Przywitaj się! :)

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Krótko mówiąc, staram się dojrzeć we wszystkim szerszy kontekst. Nie gapić się tylko w jeden punkt. Inaczej człowiek się nie rozwija. A jak się nie rozwija no to się cofa... Świat się zmienia i na wiele spraw należy spojrzeć z innej perspektywy. Inaczej ugrzęźniemy w pułapce jak na przykład kościół katolicki. Dopiero w 1992 roku niemrawo i bez zbytniego przekonania uznał, że coś jednak Giordano Bruno mógł mieć rację... Jak czegoś nie rozumię, nie odrzucam i nie upieram się że to jest głupie. Po prostu staram się zrozumieć i być wyrozmiałym dla innych... A co do jedzenia ludzi... " Dzień dobry, Kocham Cię, już posmarowałem Tobą chleb " Ten fragment piosenki Muńka Staszczyka bardzo pasuje do osoby o nicku Hannibal Lecter... :)
Muńka?
 

Hannibal Lecter

Życie zaczyna się po 50-tce...
9
30
Głos jakby Muńka... Ale pewności nie mam... A jak nie On, to kto??? Zresztą, nieistotne. Tekst użyty w odpowiedzi się liczy a nie to, kto śpiewa... :)
 

kociara81

New Member
1
0
Witam wszystkich. I tak z nawyku wiem że ludzie zwą mnie po prostu Kociara. Przez długi czas się było samotnym libem (w morzu kormuchów i socjalów), ale postanowiłam z ciekawości wpaść do swych ludzi. Jak i mój kumpel jest z stąd.

Ostrzegam wszelakich wojaków gramatyki. Gramatyka interpunkcja i inne elementy (nie ważne jaki język) nigdy nie było tym czymś w czym byłam dobra, mimo dużego czasu siedziałam nosem w słowniku próbując to ogarnąć jak najlepiej. Więc jeśli niektórych z was będą te sprawy razić to niezwykle mocno przestraszam. Będę się starać jak tylko mogę, by mój przekaz był czytelny.
 

Slavic

Wolnorynkowiec
577
1 689
Witam wszystkich. I tak z nawyku wiem że ludzie zwą mnie po prostu Kociara. Przez długi czas się było samotnym libem (w morzu kormuchów i socjalów), ale postanowiłam z ciekawości wpaść do swych ludzi. Jak i mój kumpel jest z stąd.

Ostrzegam wszelakich wojaków gramatyki. Gramatyka interpunkcja i inne elementy (nie ważne jaki język) nigdy nie było tym czymś w czym byłam dobra, mimo dużego czasu siedziałam nosem w słowniku próbując to ogarnąć jak najlepiej. Więc jeśli niektórych z was będą te sprawy razić to niezwykle mocno przestraszam. Będę się starać jak tylko mogę, by mój przekaz był czytelny.

Będzie ciekawie. Samotna libka w stadzie wiecznych piwniczaków (nie wszyscy oczywiście) :D
 
Do góry Bottom