Polonizacja Europy. Polska, chrześcijańska dzicz zalewa kontynent, kradnie, gwałci i morduje

Madmar318

Well-Known Member
303
1 081
polacy w dużej ilości tworzą getta, słabo się asymilują ze społeczeństwem, utrzymują się z socjalu i dorywczych prac, potrafią żyć kilkadziesiąt lat w obcym kraju i nie nauczyć się języka - przykład: Jackowo w Chicago czy Greenpoint w NY.
Nie jest tak źle, wielu ucieka od "polskości" i udaje Amerykanów. Obecnie Polonia jest coraz bardziej rozproszona słaba. Używają imion John, Jack zamiast swoich oryginalnych. Inaczej jest z Ruskimi którzy chcą mówić ze swoim akcentem i pokazywać root's.

Miło widzieć "bul dupy" u zdegenerowanego Polaka, który jakoś nie kwapi się z równym zapałem do usprawiedliwiania muzułmanów, którzy mogą np. siedzieć w więzieniach za uchylenie od płacenia państwowej daniny.

Przecież tu nie o to chodzi, większość forumowiczów zdaje sobie sprawę z tego o czym piszesz. Nigdzie nie napisałem że wszystkie muslimy są złe, ale z muslimami jest nieco inny problem - koran. Na bliskim wschodzie wielu muslimów się radykalizuje bo widzi coraz większą siłę IS. Po drugie część ludzi jest przez nich terroryzowana. Jednostki są słabe, ale w kupie siła - to ma uzasadnienie psychologiczne. Wystarczy poczytać jak powstają rewolucje (Kępiński). Dopóki w Europie nie będzie normalności (dostęp do broni, kapitalizm), będzie z tym problem. Sprawa jest bardziej skomplikowana, każdy ma swój pogląd na sprawę. Skądinąd ja też lubię posługiwać się statystykami, ale ich metodologia jest różna i czasem celowo wprowadza w błąd. Statystyka sama w sobie nie jest zła.
 
Ostatnia edycja:

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Nie jest tak źle, wielu ucieka od "polskości" i udaje Amerykanów. Obecnie Polonia jest coraz bardziej rozproszona słaba. Używają imion John, Jack zamiast swoich oryginalnych. Inaczej jest z Ruskimi którzy chcą mówić ze swoim akcentem i pokazywać root's.
no bo wstyd pewnie hehe

Nigdzie nie napisałem że wszystkie muslimy są złe, ale z muslimami jest nieco inny problem - koran.
czemu inny problem, przecie z innymi jest tak samo - jakaś książka/abo filmik na tubie
 

Madmar318

Well-Known Member
303
1 081
no bo wstyd pewnie hehe
To wynika z tego że wielu Polaków ma niskie poczucie własnej wartości. Niemieckie jest dobre, a ja tak tego nie widzę..

Edytowałem wcześniejszego posta. Wielkiego problemu póki co nie ma, ale może być, bo oni dążą do ekspansji kalifatu.
 
Ostatnia edycja:

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
no bo jaką wartość ma kolektyw polaków? wszedzie uważa sie ich przewaznie za katolickich talibów pijaków i złodziejów...
 

Madmar318

Well-Known Member
303
1 081
A to jest moim zdaniem nie do końca prawda. Mam znajomych z US i słyszałem zupełnie inne opinie. Zresztą mam w nosie opinie, bo odkąd zacząłem czytać, stałem się świadomy pewnych mechanizmów, psychologicznych, socjotechnicznych ect.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
no jasne że to stereotypy, ale one nie biorą sie znikąd...
w jezyku francuskim jest wyrazenie "saoul comme un polonais"
a w niemieckim "polnische wirtschaft"
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
A to jest moim zdaniem nie do końca prawda. Mam znajomych z US i słyszałem zupełnie inne opinie. Zresztą mam w nosie opinie, bo odkąd zacząłem czytać, stałem się świadomy pewnych mechanizmów, psychologicznych, socjotechnicznych ect.

Cieszę się, że czytasz i masz świadomość pewnych mechanizmów. Mam nadzieję, że jesteś też świadomy, że pisze się "dopóki" a nie "do puki" i "póki co" zamiast "puki co". Nie chcę się przypierdalać, po prostu jak piszesz coś sensownego, to takie byki bardzo źle wyglądają...
 

Madmar318

Well-Known Member
303
1 081
Dzięki, teraz z pewnością zapamiętam. Zawsze na dyktandach miałem same pały, choć teraz bardzo zwracam uwagę na pisownię, bez względu na interlokutora.

Co do stereotypów, słyszałem że w Stanach Niemcy nam ładną gębę dorabiają. I później się słyszy Polish jokes..
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
A stereotypy o muzułmanach też nie biorą się znikąd. Ale na pewno nie od twoich fikcyjnych kolegów muzułmanów. Trudno też komuś narzucić szariat przez internet.
Wzięły się z historii. Większość stereotypów ma rodowód historyczny i jakieś uzasadnienie w przeszłości, a niektóre to wynik celowej działalności propagandowej danego państwa.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Nie dotyczą niby, ale tak są odbierane. I to przez ludzi, którzy utożsamiają się ze stereotypem. Nie zapominaj, że nie każdy stereotyp jest niekorzystny. Czy stereotyp Niemca jako dobrego wojaka jest niekorzystny dla Niemca i przedstawia go w złym świetle? Sami Niemcy ten stereotyp podsycili, wygrana wojna z Francją go umocniła i to pomimo tego, że nie było to żadne potwierdzenie dla tego stereotypu.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Przypuszczam, że stereotyp Niemca jako dobrego wojaka... nie dotyczy wszystkich Niemców, a po prostu dobrych wojaków.
 
OP
OP
Ciek

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 852
12 246
http://m.se.pl/wiadomosci/swiat/grecja-polak-zgwaci-psa-w-atenach_347796.html

Polski zoofil złapany w Grecji! Na ateńskiej ulicy Polak umyślnie potrącił swoim samochodem bezdomnego psa, a potem zabrał go do pojazdu i odjechał.

Pies potem znów pojawił się w okolicy. Mocno krwawił z odbytu, więc mieszkańcy wezwali policję. Zboczeńca udało się złapać. Badanie śladów biologicznych potwierdziło, że zgwałcił psa. Tłum chciał zlinczować zoofila, gdy policja prowadziła go do sądu. Polak przyznał się do winy. Ostatecznie został skazany na dwa lata więzienia w zawieszeniu i 10 tysięcy euro grzywny. Pies trafił do schroniska.

:D
Pozwoliłem sobie zinfoanarchizować ten wpis w odpowiednie miejsce :)
 
Do góry Bottom