Pszemek Wipler - katokomuch do odjebki?

odjebać?

  • tak!

    Votes: 12 23,1%
  • nie!

    Votes: 18 34,6%
  • nie mów mi co mam robić komuchu...

    Votes: 22 42,3%

  • Total voters
    52

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Przez ostatnie kilka miesięcy w necie nagromadziło się mnóstwo contentu video z Przemysławem Wiplerem, politykiem partii KORWiN. I muszę przyznać, że chociaż mu od eurowyborów w 2014 mu kibicowałem, bo nauczył Korwina trzymać język za zębami. Za to ten rok i te wybory...
Mam wrażenie, że jakiekolwiek postulaty wolnościowe które pszemek głosi, to są kalki słowne po JKM i które wypada mówić by utrzymać elektorat i image wolnościowca. Kiedy przychodzi do jego własnych wypowiedzi, jego poglądów - japierdolę...

np. tu:

Wilk jest śliskim chujem - to prawda. Ale to że pszemek czepia się jego fryzury ( kiedyś jeszcze w Tak czy Nie też się z tego wyśmiewał) - zero RiGCzu. Zero kurwa. Oglądam prawie wszystkie odcinki TcN i nie pamiętam nikogo kto by upadł tak nisko.
Chce zamykać 13-latków do więzień. Ja mam trzynastolatka w domu i ani on, ani jego kumple nie kojarzą jeszcze życia. Zresztą ja też odjebywałem w ich wieku rózne dymy. Ostatnio pobił się z kimś i wrócił do domu ze złamanym nosem. Wg pszemka powinno się ściągnąć do szkoły prokuratora i wytoczyć gówniarzowi sprawę z art. 158 kk ( pozbawienie wolności do lat 3 )
Chce zabrać ludziom prawo do obrony. Tu Wilk ma rację, a pszemo stawia na głowie podstawowe idee prawa rzymskiego, a podobno jest tak przywiązany do wartości okcydentu
Poza tym, wg niego Liroy chce urządzić katohaust :p

Dalej:
On stał za tym bilboardem: ( na zdjęciu stoi przed ;-P )
364-Korwin_Mikke.jpg

To był jego kurwa pomysł. Kurwa idole pszemka - piłsudski, thatcher, reagan dmowski. Niezła ekipa zamordystów i spierdolin. Najlepszy jest piłsudski, którego JKM nazywa "czerwonym bandytą"

Niby wielki orator-masakrator, ale potrafi zgasić tylko wyjątkowo tępych lewaków, jak szumi, hartman czy ikonowicz. Ale wystarczy że trafi na kogoś spokojniejszego i bystrzejszego, jak Legierski, Lis albo Swetru, czy nawet ten brodacz z "Razem" - żeby pszemo zaczął się wiercić, pokrzykiwać i obrażać. Żałosne.

Czy wspominałem, że PW chce zamykać na 3 lata do więzienia za spalenie własnej książki, o ile ktoś powie, że jest ona przedmiotem kultu? No cóż, chce

Prawo do broni - tak, ale tylko jako Obrona Terytorialna. A poza tym projekt ROMBu jest zajebisty i będzie "lyberalizacja". Oczywiście - wciąż dostęp do broni będzie ściśle reglamentowany, bo inaczej " ludzie sie pozabijajo"

Jeszcze była historia z jakimś kibolem, który podczas meczu wbiegł na boisko i został odjebany przez psiarnię - i pszemek wtedy stękał "policja zamordowała chłopaka" Pamiętam że rozmawiał wtedy w studiu z Dziewulem. I to wstyd, ale to stary ZOMOwiec był głosem rozsądku w tej debacie. Normalnie czułem się zbrukany jak tego słuchałem.

