Szumlewicz oraz inne lewackie przypały

OP
OP
dataskin

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Artur Dębski (ex-TR) o Palikocie:

comment_3q5XZHSJXgKZvgujcrtQHx6jX8JO4jk7.jpg


comment_78eSGdUxUPXXuPaTMsbIQRWE8DoDIQas.jpg
 
OP
OP
dataskin

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Bronek od paru dni prezentuje ten sam repertuar, który PO powiela od lat:

"orzeł może"
"zgoda buduje, niezgoda rujnuje."
"najważniejszy jest optymizm."

Definicja podręcznikowa: "patrzeć na świat przez różowe okulary - oznacza optymistyczne, pozbawione krytycyzmu i refleksji podejście do zdarzeń"

Problem w tym, że różowe są tylko.. oprawki.. Wydaje się zatem, że ten różowy świat w ich wykonaniu to.. czarnowidztwo.

uid_76d20f0e891c8003434e5fb0c3e046591367482087376_width_700_play_0_pos_3_gs_0.jpg

(na zdjęciu Tomasz Nałęcz, doradca prezydenta Komorowskiego)

Za co się nie wezmą - to to spierdolą. Nawet prostą symboliką nie potrafią się posługiwać..
 

military

FNG
1 766
4 727
http://m.katowice.gazeta.pl/katowic...ncz_w_kolejce_do_gry__Tlum_wyl_z_radosci.html

Krótko: jakiś gówniarz zwyzywał jakiegoś kolesia w kolejce na zlot gówniarzy w Katowicach. Na miejsce w tym wątku zasłużyła niejaka prof. Popiołek:

Nagranie pokazaliśmy psycholog, prof. Katarzynie Popiołek. Oglądała z przerażeniem. - Ten malec jest ofiarą braku edukacji i wychowania - mówi. - Nie przekazano mu żadnych wartości. Liczy się kasa i konsumpcja.

Jak ona doszła do tego, że 10-latek rzucający kurwami to konsumpcjonista-oportunista, tego już nie podano. Poza tym kasa i konsumpcja to całkiem poważne wartości.

Ech, nawet już nie mam na tyle energii, żeby się tym naprawdę wkurzyć.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 854
12 246
Lewaki ...

„Organizacje broniące praw dzieci domagają się zakazu udziału najmłodszych w polowaniach. Mają w tym wsparcie ekologów” – pisze środowy „Dziennik Polski”. „Myśliwi zabijają zwierzęta z wielkim zapałem i tego samego uczą najmłodszych. To nauka zabijania w ogóle, przecież polowania były kiedyś treningiem młodych wojowników” – tłumaczy Zenon Kruczyński z Pracowni na Rzecz Wszystkich Istot.

Każdy człowiek, który zabija regularnie, musi mieć twarde serce. I ta znieczulica przenosi się na inne istoty, nie tylko zwierzęta. Następuje wtórna psychopatyzacja dzieci - uważa Kruczyński. Sam jest byłym myśliwym, który "przeszedł na drugą stronę".


Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/polska/ne...e=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Wtórna psychopatyzacja dzieci brzmi zachęcająco... polowałbym. A przejść na drugą stronę to oczywiście najlepiej podczas Dnia Sznura :)
 
D

Deleted member 427

Guest
Nie lubię polować (choć byłem na dwóch polowaniach w roli operatora kamery), nie jara mnie to, nigdy nie zaczaiłbym się na żadne zwierzę z bronią, no chyba że z głodu albo w samoobronie (zmutowany gizzly, te klimaty), ale na lewactwo to bym polował jak Rutger Hauer w "Surviving the Game".
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 854
12 246
Fajne czy nie, polowania to dobry pomysł na biznes, którego oczywiście w Polszewistanie nie można zrealizować, no i jednocześnie kapitalistyczna metoda ochrony zwierząt zagrożonych wymarciem, bo skoro bogaci myśliwi bulą po 100 tysięcy za odstrzał hodowlanego lwa, to lwy opłaca się hodować. Niedźwiedzie, wilki, dziki, żubry, czy tam jeszcze coś też by się opłacało hodować by ktoś sobie do nich strzelał, a z tego co zostanie robił kiełbasę i dywaniki przed kominki, no ale takie rzeczy to nie w demokratycznym państwie prawnym urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej. Dlatego tych zwierząt obecnie jest mało, a w akapie w co drugim ogródku będzie niedźwiedź siedzieć.
 

military

FNG
1 766
4 727
Redaktor tego śmiesznego serwisu Antyweb poczuł przypływ społecznego zaangażowania i w trosce o wasze dzieci chce stworzyć dla Youtube mechanizm ostrzegający przed "niebezpiecznymi treściami". Uwaga: jebie lewacką retoryką, nawet jeśli nie jest to pomysł stuprocentowo lewacki:

http://antyweb.pl/list-otwarty-do-google-w-sprawie-youtube-w-polsce/

Rozpiedala zwłaszcza pouczający ton:

Z dużą firmą i popularnymi usługami internetowymi wiąże się też duża odpowiedzialność, która czasem powinna wykraczać poza narzucone normy prawne i regulaminy.

A rozpierdala głównie dlatego, że AntyWeb miał tyle wpadek związanych ze swoją nierzetelnością, że takie słowa padające z ich klawiatur są powalająco bezczelne.

P.S.
Lewacka logika:

"W chwili obecnej na YouTube nie ma ŻADNYCH oznaczeń treści wulgarnych, drastycznych czy dozwolonych tylko dla pełnoletnich".

Kolejny akapit:

"Zdaję sobie sprawę, że YouTube posiada mechanizm pozwalający oznaczyć treści".
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 427

Guest
W chwili obecnej na YouTube nie ma ŻADNYCH oznaczeń treści wulgarnych, drastycznych czy dozwolonych tylko dla pełnoletnich

I będzie tak: wprowadzą te oznaczenia, a potem opłacą historyków i kronikarzy, którzy napiszą, że przed epoką oznaczeń były wieki ciemne i NIE DAŁO SIĘ normalnie korzystać w sposób CYWILIZOWANY (kluczowe słowo) z serwisu. Ci, którzy będą chcieli powrotu do tamtych nieregulowanych czasów, będą nazywani utopistami i odsyłani do psychiatryka.
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Nie lubię polować (choć byłem na dwóch polowaniach w roli operatora kamery), nie jara mnie to, nigdy nie zaczaiłbym się na żadne zwierzę z bronią, no chyba że z głodu albo w samoobronie (zmutowany gizzly, te klimaty), ale na lewactwo to bym polował jak Rutger Hauer w "Surviving the Game".

Polowanie na bezbronne sarenki faktycznie nie jest zbyt męskim zajęciem ale gdyby było u nas zatrzęsienie dzikich drapieżnych i groźnych zwierząt jak tygrysy przykładowo to polowanie sprawiałoby prawdziwy dreszczyk emocji i chętnie bym w nim wziął udział.
 

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 152
Ja tez nie jestem myśliwym, ale wkurwia mnie to, ze ktoś chce mi zakazać nauczyć moją córkę czy syna polować i oprawić zwierzynę, jesli będę chciał żeby w razie potrzeby umieli sobie poradzić przetrwać i jak trzeba żeby bez problemu umiały przejść na drugą stronę z nie myśliwego na myśliwego. :)
 
Do góry Bottom