Spoko cywilne drony dla libertariańskich szlachciców

T

Tralalala

Guest
Bandyci chcą się obłowić, znaleźli kolejną grupę do jebania w dupę. Oby im jakiś dron z bombą urwał łby.
 
OP
tolep

tolep

ChNiNK! ChP!
7 778
13 416
Ten news sprawił, że poczułem silną ochotę by wezwać na pomoc państwo, które niech coś wreszcie zrobi z tymi dronami, najlepiej zabroni. ;)


Drzemka na 60-metrowej turbinie wiatrowej
4 godziny temuKrzysiek DzielińskiKomentarze (0)

Kevin Miller postanowił nagrać ostatnio z pomocą drona obraz turbiny wiatrowej umieszczonej na 60-metrowej wieży znajdującej się na Rhode Island. Przeżył on jednak nie lada szok, gdy zobaczył, że na szczycie wieży drzemie sobie w najlepsze sobie człowiek.


Mężczyzna, który do wiatraka musiał wejść przez właz przeznaczony dla obsługi (widać na nagraniu, że jest otwarty), był równie zaskoczony jak operator drona. Wyglądał jednak na niezbyt zadowolonego, że ktoś zakłóca mu spokój nawet w takim miejscu i wcale mu się nie dziwimy.
 

Aterlupus

Well-Known Member
474
918
Nie jest to co prawda dron, ale technologia podobna:


I po co komu drogi?

Za parę dekad etatyści będą żądać zastępowania ulic budynkami użyteczności publicznej i będą łajać ludzi którzy hamują postęp nie pozbywając się aut :).
 

Alu

Well-Known Member
4 178
7 820
Kolizja myśliwca F-16 ze "statkiem powietrznym niewiadomego pochodzenia" miała miejsce w połowie września. Władze 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Krzesinach koło Poznania podejrzewają, że to było zderzenie z dronem.

"Głos Wielkopolski" podał , że 15 września technik, zajmujący się obsługą samolotu, odkrył, że powłoka ochronna kadłuba samolotu i zbiornika paliwa zostały uszkodzone.

Major Dariusz Rojewski z lotniska w Krzesinach powiedział, że "samolot, w trakcie wykonywania lotu szkoleniowego, najprawdopodobniej zderzył się ze statkiem powietrznym niewiadomego pochodzenia". Sprawą zajmuje się specjalna komisja. "Głos Wielkopolski" podaje, że nie wiadomo, czy udało się ustalić właściciela drona.

Czy to już? Zaczyna się?

drone.jpg
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 534
Patrz:


To zrobił ptak. Na bardzo niskiej wysokości. Pilot zajebał w drona aż rozjebało poszycie samolotu i nawet nie zauważył?


Edit

Nie wliczam już tego że koleś który sterowałby tym dronem musiałby stać na pasie startowym... Cywile chyba nie mają wstępu do baz wojskowych?
 
Ostatnia edycja:

simek

Well-Known Member
1 367
1 970
Amazon pokazuje swojego drona:
Jeszcze jest dużo problemów do przeskoczenia, żeby robić dostawy na dużą skalę takimi dronami. Możliwość strącenia to pierwszy, drugi to dostarczanie jednym dronem więcej niż jednej przesyłki, jeśliby miał latać każdorazowo z magazynu do klienta, to nie będzie to opłacalne.
 

Cptkap

Well-Known Member
686
2 859
Będzie opłacalne. Teraz też można sobie zamówić kuriera z dostawą na następny dzień, chyba na cały cywilizowany świat za stosowną opłatą.
Jak za to klienci są gotowi zapłacić, to za dostawę w 30 min też będą gotowi dodatkowo dopłacić.

Zresztą jakie są koszty dostawy dla takiego drona? Naładowanie mu baterii?
Nie zużywa paliwa, nie trzeba mu płacić pensji ani żadnych benefitów. Jeden technik pewnie będzie siedział i obsługiwał kila/kilkanaście dronów naraz.
 
Do góry Bottom