Jest jeszcze wiele takich kwiatków, których w tej chwili nie pamiętam. Jak był rozłam KNP/KORWiN to cieszyłem się, że cały ten balast ciemniaków ( Dziambor ) i krętaczy ( Wilk ) zostają i Janusz zbiera nową drużynę, młodych, bystrych, fajnych. I że stworzą partię o libertariańskim przekazie, bardziej widoczną i głośną od PL. Ale okazało się to zbieraniną podstarzałych kucy ( wipler, ator, bekowicz ) albo 20-letnich karyn w tshirtach z żołnierzami wyklętymi. no kurwa mać. Jak Korwin umrze, to nie będzie komu głosić w polityce wolnorynkowych idei, pozostaną same spierdoliny pokroju pszemka
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Powiedziałem sobie: czekam na ruch Wiplera po przegranej KORWiNA. Powyższa konserwiana gnojowica, świetnie wypunktowana przez @father Tucker, faktycznie robi złe wrażenie i zniechęca do Przemka jak cholera. Ale ja mimo to czekam, aż się ujawni kim jest lub też kim pozostał. Toleruję z trudem jego odpały, bo (mantra on) zawsze głosował przeciw podnoszeniu podatków (mantra off).
 
Ostatnia edycja:

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Powiedziałem sobie: czekam na ruch Wiplera po przegranej KORWiNA. Powyższa konserwiana gnojowica, świetnie wypunktowana przez @father Tucker, faktycznie robi złe wrażenie i zniechęca do Przemka jak cholera. Ale ja mimo to czekam, aż się ujawni, kim jest lub też kim pozostał. Toleruję jego odpały, bo (mantra on) zawsze głosował przeciw podnoszeniu podatków (mantra off).

Wipler to populista jak każdy inny frajer który bratał się z sejmowym partyjniactwem. Moim zdaniem jego głosowanie za podatkami jest czysto iluzoryczne. On głosował też za jakimiś zamordyzmami konserwowymi. Po prostu zobaczył z której strony wieje wiatr, wyczaił koniunkturę kucowską i parcie części młodych na liberalizm. W dodatku jest taki bardzo interaktywny i aktwyny w necie. Omamił fanów Korwina, wprosił się w towarzystwo do którego nie pasuje. Ale to tylko świadczy o tym że to środowisko które otacza Korwe wcale nie jest takie wolnościowe.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Nie dziwi Cię, że zamiast robić wielką karierę u boku Jarkacza, związał się z mocno niepopulistycznym Korwinem? Przecież, gdyby zależałoby mu na "sejmowym partyjniactwie", stałby w szeregach Partyjnego Kartelu III Rzeszy Pospolitej.
W każdym razie, mówię: poczekam na jego ruch.
 
A

Antoni Wiech

Guest
Wipler to populista jak każdy inny frajer który bratał się z sejmowym partyjniactwem. Moim zdaniem jego głosowanie za podatkami jest czysto iluzoryczne. On głosował też za jakimiś zamordyzmami konserwowymi. Po prostu zobaczył z której strony wieje wiatr, wyczaił koniunkturę kucowską i parcie części młodych na liberalizm. W dodatku jest taki bardzo interaktywny i aktwyny w necie. Omamił fanów Korwina, wprosił się w towarzystwo do którego nie pasuje. Ale to tylko świadczy o tym że to środowisko które otacza Korwe wcale nie jest takie wolnościowe.

Wydaje mi się, że się mylisz. Odejście z PiSu w momencie gdy smród rządów PO narastał to była dość karkołomna decyzja. Być może Wipler nawet w ten sposób popełnił polityczne samobójstwo. Bratanie się z Korwinem to zawsze bardzo niebezpieczny kierunek.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
To był jego kurwa pomysł. Kurwa idole pszemka - piłsudski, thatcher, reagan dmowski. Niezła ekipa zamordystów i spierdolin. Najlepszy jest piłsudski, którego JKM nazywa "czerwonym bandytą"
Prawo do broni - tak, ale tylko jako Obrona Terytorialna.
Według mnie to tylko cyniczny "populizm rulez".

Jak Korwin umrze, to nie będzie komu głosić w polityce wolnorynkowych idei, pozostaną same spierdoliny pokroju pszemka
To prawda.
Na razie nie ma kandydatów na Korwę v.2.0

Odejście z PiSu w momencie gdy smród rządów PO narastał to była dość karkołomna decyzja. Być może Wipler nawet w ten sposób popełnił polityczne samobójstwo. Bratanie się z Korwinem to zawsze bardzo niebezpieczny kierunek.
To właśnie jest poszlaką jego ideowości.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Nie dziwi Cię, że zamiast robić wielką karierę u boku Jarkacza, związał się z mocno niepopulistycznym Korwinem? Przecież, gdyby zależałoby mu na "sejmowym partyjniactwie", stałby w szeregach Partyjnego Kartelu III Rzeszy Pospolitej.
W każdym razie, mówię: poczekam na jego ruch.

