju Permskim w środkowej Rosji za Uralem śledczy rozpoczęli dochodzenie kryminalne, w którym "podejrzany" jest pies. Miał on podczas polowania, w wyniku nieszczęśliwego wypadku zastrzelić myśliwego, swego właściciela - donosi "The Moscow Times".

Jak poinformowała agencja TASS, cytowana przez moskiewski dziennik, do wypadku doszło we wrześniu. Trzech myśliwych z psem Karatem wybrało się na polowanie w Kraju Permskim. W czasie krótkiej przerwy odłożyli naładowane strzelby na ziemię. Na spust jednej z nich miał nastąpić ich czworonożny kompan. Broń wystrzeliła. Kula śmiertelnie raniła właściciela psa - zeznało na policji dwóch pozostałych przy życiu łowców.

Nie wiadomo jeszcze, w jakim kierunku poprowadzona zostanie sprawa. Być może oskarżony zostanie właściciel feralnej broni, który powinien był zabezpieczyć ją przed odłożeniem na ziemię - mówił agencji TASS jeden ze śledczych, Dmitrij Waldajcew. Wdowa po myśliwym nie chce, by kogokolwiek obciążono winą za nieszczęśliwy wypadek. Nie chce jednak także więcej widzieć w swym domu psa, który przyczynił się do śmierci jej męża.

Karat, jak napisała "Komsomolska Prawda", został przygarnięty przez krewnych kobiety.

http://www.tvn24.pl/rosja-pies-zabil-mysliwego-ze-strzelby,588311,s.html
 
OP
Ciek

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 569
10 972
Pierwszy automat z amunicją w Texasie:

Oczywiście w akapie amunicję i resztę sprzętu ludziom w potrzebie będą dowozić drony (technologiczne bezrobocie pracowników sklepów z bronią), no ale od czegoś trzeba zacząć. Stawiałbym taki sprzęt przed każdym kampusem.
 

mikioli

Well-Known Member
2 638
4 809
Spoko. Wszyscy kulturalni ludzie będą mieć tłumiki.

A tak będą traktowane auta tych, parkują jak buce. Niech się kurwy uczą kultury.
Wideo pochodzi z Chin. Widać że tam ankap jest blisko.
Ale, szacun bo widać, że starał się odsunąć samochód jak najmniej go uszkadzając... tacy ludzie zbudują akap, a nie jacyś psychofani odjebek...
 
Do góry Bottom