Szumlewicz oraz inne lewackie przypały

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 864
12 252
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/malenczuk-fascynuje-mnie-zlo-przecietnego-katolika/n314y
Fascynuje mnie zło przeciętnego katolika. Takie ukryte, tajemnicze, które nie wychodzi na wierzch, dopóki w lodówce nie znajdzie się trup noworodka. Albo w beczce z kapustą - ocenia Maciej Maleńczuk (...) Kiedy koledzy dowiedzieli się o jego socjalistycznej sympatii, chcieli mu ją szybko "wybić z głowy". - Zaczęli mi wykręcać ręce, żądali »Wyrzeknij się socjalizmu«, a ja na to syczałem »po moim trupie, nigdy!«.

Muszę w końcu posprzątać w lodówce.
 
D

Deleted member 427

Guest
A mnie fascynuje zło przeciętnego lewaka. Takie ukryte, tajemnicze, które nie wychodzi na wierzch, dopóki ktoś nie napisze raportu o tysiącach gwałconych i torturowanych dziewczyn w pewnym brytyjskim miasteczku (1.400 to oficjalna liczba, ale mówi się o kilkudziesięciu tysiącach):

http://kobieta.wp.pl/kat,65524,titl...osc,wid,16857379,wiadomosc.html?ticaid=1137ae

Lewacka cywilizacja ciepłej wspólnoty.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 724
Jak widzę ryj Maleńczuka, to mam ochotę go zabić. Nienawidzę też jego głosu, jak tego komuszego pedała z System of a Down. Nie z jakichś powodów religijnych a dla tego, że jest to zasrana pretensjonalna istota, która ma parszywe DNA. Takie coś to zawsze będzie albo pospolitym jumakiem albo komuchem. Bez złodziejstwa, kłamstwa i bandytki, to takie istoty by zdechły.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 793
8 465
Ciek trochę zmanipulował cytat. W artykule jest napisane, że był socjalistą... w dzieciństwie i do dzieciństwa odnosi się jego wypowiedź. Maleńczuk chyba siedział za odmowę pójścia do wojska. Pacyfista czy walczył z komuną?
 
D

Deleted member 4683

Guest
8_1245136847.jpg


Gość jest ewidentnie spedalony. Może jarać fajki bez gwizdka, łoić wóde z gwinta i jebnąc sobie tatuaż na czole, ale i tak za każdym razem wychodzi z niego ciota. Zamiast zaakceptować siebie pierdoli głodne kawałki jaki z niego kozak. Sam widziałem jak w knajpie dostał w palnik - zwiesił łepek i wyszedł. "Moja piącha to petarda" :confused:
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 864
12 252
Ciek trochę zmanipulował cytat. W artykule jest napisane, że był socjalistą...
Wiadomo, był komuchem, ale zrozumiał, że to błąd. Teraz jest wzorowym, postępowym europejczykiem, czytelnikiem gazowni, hejtuje katoli i nacjonali, śpiewem walczy o postęp, tolerancję i sprawiedliwość społeczną :)
 
OP
OP
dataskin

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
"Widzę, jaki każdy z nich chodzi z rękami w kieszeni i słuchawkami na uszach, włosy wyżelowane, pedalskie torebki przez ramię. Małpują to od Ronaldo. Szkoda tylko, że nie podpatrzyli też, jak Portugalczyk gra w piłkę." - Dariusz Michalczewski..

Dziwne, że lewaki nie podniosły krzyków, coby wykluczyć Michalczewskiego z salonów.. Pewnie dlatego, że jeszcze tydzień temu:

Dariusz Michalczewski: Mówią, że są katolikami i dlatego dyskryminują gejów? To obłudni, zacofani pseudokatolicy

Moje poparcie dla LGBT nie ma nic wspólnego z Tomaszem Adamkiem. Ja po prostu kocham ludzi! Nie jestem jakimś tam rasistą, nie oceniam ludzi ze względu na ich orientację seksualną.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...ewski__Mowia__ze_sa_katolikami_i_dlatego.html

Beka fest :D
 

pampalini

krzewiciel słuszności
Członek Załogi
3 585
6 853
Kiedy koledzy dowiedzieli się o jego socjalistycznej sympatii, chcieli mu ją szybko "wybić z głowy". - Zaczęli mi wykręcać ręce, żądali »Wyrzeknij się socjalizmu«, a ja na to syczałem »po moim trupie, nigdy!«
Maleńczuk Maleńczukiem, ale kumple zajebiści!
 
D

Deleted member 427

Guest
Znowu faszyści zamęczyli lewicowego intelektualiste, wykręcając mu ręce, którymi pisał o niedoli klas pokrzywdzonych.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Cytat z oddanego Bardu Lechowiczu - niejaki Pakun:

"Na wstępie muszę zaznaczyć, że ja nie jestem przeciw kapitalizmowi. Chcę tylko sprawiedliwie dzielić jego owoce."

Jakkolwiek by tego nie wyjąć z kontekstu, znaczyć będzie zawsze to samo: lewactwo + dwójmyślenie.
 

ernestbugaj

kresiarz umysłów
851
3 041
Cytat z oddanego Bardu Lechowiczu - niejaki Pakun:

"Na wstępie muszę zaznaczyć, że ja nie jestem przeciw kapitalizmowi. Chcę tylko sprawiedliwie dzielić jego owoce."

Jakkolwiek by tego nie wyjąć z kontekstu, znaczyć będzie zawsze to samo: lewactwo + dwójmyślenie.

Ale jak się ładnie stawia ponad "zwykłych" lewaków - ja jestem od nich mądrzejszy bo akceptuję i toleruję kapitalizm. Taki ulepszony, oświecony lewak. Lewak 2.0.
 
Do góry Bottom