Tylko że do tego koryta też muszą cie wpuścić. A jak Jarek cię nie lubi bo zjebałeś w kilu miejscach to nie ma przebacz. Wyrzucili go ze stada.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Jestem pewny, że w życiu prywatnym Wipler ma poglądy zbliżone do Korwina. Problem w tym, że Wipler jest politykiem. Może nie do szpiku kości, ale politykiem. Dlatego jako polityk głosił skrajne poglądy antyimigracyjne. Zahaczały one o populizm, czasami były strasznie uproszczone. Jestem jednak pewny, że Wipler jest koszernym liberałem gospodarczym i... liberałem obyczajowym. A tego drugiego też jestem pewien, bo jako dowód wystarczy mi jego reakcja na "skoki w bok" prezesa i kilka rozmów po spotkaniach.

Chciałbym też powiedzieć, że Wipler nie spełnia żadnych wymogów do odjebki. Największy zarzut, jaki można postawić człowiekowi w partii to pasożytowanie. Wipler jest tego całkowitym przeciwieństwem, w całej kampanii harował jak mrówka i to pod względem intelektualnym oraz fizycznym. Czy można go obwiniać o porażkę? Oczywiście, że tak. Trzeba pamiętać, że to głównie Wipler zajmował się potencjalnym zawieraniem sojuszy i prowadzeniem kampanii. Ponosi nawet większą odpowiedzialność od Korwina, który całkowicie się wizji Wiplera podporządkował. Czy powinien ponieść konsekwencję? Jego odejście to bardzo zły scenariusz, on musi zostać. Najważniejsze, żeby dobitnie miał uświadomione, że przegrana jest w dużym stopniu jego winą i to on ponosi odpowiedzialność za brak sukcesu w postaci przekroczenia progu. Tylko tyle i aż tyle.

Zaprawdę nie wiem, dlaczego Twój post @father Tucker dostał tyle lajków. Już za samo pisanie "Pszemek" powinieneś dostać przeterminowaną parówkę do zagryzki, a nie lajki czy pochwały. Już nie wspominając, że zarzuty typu "Wipler się czepia fryzury Wilka, ale kretyn" są idiotyczną manipulacją i śmieszną krytyką (?).

Zarzuty o to, że Wipler słabo ora...
Ja się z tym po części zgadzam, ale Korwin też aktualnie słabo ora. W tym środowisku nie ma zaplecza na masakratorów. Czepianie się o to samego Wiplera jest głupie, bo to bolączka całej formacji. Ty też nie zaorałeś tym postem, więc powinieneś być bardziej wyrozumiały.

Jak Korwin umrze, to nie będzie komu głosić w polityce wolnorynkowych idei, pozostaną same spierdoliny pokroju pszemka
Korwin był jedyny i niepowtarzalny. Drugiego takiego nie ma, taki Korwin rodzi się rzadko. Dla mnie to było wcielenie Bastiata, połączenie logiki + masakry + prezencji.

Chciałbym też przypomnieć, że Korwin ma kilku synów. Większość siedzi w ukryciu, być może ma tam jakiegoś asa. Nie można tego wykluczyć, bo tych oficjalnych jest dosyć sporo. A pomyślcie o tych nieoficjalnych, z których jeden może być ze związku z Chinką lub Japonką?

A jeżeli synowie są chujowi, bo Korwin źle dobierał partnerki. I jeżeli Przemek jest spierdoliną, którą raczej nie jest, ale załóżmy...

To znam jednego człowieka, który by zapewniał 100% koszerności:
grzegorzbraun.jpg
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Ale w kwestii aborcji i własności dzieci, dla mnie nie jest już koszerny. :(
W kwestii aborcji nie, ale Korwin ma zbliżone. Choć w niuansach to pewnie Braun jest bardziej radykalniejszy, bo np. Korwin nie zamierza karać za aborcję popełnioną na terenie Szwecji czy innego państwa. Podejrzewam, że Braun może zahaczać o odpały.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
Znajdź i przeczytaj wczesne teksty JKM o aborcji. W latach 80-tych pisał, że za zgodą "ojca" powinno być to legalne. Teraz obawiam się, że poszedł razem z ogólnym trendem.
To by świadczyło o tym, że za PRLu była większa wolność w głoszeniu poglądów niż obecnie. Przyznam szczerze, że mnie tym zaskoczyłeś.

