Sroga orka

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Co powiecie na wątek, do którego trafiałyby przykłady mistrzowskich ripost? Chodzi jedynie o stronę techniczną prowadzenia sporu - nie jest ważne, kto został zaorany. Może to być równie dobrze nierozgarnięty libertarianin zaorany przez cwanego lewaka. Nie musi to też być związane z polityką. Chodzi o sam styl orania, tak aby uczyć się trudnej sztuki erystyki od najlepszych.

Na początek Rysio - grzecznie i bezlitośnie (czyli tak, jak lubię najbardziej):

 

Hikikomori

少し変態
538
318
Hitchens, na zawsze Hitchens! I Nie obchodzi mnie, że jest trockistą przecwelonym na neokonserwatyzm, który popiera zaangażowanie wojsk amerykańskich w Iraku i w Afganistanie, ale jego sposób argumentowania i doboru zdań jest po prostu fascynujący. W Polsce znany jest głównie ze swoich czytanek dla ateistów, których z zasady nie tykam nawet palcem.

Tutaj jedzie po Moore'ze za sprzeciw wobec wojny w Iraku:p :



Poza tym pokazał faka kretyńskiej publiczności Billa Mahera. Za to mu wieczna chwała.

 
OP
OP
pampalini

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
W związku z wykonywaną przeze mnie obecnie pracą mam styczność z audycjami pewnego uberrepublikańskiego troglodyty Rusha Limbaugh. Wikipedia mówi, że jest on znany:

przede wszystkim jako prowadzący program radiowy The Rush Limbaugh Show, który jest najpopularniejszym pod względem liczby słuchaczy programem radiowym w Stanach Zjednoczonych

I tutaj bezczelna, chamska orka po pewnej lewackiej studentce. Ciężko się nie uśmiechnąć.



A tutaj, dla równowagi, oranie Rusha przez demokratę:

 

Gie

Libnetarianin
219
490
Korwin w dobrej formie:

T9yyl.jpg
 
K

KelThuz

Guest
z radiowych amerykańskich prowadzących, to Michael Savage z Savage Nation jest megaoraczem, w sumie Radio Żelaza było początkowo zainspirowane tym, co ten gość wyczyniał na antenie. Na YT jest milion klipów, jak miażdży lewaków w sposób wyjątkowo bezlitosny, a mimo wszystko zachowuje pewną specyficzną godność brooklyńskiego żyda :D i do tego słucha Pantery ;)
 
D

Deleted member 427

Guest
Michael Savage nie ma skrupułów nawet dla amerykańskich świętych:

Lincoln nie był wcale przyzwoitym facetem. Był okrutnym, przerażającym mordercą.

 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Ja tu nie widzę żadnej orki, żadnego dowodzenia czy wykazywania, iż ktoś się myli. Po prostu a monologue with bunch of statements. Matter of opinion.
 

friter

Active Member
213
47
Nie wiem, czy to idealnie pasuje do tego tematu, ale nie znalazłem lepszego.



Jak go słucham to mam przemożną ochotę mu zajebać.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
K***a co za burak. Jak się gdzieś wchodzi to wypada powiedzieć dzień dobry i płeć nie ma tu nic do rzeczy. Jak dla mnie to typowy przypadek kretyna-pupila mediów, który nic sobą nie reprezentuje a wszędzie go pełno.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 106
A jest gdzieś całość? Ona tak z niczego przyczepiła się o jakieś dzieńdobry? Jeśli tak, to może było udawane?
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Burak i owszem. Ale co Kazi dojebał, to jego. To było akurat faktycznie błyskotliwe, jak na niego.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Till wrzucił rozmowę Mazurka z Ligią Krajewską. Baba ewidentnie się nie przygotowała, ale dziennikarz koncertowo sprawił, że zaczęła gonić swój ogon, jak upośledzony szczeniaczek.

Warto zachować dla potomności:

http://imgur.com/a/6oyTG
 
Do góry Bottom