Polonizacja Europy. Polska, chrześcijańska dzicz zalewa kontynent, kradnie, gwałci i morduje

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
muslimstatistics.wordpress.com > wikipedia.org

Jakie kurwa zagrywki na emocjach?
Czemu biali w szwecji nie gwałco??? Dla białego jest inna kara za gwałt? Czemu w USA większość przestępstw jest popełniana przez czarnych? Znoowu inne prawo dla innych klas i grup społecznych?

Hasełka wiecowe.

Nie wkuriwać się kiedy ktoś uogólnia że muslimy to tkanka kryminogenna i ogólnie agresywna. Bo to kurwa jest prawda!
Ty tak mówisz, więc musi być. Ta agresywność, z którą Turas podaję mi kebaba, ach. Inna sprawa, że może się zdecyduj? Bo od białych chcesz, żeby byli na powrót agresywni. A tutaj agresywność stawiasz jako jakąś wadę?

Ogółem kobiety mają niższe iq od mężczyzn i są niższe wzrostem. Czy to bullshit, nieprawda? Kto się z tym nie zgodzi? Czy mamy zaprzestać wydawania takich ocen?
Ogółem tak, ale to tylko ogółem. Nie musi tak być zawsze, powinieneś to zauważyć.

P.S. Może warto zebrać statystyki informujące o przestępczości chrześcijan i na ich podstawie wysunąć wniosek, że chrześcijanie to kryminogenna tkanka?
 
Ostatnia edycja:

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Hasełka wiecowe.

To nie hasełka wiecowe tylko garść statystyk. Pokaż że to nieprawda albo zamilcz.

Ty tak mówisz, więc musi być. Ta agresywność, z którą Turas podaję mi kebaba, ach. Inna sprawa, że może się zdecyduj? Bo od białych chcesz, żeby byli na powrót agresywni. A tutaj agresywność stawiasz jako jakąś wadę?

Ziomuś, gdzie ja napisałem że agresywność to wada? Dla ciebie to musi być ewidentna wada, bo boli cię jak ktoś nazywa muslimków agresywną dzicżą. Więc w twoim mniemaniu jest to dla nich obraza.

Dla mnie wadą jest co oni odpierdalają (przestępczość). Ludzie agresywni są bardziej do niej skłonni, więc to się ze sobą akurat pokrywa.


Ogółem tak, ale to tylko ogółem. Nie musi tak być zawsze, powinieneś to zauważyć.


WIADOMO, ale co to wnosi do dyskusji? Faktem jest że większość kobiet jest głupszych od mężczyzn. Zaprzeczasz? Wiem nie. No i co udowodniøeß?
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
Niemiecki socjolog i felientonista Hyacinth Schüler:

Domniemane ekscesy Polaków w Niemczech to zwykła, postnazistowska fantasmagoria. Statystycznie Polacy popełniają mniej przestępstw niż inne nacje.

Niestety, dusza niemiecka jest chora i od zawsze żywi się ksenofobią i ciemnym nacjonalizmem. To przejaw strachu przed obcym, lepszym, moralnym i honorowym. Stąd rozdmuchiwane są pojedyncze przypadki, statystycznie oczywiste dla każdej większej społeczności.

Trzeba to sobie jasno przyznać - to my, Niemcy mordowaliśmy całe narody, rozpętaliśmy dwie potworne wojny i nigdy nie rozliczyliśmy się z naszych działań. To my cofneliśmy się cywilizacyjnie do czasów barbarzyńskich i najechaliśmy odrodzony, szybko rozwijający się kraj.

Bolesna prawda jest taka, że znaczna cześć Niemiec (w tym i nasza stolica) leży na dawnych terenach słowiańskich. Czy mamy moralne prawo zabraniać Słowianom swobody osiedlania się na swoich etnicznych ziemiach?

Czy Niemcy są w stanie zaakceptować swoją odpowiedzialność za gigantyczne szkody wyrządzone Polsce i Polakom w XX wieku? Nie. My unikamy tej odpowiedzialności jak możemy.

My, dzieci i wnuki nazistowskich zbrodniarzy, mamy dług do spłacenia.

Dlatego powinniśmy zaprosić Polaków nad Sprewę, powinniśmy policzyć i wyrównać finansowo wszystkie szkody z obu wojen.

I tak! - rząd federalny powinien zapewnić każdemu Polakowi zarówno lokum w godziwym standardzie, jak i środki finansowe, które pozwolą mu na egzystencję przynajmniej na średnim poziomie w Niemczech.

Najwyższy czas powiedzieć Niemcom: nie bójcie się Polaków! Nie bójcie się własnych przestępstw popełnionych w Polsce! Tak naprawdę boicie się własnego odbicia w lustrze!

Myślę, że trzeba policzyć wszystkie szkody, które ponieśli Polacy w czasie II wojny światowej, to ogromna suma, ale wymierna. I myślę, że Niemcy powinni zgodzić się, żeby wypłacać wszystkim obywatelom Polski comiesięczne rekompensaty z tego tytułu.

To w Polsce zrodziła się Solidarność. Czas, żebyśmy i my zrozumieli pojęcie tego słowa, czas rozliczyć się z naszego historycznego bandytyzmu, ze zwierzęcego antypolonizmu naszej chorej, niemieckiej duszy.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 791
8 462
bqsapc6.jpg


Rozróżnijmy dwie rzeczy. Pospolite przestępstwa i przestępstwa specyficzne dla muzułmanów. Jeśli kozojebca odcina komuś łeb w imię Allaha to nie widzę nic złego w dawaniu tego za przykład, bo żaden Europejczyk tego nie robi. Tako samo palenie samochodów we francuskich dzielnicach, wysadzanie się w powietrze jest specyficzne tylko dla islamistów. Nikt nie wkleja artykułów, że Arab obrabował sklep albo ukradł radio z auta, tutaj wystarczą statystyki.