To jest ciekawe spostrzeżenie, bo wirus politycznej poprawności najwidoczniej dotknął w równym stopniu środowiska konserwatywne. W innym znaczeniu i wymiarze, ale o aborcji zawsze tak samo i nie daj Boże inaczej.
 

Non Serviam

Well-Known Member
834
2 247
Ok, ok wiadomo Pszemek Hitler kurwom jest, ale:
Chce zamykać 13-latków do więzień.
Powinieneś się cieszyć, bo powinno ich się odjebać jak odwalą coś poważniejszego od kradzieży kieszonkowej.
Ja mam trzynastolatka w domu i ani on, ani jego kumple nie kojarzą jeszcze życia. Zresztą ja też odjebywałem w ich wieku rózne dymy.
Pies, który kogoś pogryzie też nie kojarzy, ale i tak się go usypia. Głupie i niebezpieczne zwierzęta się zabija, jeśli ktoś w wieku lat 13 nie kojarzy życia na tylu by wiedzieć, że nie należy kogoś atakować bądź wsadzać koleżance kutasa gdy tego nie chce, to należy mu uciąć łeb/nabić na pal.
Ostatnio pobił się z kimś i wrócił do domu ze złamanym nosem. Wg pszemka powinno się ściągnąć do szkoły prokuratora i wytoczyć gówniarzowi sprawę z art. 158 kk ( pozbawienie wolności do lat 3 )
Jeżeli umówili się na walkę to nie ma sprawy, jeżeli natomiast któryś dał drugiemu z nienacka w ryj to należy go odjebać.


@edit Braun chyba też przy narkotykach kwękał niezbyt koszernego tzn, depenalizacja zażywania, ale przy podtrzymaniu zakazu handlu
Było to podczas jakiegoś dłuższego wykładu, być może dla Zelaznej Logiki ale nie dam sobie łba uciąć, jak znajde to wrzuce.
 
Ostatnia edycja:
OP
OP
father Tucker

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Odpowiadając na krytykę:
@Amel
Moim pisaniem nie chciałem "orać" Wiplera, bo nie wchodzę z nim w dyskusję. Piszę co mi się w nim nie podoba. I jeśli chodzi o to, że jest chamem to byłaby to w sumie kwestia estetyczna, gdyby nie to, że np. w debacie z Petru wypadł źle. Platfoma może sobie pozwolić na trzymanie w szeregach Niesiołowskiego, PiS Macierewicza, ale partia mająca 4 - 5 % poparcia musi walczyć o każdy głos. I jak ktoś totalnie nieogarnięty w polityce akurat włączył debatę małych partii u Lisa i zobaczył jak Przemek reaguje na każdą krytykę i krzyczy na Lisa że go wyrzuci z TVP to taki leming nigdy przenigdy nie zagłosuje na niego. No ale to nie mój problem.

Jestem pewny, że w życiu prywatnym Wipler ma poglądy zbliżone do Korwina. Problem w tym, że Wipler jest politykiem. Może nie do szpiku kości, ale politykiem. Dlatego jako polityk głosił skrajne poglądy antyimigracyjne. Zahaczały one o populizm, czasami były strasznie uproszczone. Jestem jednak pewny, że Wipler jest koszernym liberałem gospodarczym i... liberałem obyczajowym. A tego drugiego też jestem pewien, bo jako dowód wystarczy mi jego reakcja na "skoki w bok" prezesa i kilka rozmów po spotkaniach.
Chciałbym też powiedzieć, że Wipler nie spełnia żadnych wymogów do odjebki. Największy zarzut, jaki można postawić człowiekowi w partii to pasożytowanie. Wipler jest tego całkowitym przeciwieństwem, w całej kampanii harował jak mrówka i to pod względem intelektualnym oraz fizycznym.

Skąd pewność że ma poglądy jak Korwin? Bo ja mam pewność że Stalin był koszernym akapem. Ale problem w tym, że był też politykiem.
Widzisz, trzeba oceniać osobę po tym co czyni i mówi, a nie po tym co myśli.

