Szumlewicz oraz inne lewackie przypały

Slavic

Wolnorynkowiec
577
1 689
Działacze LGBT zebrali ponad 5 tys. złotych dla krowy, która czuje się bykiem. Ekspert: Rolnik dobrze zarobił na debilach

Lewicowi działacze zbierają pieniądze, aby wykupić krowę, która czuje się bykiem. Prezes zarządu Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego puka się w głowę i nazywa wpłacających debilami.


Księżycowa Krówka Muuun jest ofiarą transfobii „tak głębokiej, że przekracza granice gatunkowe”. Krowa wizualnie przypomina byka i jest bezpłodna.

Rolnik uznał, że mu się nie przyda do rozrodu i produkcji mleka więc postanowił ją oddać do rzeźni na mięso. Dlatego do akcji wkroczyli lewicowi działacze i obrońcy praw LGBT.

Lewicowcy postanowili uratować krowę „transwestytkę” i zbierają pieniądze, aby wykupić ją z rąk rolnika „transfoba”. Portal „Świat Rolnika” skontaktował się z ekspertem – Jackiem Zarzeckim, prezesem zarządu Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego, by powiedział, czy coś takiego jak „transkrowy” występuje w naturze.

– Gdy Pan redaktor zadzwonił do mnie, aby porozmawiać na ten temat, musiałem kilka razy sprawdzić, czy to nie jest fake, żart lub badanie naukowe, które ma sprawdzić, czy ludzie są debilami, żeby wpłacać na takie bzdury pieniądze. Okazało się, że w Polsce idiotów nie brakuje, którzy wpłacają pieniądze na takie cele, jak odkupienie bezpłodnej krowy, czy bezpłodnej jałówki – mówi ekspert.

Zarzecki podkreśla, że „nie ma czegoś takiego jak krowa, która jest transwestytą”. – To jest naturalna sytuacja, do której dochodzi, jeżeli mamy ciążę bliźniaczą. Wtedy ciele płci żeńskiej jest bezpłodne. Drogi rodne nie są do końca wykształcone. Nauka zna ten przypadek pod nazwą „frymartynizm”. Przypadki niepłodności jałówek zostały zauważone dawno, bo już w czasach Imperium Rzymskiego. Zjawisko to wyjaśnili już na początku XX w. naukowcy – tłumaczy.

Zarzecki przypomina, że „transseksualizm to niezgodność płci, która jest definiowana przez daną osobę”, która „klasyfikowana jako zaburzenie psychiczne o nazwie Transseksualizm”, a „w przyrodzie nie ma czegoś takiego”.

Ekspert dodał, że jest „przerażony debilizmem ludzi”, a jednocześnie docenia, że „rolnik dobrze zarobił na tym, że ktoś jest debilem”. Mimo wszystko Zarzecki wyraża nadzieję, że społeczeństwo się „w końcu ogarnie”.

image-1024x764.png


 

Frosty2

Gdzie się kończy normalne, a zaczyna nienormalne?
383
220
Ja tam Lewice popieram, chcę wyższych rent i emerytur i ulg w podatkach, oraz równego traktowania.
 

Frosty2

Gdzie się kończy normalne, a zaczyna nienormalne?
383
220
Partii Razem odjebało, chcą nas pozbawić alkoholu z promocji
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 410
4 438
Bóg zapomina chujowe artykuły, ja nie.

 

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
W końcu i ten artykuł dotarł do polskiej wikipedii, choć zauważmy, że jednak zajeło to całe 17 lat
Pouczające jest zajrzenie w liste edytorów, same wielkomiejskie Julki
Artykuł wisi, ale do Czywiesza (jeszcze) nie trafił, choć został zgłoszony
W sumie wyobrażam sobie rozdwojenie redaktorków - zapewne część chciałaby go usunąąć, czesc sie pewnie waha, ale wiedzą, że nie wolno sie wychylać.
To tak na marginesie dla tych co myślą, że Wikipedia jest jeszcze do uratowania
 

Salem

Born again
59
247
Tej... to jest kawador? Powiedziałbym - ale ten czas leci... choć pamiętam jak kiedyś pisał na shoucie (czy tam na forumku) że ogolenie sobie włosków nad kutasem, optycznie zwiększa kutasa i chwalił takowy zabieg, już wówczas podnosiłem brew.... (Ale tomkiewicza pamiętam że nie goli, bo jego panna lubi to sianko... taa.. to żeby nie było, że tylko ja piszę ... o sobie i guess xD)

No w każdym razie... nie wiem, no ja mam swoje zaleciałości, ale to dopiero cringe... Andrew Tate wersja PL czy co to kurwa jes, kryzys wieku średniego level zjeb? No nie wierzę xd

A kiedyś się zastanawiałem co to się podziało, bo blog coś nieaktywny, coś tam, a spoko był ... ale sodówa
 
Do góry Bottom