Polska psiarnia to żenada i śmiech na sali

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
168
no znaczy sie droga glowna, nie moglem sobie przypomniec w tym momencie. Centrum u nas slynie z palowania kogo popadnie, wiec to bylo jedyne wyjscie.
 
OP
OP
father Tucker

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Jeden polski pies nie wytrzymał i powiedział prawdę o instytucji zwanej Policją.

Policja nie wypełnia roli, do której jest powołana, traktuje obywateli przedmiotowo i tylko nabija sobie statystyki. Nie chcę być utożsamiany ze skompromitowaną instytucją, która wzbudza powszechną pogardę – mówi sierżant Kamil Całek, policjant z Warszawy. W ramach protestu chce wystąpić ze służby. – Jego argumenty są absurdalne. Dla nas najważniejsze jest zapewnienie bezpieczeństwa, a nie statystyki – odpowiada szefostwo KSP i rozważa… zwolnienie go dyscyplinarnie.
http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/...protestu-to-skompromitowana-instytucja/89c9ln

Gównoburza gotowa!

Tutaj filmiki Kamila Całka:


i jego konferencja:

 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
11096516_971885082830540_6224503962629662644_n.jpg
 

Oreł

Well-Known Member
574
464
Trudno się dziwić, że dzielnicowy wydzwania do mnie i dopytuje, kiedy organizuję następne strzelanie. Minimalny trening u nas to dwa lata szkolenia u nich.

A jak ostatnio robiliśmy coś, co chyba podpadałoby według ich norm pod "strzelanie sytuacyjne", na jedną półtoragodzinną lekcję schodziło 50 nabojów...
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Trudno się dziwić, że dzielnicowy wydzwania do mnie i dopytuje, kiedy organizuję następne strzelanie. Minimalny trening u nas to dwa lata szkolenia u nich.

Właśnie obejrzałem kanadyjski thriller backcountry o parze kretynów, którzy wybrali się w dzicz bez broni i jeden z nich został pożarty przed niedźwiedzia. Co polecasz na grizzly?
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Jest specjalna kategoria broni do tego celu: rewolwer alaskański.
https://en.wikipedia.org/wiki/Ruger_Alaskan

Ale, jak to mówią, pistols are pistols and rifles are rifles, więc zawsze lepszy będzie karabin załadowany amunicją grzybkującą. Najlepiej samopowtarzalny lub samoczynny, bo co trzydzieści kul to nie jedna.

A coś takiego jak "infernal bullets", czyli naboje, które wywołują pożar w ciele ( od 1:23 min ):

 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Tak to jest jak dajemy broń policji.
Z drugiej strony to dobrze, bo sami się wystrzelają.
Ja pamiętam jak łysy od 15-osobowych magazynków opowiadał, jak sam postrzelił się w nogę. A gdyby miał więcej sztuk broni, to pewnie postrzelił by się w drugą nogę, albo i głowę.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Reanimacja kibica postrzelonego w szyję przez Policję z broni gładkolufowej. Ładne wiązanki lecą.

 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Bo tylko to mogą. Gdyby się zorganizowali, to już dziś krzywdy byłyby pomszczone, a co najmniej 10 psów z prewencji byłoby zarżniętych.
Jakiś tam odwet robią, hehe



Moje zdanie jest takie, że człowiek miał po prostu pecha. Policjanci według prawa mogli użyć broni gładkolufowej, gdy kibice wbiegli na murawę i strzelać poniżej głowy, a że są źle wyszkoleni i wyselekcjonowani to strzelali gdzie popadnie i zdarzyła się tragedia. Nie porównywałbym tego przypadku do innych, gdzie jest nadużywana siła przez Policję.

 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
są źle wyszkoleni i wyselekcjonowani to strzelali gdzie popadnie
Samo wysyłanie źle wyszkolonego bydła jest zwykłą zbrodnią. Jak są idiotyczne zasady, to niech psy się zachowują zgodnie z idiotycznymi zasadami.

Myślicie, że w akapie prywatna ochrona by się pierdoliła z czymś takim? ;)
Nie pierdoliła by się. Ale by musiała przestrzegać reguł znanych wcześniej obu stronom. W przeciwnym razie byłby zbrojny odwet z odjebką po mieszkaniach ochroniarzy.

Gdyby na przykład ochroniarz odjebał skutego kajdankami, lub walił seriami w kupę jak popadnie, winny czy niewinny, to sam bym się przyłączył do mścicieli i linczystów. Mimo że kibicem żadnej drużyny nie jestem, piłka kopana mnie nudzi. Przy czym w przypadku solidarności agencji ochrony, polegającej na ukrywaniu sprawców, byłaby stosowana zasada zbiorowej odpowiedzialności. Czyli każdy kto ma mundur tej agencji ochrony lub, dla niej pracuje jest do odjebki. Z właścicielem włącznie. Tak jak na wojnie.
 
Ostatnia edycja:

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Z drugiej strony to dobrze, bo sami się wystrzelają.

W dodatku od razu z potomstwem, hie he he

Nie pierdoliła by się. Ale by musiała przestrzegać reguł znanych wcześniej obu stronom.

Reguły są takie, że nie wolno bez pozwolenia wbiegać na murawę. Sam bym strzelał do tego bydła gdyby to było moje boisko.

Właśnie przyszło mi do głowy, że w akapie nawet nie potrzeba by płacić za ochronę, ba możnaby jeszcze na niej zarobić. Wystarczyłoby wybudować wieżyczkę obserwacyjną, kupić kilka rugerów do polowania na zwierzynę i sprzedawać bilety na wieżyczkę osobom, które byłyby chętne do ewentualnej odjebki tych, którzy łamią regulamin imprezy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom