Przywitaj się! :)

J

jaskółka

Guest
Ten wasz Artur NOWAK czy tam świt
To ten sam facet jest jak teraz przeczytalam ten opis to wypisz wymaluj jest to ten DOMINUJACYPAN Z BDSM CENTRUM.
dobrze mu ktoś napisał"Masz coś ze zboka."http://www.netkobiety.pl/t79327.html

tam na bdsm centrum to nikt z nim nie rozmawial bo on udawal mędrca strasznego zarozumiały był tylko jakaś glupia naiwna dziewuszka młoda z nim rozmawiala i cale strony oboje zapisywali tam ,pozniej sie stamtąd wyniosłam bo zauwazyłam ze tam nikt sie nie da nawrocić na dobrą drogę.Potem widzialam tego świta na stronie dla zbokow bdsm forum sado-maso a tam mial profil z nazwą haryangel .Tez rozpisywal sie tam strasznie a mnie tam zablokowali i tego sie spodziewalam nawet nie zdązylam napisac tam tego co o Bogu o wierze, ja tam jestem pod marta40 zablokowana jestem a ten wasz świt tam jest, znalazlam macie tu link
http://forum.sadomasoclub.pl/viewtopic.php?t=2106&postdays=0&postorder=asc&start=15
to moze jakiś niepelnosprawny facet jest i na rencie moze jest i ma czas zeby siedziec cale dnie w internecie i pisac głupoty tylko szkoda jak sie jakaś naiwna glupia dziewuszka na te głupotu nabierze.
Ja jestem za stara zebym dała z siebie durnia zrobić. Poczytalam tamto forum sado maso bo 2 lata tam nie byłam i widzę ze cale dnie tam jakaś " niewolnica" i jeszcze jedna dziewuszka przesiaduje cale doby bo wszedzie pelno jej postów i pisze ,ze ma 21 lat a dosiwadczenie ma kilkunastoletnie w bdsm
Jezus maria pomyślałam sobie,że chore dziecko!Gdzie sa rodzice takich dzieciaków,co internet robi z tymi dziećmi!!!
 

nomad

Active Member
83
350
Cześć wszystkim!
Nazywam sie Wojtek i jestem libem od ładnych paru lat. Zaczęło się, jak to często u nas bywa, od ukąszenia korwinowskiego. Później, poprzez zamiłowanie do samotnego włóczenia się autostopem i po górach trafiłem na postać Chrisa McCandlessa a z kolei przez niego do H.D. Thoreau. Korwinizm+anarchoindywidualizm+dalsze, samodzielne grzebanie- tak wyszedł mi libertarianizm. Dodatkowo w czasie swoich włóczęg zobaczyłem bardzo namacalne, a jednocześnie magiczne działanie wolnego rynku (głównie w zakresie gastronomii, transportu i handlu) na Ukrainie, w Rosji i kilku krajach Azji.
Do tej pory nie rozstrzygnąłem jednoznacznie dylematu minarchizm vs. akap.
Nie napiszę czym się zajmuję, gdyż pewien Wybitny Józefowianin napisał był, że towarzystwo, w którym ludzie rozmawiają o takich rzeczach jest nieuchronnie skazane na socjalizm. Nadmienię tylko, że rozumiem takie dowcipy jak ,,co to jest: małe, żółte i przemienne?" i nawet mnie bawią:)
Psychologicznie INTJ, genetycznie nie wiem, badania na haplogrupę wyślę jak będę miał wolne 100 not federalnych pod ręką.
Na razie żyję w Galicji ale pomału zaczynam pakować walizki i jadę do Rajchu za dalszym wykształceniem, a następnie w świat za wolnością.
No, jeszcze raz: witajcie wszyscy Wolni i Dobrowolnie Zniewoleni!
 

nomad

Active Member
83
350
@Amel - Dzięki! Rozpracowuję to forum już od dobrych kilku miesięcy, cieszę się, że moja praca nie idzie na marne;)
@ Gazda - Tak, o Paragwaju bardzo chętnie pogadam! Niedawno zacząłem się nawet uczyć hiszpańskiego z myślą o tamtych rejonach (choć myślę, że i po niemiecku się tam tu i ówdzie można dogadać od kilkudziesięciu lat...). Problem polega jedynie na tym, że tam za bardzo nie ma z czego żyć oprócz soi i krów. Dlatego myślę sobie, żeby najpierw dorobić się jako tako w krajach, które się do tego lepiej nadają a w którymś z -gwajów. kupić jakąś farmę, dostać paszport po paru latach i mieć tam schronienie na wypadek, gdyby skomuszenie Europy okazało się już całkiem nie do wytrzymania. Zresztą, rozwinięcie tematu nadaje się już raczej do wątku o emigracji.
 

Krig91

Member
79
20
Psychologicznie INTJ, genetycznie nie wiem, badania na haplogrupę wyślę jak będę miał wolne 100 not federalnych pod ręką.
Jeżeli źle zrozumiałem to mnie poprawcie:
Nie wiem o co chodzi z tymi badaniami na haplogrupę, wiem co to jest ale trochę mnie dziwi, że właśnie tutaj to się pojawia. Rozumiem jakichś neonazistów, którzy dowodzą swojej aryjskości, ale u was? Z całym szacunkiem... ale to dziwne połączenie podniecanie się rodowodem genetycznym i jednoczesne bycie wolnościowcem. Również z góry zastrzegam, że podniecanie się rodowodem szlacheckim, chorym systemem segregacji ludzi i możliwości dostępu do rynku z racji urodzenia, który w I RP doprowadził do usankcjonowania systemu semi-niewolniczego chłopów pańszczyźnianych, jest jeszcze bardziej chore w tym środowisku. Moja opinia.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 509
To tylko zwykłe badania. Co to ma wspólnego z aryjskością? Ciekawość i tyle.
I nie widzę związku z przeprowadzeniem takiego badania i byciem wolnościowcem lub nie.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
oj widze że zostało sporo lewackiego elementu w umyśle hehe
dla normalnych ludzi to po prostu taka ciekawostka i tyle a nie szukanie aryjskości cokolwiek by to było... ja nawet nie wiem szczerze powiedziawszy hehe
 
Do góry Bottom