1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Podziel się zażenowaniem

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez nowy.świt, 5 Kwiecień 2013.

1. Artur Nowak

Artur Nowak Well-Known Member

Polubienia:
    617
  2. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    17 833
    Znacie jakieś wielkie kompozytorki? Chyba popytam w ramach trollingu feministek. Beth Oven oczywiście była kobietą.

Ostateczny dowód wyższości mężczyzn jest taki, że kobiety nie grajo prog-rocka, zatem muszą stanowić jakąś podrzędną płeć. Szast prast i egalitaryzm pozamiatany.

Claude mOnet lubi to.
  3. tomislav

tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

Polubienia:
    11 818
    Kate Bush. Była bardziej progresywna (np. "The Dreaming", "Hounds of Love") niż cały nurt neo-progresywny lat 80-tych. O kurwa, więcej nie kojarzę :D

4. piezol

piezol Jebać życie

Polubienia:
    3 585

Nie wiem jak z legitnością, ale kurwa....

5. pikol

pikol Od humanitarystów nie biorę.

Polubienia:
    1 583
    Dyskusja o islamie w programie lewaka (ale przy tym częstego krytyka islamu) Billa Mahera. Jeden z gości jako przykład dobrze rozwiniętego i wyedukowanego muzułmańskiego kraju podaje...Bangladesz! I lewactwo Mahera widać w tym, że gdyby to był republikanin to na bank zostałby nazwany idiotą. (5:55)

Staszek Alcatraz lubi to.
  6. Kompowiec2

Kompowiec2 Satatnistyczny libertarianin

Polubienia:
    152
    Kelsi i kr2y510 lubią to.
  7. Artur Nowak

Polubienia:
    617
  8. Artur Nowak

Polubienia:
    617
  9. Mad.lock

Mad.lock barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm

Polubienia:
    4 543
    Joanna Newsom.

10. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 600
    Ja znam - Wendy Carlos. A nie, czekaj, to Walter Carlos z uciętym fituem... No to nie.

Dobra, to taki seksistowski, transfobiczny żart. Nie przywiązuje wagi do płci kompozytorów, więc nie wiem, czy są jakieś tam babeczki.

11. tomislav

Polubienia:
    11 818
    Kolejny człowiek-zjeb pokroju Wardęgi.

12. tomislav

Polubienia:
    11 818
    Nie wiem kurde, ale trzeba mieć naprawdę posrane w bani, żeby coś takiego zrobić idącej se spokojnie osobie. Jeżeli to się nazywa luz, to sorry, szczycę się swoim kijem w dupie i jestem z niego dumny. Lać w mordę agresywnych pranksterów!!

Piter1489 i Racibor lubią to.
  13. tomahawk

tomahawk Well-Known Member

Polubienia:
    1 258
    To Remi Gaillard:

14. Cptkap

Cptkap Well-Known Member

Polubienia:
    2 725
    Z policją fajnie się gania:

vapaus, Claude mOnet i kr2y510 lubią to.
  15. Ronbill

Ronbill Active Member

Polubienia:
    628
    Kiedy sie tu loguje to widze na shoutboxie :gazda , mikioli , lancaster , amel , mance , cale dnie a moze i noce bo ja w nocy śpie to nie wiem ale widać ze nie maja innego zycia tylko to miejsce , forum, żenujące Wspolczuje

16. tomky

tomky Well-Known Member

Polubienia:
    1 914
    Przypuszczam, że tam na północy mają wyprane mózgi socjalistyczną propagandą i wódką, ale i tak takie wyniki ankiet wyglądają na mocno spreparowane.

Norwegowie chcą większej ilości imigrantów?
    Norwegowie są na „tak”, Szwedzi jeszcze bardziej

Jedynie 12 procent ankietowanych przyznaje, że ich zdaniem imigracja jest zjawiskiem negatywnym. 54 procent osób nie ma nic przeciwko i uważa, że jest „dobra”. 34 procent zapytanych nie ma na ten temat wyrobionego zdania.
    Dla porównania, aż 63 procent szwedzkich ankietowanych akceptuje i popiera przypływ imigrantów.

A tutaj motyw ultra bekowy:
    Ksenofobia
    Wielu, bo aż 77 procent, Szwedów jest zaniepokojonych rosnącą ksenofobią. Podobne nastroje dają się zaobserwować również w Norwegii, gdzie ksenofobia jest zmartwieniem 59 procent społeczeństwa

http://www.mojanorwegia.pl/czytelnia/norwegowie_chca_wiekszej_ilosci_imigrantow-9571.html

17. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 646
    inna możliwość jest taka że większość społeczeństwa nie ma w ogóle styczności z tymi złymi imigrantami których negatywnie mogli by postrzegać, więcej widzi miłego pana od kebaba abo fajną sprzątaczke z somalii...
    więc co w tym dziwnego że takie są ich wypowiedzi...

Kelsi, Jaranek i Tralalala lubią to.
  18. tomky

tomky Well-Known Member

Polubienia:
    1 914
    Ten duży % zaniepokojenia ksenofobią raczej wskazuje, że ankieta została przeprowadzona w dzielnicy muslimów :)

Mad.lock lubi to.
  19. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 646
    raczej większość nie widzi problemu w imigrantach a tych co ich hejtują uważają za komuchów co gadają innym gdzie maja zyć i takie tam...

to tak z moich doświadczeń z belgii, niemiec i innych krajów w których bywałem i gdzie z ludxmi gadałem

20. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 418

Miałem nosa stawiając na BoSSa.

Tutaj info o co kaman.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.