Ponad 70% Polaków jest przeciwko przyjmowaniu imigrantów. Więc nie mówcie im, komuchy, z kim mają mieszkać na osiedlach, bo macie takie no pasaran-ideolo (w etatystycznym świecie!) i klapki na oczach. Nie ma akapu, jest etatyzm, są publiczne drogi i chodniki, a wy mi tu wciskacie brudasów, których będę musiał mijać na ulicy, a których widzieć nie chce.
 
Ostatnia edycja:

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
I tak! - rząd federalny powinien zapewnić każdemu Polakowi zarówno lokum w godziwym standardzie, jak i środki finansowe, które pozwolą mu na egzystencję przynajmniej na średnim poziomie w Niemczech.
Że co?!

DonaldGloverReaction.gif


Inna sprawa, że rząd federalny już to zapewnia i to nie tylko Polakom.

Ponad 70% Polaków jest przeciwko przyjmowaniu imigrantów. Więc nie mówcie im, komuchy, z kim mają mieszkać na osiedlach, bo macie takie no pasaran-ideolo i klapki na oczach. Nie ma akapu, jest etatyzm, są publiczne drogi i chodniki, a wy mi tu wciskacie brudasów, których będę musiał mijać na ulicy, a których widzieć nie chce.
Najśmieszniejsze jest to, że w tym temacie nikt nie wspomniał o przyjmowaniu imigrantów. A Ty ludzi od komuchów wyzywasz i to pomimo tego, że chyba każdy na tym forum jest przeciwny polityce imigracyjnej prowadzonej przez UE i nikt nie chcę przymusowo przydzielonych imigrantów.
 

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
Że co?!

DonaldGloverReaction.gif


Inna sprawa, że rząd federalny już to zapewnia i to nie tylko Polakom.

Ale to powinny być jakieś mieszkania respektujące godność osoby ludzkiej. Podobnie robią Szwedzi - jakieś bloki na zadupiu zamiast mieszkań w Sztokholmie. Tutaj słuszne pretensje Polaka.
 

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 152
Najśmieszniejsze jest to, że w tym temacie nikt nie wspomniał o przyjmowaniu imigrantów. A Ty ludzi od komuchów wyzywasz i to pomimo tego, że chyba każdy na tym forum jest przeciwny polityce imigracyjnej prowadzonej przez UE i nikt nie chcę przymusowo przydzielonych imigrantów.
I jeszcze, przymusowo przydzieleni emigranci tez wcale tu zabardzo nie chcą.

@Staszek Alcatraz - i co ma temat o polskiej przestępczości za granicą nawet jesli jest tylko pospolita, z lewicowością, prawicowoscia czy inną stronnością
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
po chuj jakieś statystyki i porównania, mamy kilka przypadków więc spokojnie może o całej grupe koletkywnie powiedzieć że jadą kraść gwałcić i zabijać, z murzynami i emigrantami można to i polakami i co za różnica czy ktoś zajebie za allaha czy adidasy?
w obu przypadkach łamie nap...
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Ale Staszek Ci odpowie, że właściciel osiedla/bloku nie będzie o tym decydował. Decyzje o przyjęciu podejmie państwo, bo w Polsce czyjaś własność nie jest respektowana i chuja masz do gadania. Trudno się z tym nie zgodzić. Niestety Staszek wychodzi przy tym z błędnego założenia, że dobre państwo powinno chronić ludzi przed nieproszonymi intruzami. To same państwo, które ma w chuju jego własność i to samo państwo, które stworzyło ten problem. Zabawne, że wystarczy jedynie wprowadzić zasadę "własność - rzecz święta" i problem tzw. nieproszonych gości zniknie od zaraz. Szkoda, że nawet liberałowie/libertarianie zabierają się do tematu od dupy strony i liczą na racjonalne rozwiązania państwa, które z założenia działa irracjonalnie i na ich szkodę.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
nie gadam ci co masz rozbić, proponuje ino rozwiązanie problemu który widocznie przerasta twój intelekt...
Ale Staszek Ci odpowie, że właściciel osiedla/bloku nie będzie o tym decydował. Decyzje o przyjęciu podejmie państwo, bo w Polsce czyjaś własność nie jest respektowana i chuja masz do gadania.
no ale to nie zmienia faktu że stosek i reszta komuchów nie jest właścicielem... a na prywatne na raie muzułmanie sie nikomu nie wpychają...
więc bez różnicy...
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
:p
Ale na tle Jamajki wypadamy rewelacyjnie.
11954732_393451987526514_6515693851455633708_n.jpg

Hohoho, Amelik znowu dojebau do piecyka. Manipulatorku ty mój, może przedstaw w korelacji liczbę populacji tych poszczególnych grup na terenie UK i porównaj z tą ilością osadzonych? Zrobię to dla ciebie.

Dane na 2012 rok (October 2012 ONS Estimate)

Poland 646,000
Republic of Ireland 403,000
Jamaica 145,000
Romania 101,000

Pakistan 465,000
Lithuania 130,000
Nigeria 180,000


https://en.wikipedia.org/wiki/Foreign-born_population_of_the_United_Kingdom

Teraz wylicz sobie procenty. Napiszę tylko że Nigeryjczyków jest 2/3 mniej niż Polaków a w więzieniu siedzi ich zaledwie 2 razy mniej. Jamajki nawet nie komentuje...Pozdrawiam.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 678
Oczywiście, że dużo gorsza jest szarańcza Polaków z wielką liczbą przestępców niż grupka Somalijczyków z paroma złodziejami.
Co niby z tego, że procentowo będzie ich mniej, mam mieć z tego jakąś satysfakcję?
 
Do góry Bottom