Polska psiarnia to żenada i śmiech na sali

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Reguły są takie, że nie wolno bez pozwolenia wbiegać na murawę.
Zgoda. Ale druga strona ma ograniczenia narzucone przez samą siebie.

W całych rozważaniach należy rozróżnić, to co jest, od tego co jest słuszne i od tego jak będzie w ankapie.

Właśnie przyszło mi do głowy, że w akapie nawet nie potrzeba by płacić za ochronę, ba możnaby jeszcze na niej zarobić. Wystarczyłoby wybudować wieżyczkę obserwacyjną, kupić kilka rugerów do polowania na zwierzynę i sprzedawać bilety na wieżyczkę
Po co kupować Rugery? Niech sami przyniosą swoje sprzęty. Przecież każdy samiec lubi się pochwalić swoją wypasioną bronią, wszak to przedłużenie narzędzia gwałtu. :p
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Z drugiej strony widać jak solidnie kładą takie płytki, cementu tyle co kot napłakał, pod spotem tylko piasek i pustka powietrzna.
 

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 912
7 920
Książka Patryka Vegi "Złe psy. W imię zasad" . Wydaje się ciekawa:
„Przeciętny pracownik pionu operacyjnego to alkoholik i rozwodnik z dwójką dzieci i psem, który nie aportuje'”
Jak poszedłem na jedno z pierwszych spotkań, na których policjanci spotkali się z gangsterami w celu zdobycia informacji, nie byłem w stanie stwierdzić, kto jest z policji, a kto z mafii. Dla mnie ci goście byli tacy sami - wszyscy wyglądali jak bandyci.
Kiedyś w każdym gabinecie stała lodówka, prosty grill, kieliszki, trwała nieustanna impreza.
Nie mam od siedmiu lat i nie czytam gazet, ani nie sprawdzam informacji w internecie. Nie czytam o Rosji, po dwóch tygodniach dowiedziałem się, że Tusk został premierem. Jestem naprawdę oderwany. Jak wchodzę w jakiś temat, to go bardzo drobiazgowo badam na potrzeby filmu, ale izoluję się od medialnych śmieci, zalewania się codziennym gównem.
http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,...am_problemu_z_tym__ze_przestepca_.html#TRwknd
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Trzeba docenić postęp, jako że przynajmniej tym razem dostali prawdziwą broń i naboje i nie muszą już trenować 'strzelając' z palców i wydając odgłosy strzału paszczą. ;)
 

tomky

Well-Known Member
790
2 036
Policja nie dowiozła przed sąd zawodnika MMA. "Duże prawdopodobieństwo odbicia z konwoju"
...
We wtorek na procesie Asłana A. i trzech innych zawodników MMA mieli być przesłuchiwani świadkowie, którzy stawili się w sądzie. Niestety, policja nie dowiozła z aresztu Asłana A. przesyłając do sądu pismo, że "realizacja konwoju jest niemożliwa do wykonania z uwagi na bezpieczeństwo" oraz "duże prawdopodobieństwo odbicia go z konwoju".

Asłan A. przebywa obecnie w areszcie w Gdańsku. Wcześniej był osadzony na oddziale dla więźniów niebezpiecznych w Barczewie pod Olsztynem. Został stamtąd zabrany do Gdańska w lipcu po tym, jak naczelnik tego więzienia napisał pismo stwierdzające, że pobyt Asłana A. w tej jednostce "może zagrażać bezpieczeństwu jednostki oraz pełniącym w niej służbę funkcjonariuszom". Jak się nieoficjalnie dowiedziała Polska Agencja Prasowa, więziennicy pracujący z Asłanem A. mieli otrzymywać pogróżki dotyczące zarówno nich, jak i ich rodzin. Pismo dyrektora więzienia w Barczewie skutkowało przewiezieniem Asłana A. do Gdańska.
...
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/ne...ad-zawodnika-mma-duze-prawdopodo,nId,1877766#
 
D

Deleted member 4683

Guest
Ładnie się ruszyli w połowie filmiku. Miałem nadzieję, że im wpierdolą
 
Do góry Bottom