Przywitaj się! :)

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
System prawny ma zapewnić bezpieczeństwo w skutek odpowiednich regulacji prawnych uniemożliwiających działanie krzywdzące dla jednostki.To ,że jest to trudne do spełnienia to inna sprawa.
Strategiczne sektory przemysłu to takie bez których nie ma szans żeby państwo istniało,bez energii w obecnym świecie nie przetrwasz.Inicjatywa prywatna nie jest gorsza jednak istnieje niebezpieczeństwo ,że fabryki zostaną wykupione przez przyszłego agresora.Rolnictwa całego nie wykupisz[emoji57]
I niech będzie możliwość,jednak państwo też powinno mieć swoje zasoby.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Państwo nie istnieje bez policji, wojska i urzędników. Państwo Ludwika XIV nie miało energii elektrycznej, a ludzie żyli gnębieni tyranią dobroczyńców. Fabryki zostaną wykupione :D Wszystkie fabryki butów w PL, czy piekarnie są mniej warte niż elektrownie... nie boisz się wykupienia? Wyobrażasz sobie życie bez butów w zimę? :eek: Zresztą nasz niewydolny dzięki państwu system energetyczny jest zależny od importu energii... tyle lat straszenia rosją, a gaz jak płynął tak płynie. Słaba retoryka. Wejście na rynek energetyczny dziś nie jest technologicznie trudne, ani drogie kapitałowo. To twoje strategiczne państwo, nie pozwala wchodzić, dla dobra ogółu ograniczając ilość podmiotów świadczących usługi, a przez to zwiększając niebezpieczeństwo blackoutu. Robi to jedynie w interesie swoich kolesi rozsianych po spółkach energetycznych kosztem polaków, płacących akcyzę od prądu (sic!). Tak! Jest akcyza od dobra luksusowego jakim jest prąd. Już w XIX w, fabryki w Łodzi posiadały własne elektrownie, które rozrastały się i dostarczały prąd prywaciarzom na mieście. W XXI w. budowa małej elektrowni impossible...
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Byłbym bardzo zadowolony gdyby tak się dało.Ludzie chcą pracować w państwowych kopalniach?Prosze bardzo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ludzie chcą żyć twoim kosztem... proszę bardzo? :D Niech założą stowarzyszenie "Państwo 4.0" i w ramach tej dobrowolnej organizacji, zapewniają sobie bezpieczeństwo finansując kopalnie organizacji itd. Nie wiem tylko dlaczego ja mam za to płacić, skoro mam inną taktykę zapewnienia sobie bezpieczeństwa, lub nie ufam ludziom w organizacji zwanej 3 RP.
 
Ostatnia edycja:

sefore

New Member
14
26
Ludzie chcą żyć twoim kosztem... proszę bardzo? :D Niech założą stowarzyszenie "Państwo 4.0" i w ramach tej dobrowolnej organizacji, zapewniają sobie bezpieczeństwo finansując kopalnie organizacji itd. Nie wiem tylko dlaczego ja mam za to płacić, skoro mam inną taktykę zapewnienia sobie bezpieczeństwa, lub nie ufam ludziom w organizacji zwanej 3 RP.

Przekonałeś mnie do swoich argumentów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
U

ultimate

Guest
Przekonałeś mnie do swoich argumentów.
images

:D
 

osman

Well-Known Member
380
2 300
Może to następna taka co ma poglądy libowe bo tak piszą one o sobie albo inne poglady to zależy gdzie piszą i z kim a pózniej siedzą tylko na czatach i napierdalają jedna z drugą na czacie w klawiaturę ile wlezie od rana do nocy aż dymi z klawiatury bo mają parcie na chłopów. ale niech tam mają, ale od tego mają strony randkowe a nie wlezie jedna z drugą i chłopom przeszkadza .
albo też spamerki z reklamami po całym internecie się włóczą ale ludzie głupi nie są i gówna nie kupią, heh
 
Ostatnia edycja:
M

Maudit

Guest
Salut!

Mam 19 lat, dwa dni temu zdałem maturę.
Od początku tego roku uważam się za libertarianina, konkretnie akapa. Poprzednio błąkałem się przez nacjonalizm, później narodowy anarchizm (istnieje coś takiego), póki nie odkryłem idei wolnościowych. Mam umysł humanisty, obecnie tworzę tylko poezję, ale mam plany co do muzyki, prozy i malarstwa.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Salut!

Mam 19 lat, dwa dni temu zdałem maturę.
Od początku tego roku uważam się za libertarianina, konkretnie akapa. Poprzednio błąkałem się przez nacjonalizm, później narodowy anarchizm (istnieje coś takiego), póki nie odkryłem idei wolnościowych. Mam umysł humanisty, obecnie tworzę tylko poezję, ale mam plany co do muzyki, prozy i malarstwa.
Mało wśród nas humanistów... zostają lewakami jak zaczynają obwiniać rynek o swoje marne zarobki...
 
Do góry Bottom