No to oceniamy:
  • wprowadzenie podatku obrotowego (z posta Antoniego Wiecha )
  • ograniczenie/zakaz aborcji - http://wipler.salon24.pl/495192,stop-aborcjom-eugenicznym
  • coś co sobie przypomniałem po przeczytaniu postu Amela, fragmentu o "pasożytowaniu" - pszemek przecież chciał podwyższenia pensji poselskich!
  • no i to co mnie naprawdę poruszyło, coś co w moich oczach jest kurwa warunkiem zupełnym do odjebki - karanie więzieniem za bluźnierstwo. 3 lata za spalenie własnej książki o tytule "Pismo Święte". Śmiało wytłumaczcie go z tego.

A co do tego, że Wipler ma poglądy jak Korwin było widać jak Korwin mówił, że kazałby strzelać do rozrabiających górników albo kiboli, a pszemek litował się nad odjebanym chuliganem.

@Non Serviam
Czy ty się nigdy w szkole nie biłeś? Nie byłeś w sytuacji, że trzeba było uderzyć pierwszemu? Ja uważam, że takie sprawy powinny załawiać sami chłopacy, a jak ich przerośnie to rodzice plus jakiś arbiter. Wydaje mi się że na tym forum takie podejście nie jest niczym niezwykłym. Ale to nie temat o nastoletniej przestępczości.

Aha, dobrze wiedzieć że kogoś denerwuje"pszemek" - teraz tylko tak będę pisać :D
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
  • wprowadzenie podatku obrotowego (z posta Antoniego Wiecha )
Korwin jest przeciwny jego wprowadzeniu, ale np. taki Braun już nie jest. Krytyka z naszego punktu widzenia uzasadniona.
Nic nowego, za to można krytykować praktycznie wszystkich.
  • coś co sobie przypomniałem po przeczytaniu postu Amela, fragmentu o "pasożytowaniu" - pszemek przecież chciał podwyższenia pensji poselskich!
Przecież Korwin też chcę podwyższenia pensji poselskich i z punktu widzenia państwowca jest to koszerny postulat. Przy czym oboje głoszą zmniejszenie liczby posłów.
  • no i to co mnie naprawdę poruszyło, coś co w moich oczach jest kurwa warunkiem zupełnym do odjebki - karanie więzieniem za bluźnierstwo. 3 lata za spalenie własnej książki o tytule "Pismo Święte". Śmiało wytłumaczcie go z tego.
Tak powiedział? Być może, nie wiem. Na ile to prawdziwe, też nie wiem. Natomiast Korwin też miał czasami odpały, że chciał karać za bluźnierstwo. Wiadomo, że mariaże z konserwatystami robią swoje.

Moja wolność zbytnio na tym nie ucierpi, bo zawsze mogę palić w domu. Mam bliżej do kominka i poza tym wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Oczywiście takie głupoty zawsze trzeba krytykować, tak samo zakaz handlu w niedzielę i tym podobne.

W zasadzie tylko ten podatek obrotowy jest czymś rozbieżnym, a tak to w zasadzie pokrywają się poglądy Korwina. Może z tym paleniem Biblii jest większy przypał.
 
OP
OP
father Tucker

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Tak powiedział? Być może, nie wiem. Na ile to prawdziwe, też nie wiem. Natomiast Korwin też miał czasami odpały, że chciał karać za bluźnierstwo. Wiadomo, że mariaże z konserwatystami robią swoje.

Moja wolność zbytnio na tym nie ucierpi, bo zawsze mogę palić w domu. Mam bliżej do kominka i poza tym wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Oczywiście takie głupoty zawsze trzeba krytykować, tak samo zakaz handlu w niedzielę i tym podobne.

W zasadzie tylko ten podatek obrotowy jest czymś rozbieżnym, a tak to w zasadzie pokrywają się poglądy Korwina. Może z tym paleniem Biblii jest większy przypał.

Tu masz katotaliba pszemka w akcji.



Ale fakt, JKM też głosi sporo niekoszernych poglądów. Na przykład zwiększenie budżetu wojska i policji.
Może po prostu przez te 20 lat przyzwyczaiłem się do wyskoków Korwina i mnie tak nie drażnią. Za to Wipler jest już u mnie skończony za karanie za bluźnierstwo. Oby nie wpadł w moje ręce na dzień sznura.
 
Do góry Bottom