Podziel się zażenowaniem

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Ja znam - Wendy Carlos. A nie, czekaj, to Walter Carlos z uciętym fituem... No to nie.

Dobra, to taki seksistowski, transfobiczny żart. Nie przywiązuje wagi do płci kompozytorów, więc nie wiem, czy są jakieś tam babeczki.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Kolejny człowiek-zjeb pokroju Wardęgi.

597df1691cb5b1f95298a731c09c7425.gif
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Nie wiem kurde, ale trzeba mieć naprawdę posrane w bani, żeby coś takiego zrobić idącej se spokojnie osobie. Jeżeli to się nazywa luz, to sorry, szczycę się swoim kijem w dupie i jestem z niego dumny. Lać w mordę agresywnych pranksterów!!
 
R

Ronbill

Guest
Kiedy sie tu loguje to widze na shoutboxie :gazda , mikioli , lancaster , amel , mance , cale dnie a moze i noce bo ja w nocy śpie to nie wiem ale widać ze nie maja innego zycia tylko to miejsce , forum, żenujące Wspolczuje
 

tomky

Well-Known Member
790
2 036
Przypuszczam, że tam na północy mają wyprane mózgi socjalistyczną propagandą i wódką, ale i tak takie wyniki ankiet wyglądają na mocno spreparowane.

Norwegowie chcą większej ilości imigrantów?
Norwegowie są na „tak”, Szwedzi jeszcze bardziej

Jedynie 12 procent ankietowanych przyznaje, że ich zdaniem imigracja jest zjawiskiem negatywnym. 54 procent osób nie ma nic przeciwko i uważa, że jest „dobra”. 34 procent zapytanych nie ma na ten temat wyrobionego zdania.
Dla porównania, aż 63 procent szwedzkich ankietowanych akceptuje i popiera przypływ imigrantów.

A tutaj motyw ultra bekowy:
Ksenofobia
Wielu, bo aż 77 procent, Szwedów jest zaniepokojonych rosnącą ksenofobią. Podobne nastroje dają się zaobserwować również w Norwegii, gdzie ksenofobia jest zmartwieniem 59 procent społeczeństwa

http://www.mojanorwegia.pl/czytelnia/norwegowie_chca_wiekszej_ilosci_imigrantow-9571.html
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
inna możliwość jest taka że większość społeczeństwa nie ma w ogóle styczności z tymi złymi imigrantami których negatywnie mogli by postrzegać, więcej widzi miłego pana od kebaba abo fajną sprzątaczke z somalii...
więc co w tym dziwnego że takie są ich wypowiedzi...
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
raczej większość nie widzi problemu w imigrantach a tych co ich hejtują uważają za komuchów co gadają innym gdzie maja zyć i takie tam...

to tak z moich doświadczeń z belgii, niemiec i innych krajów w których bywałem i gdzie z ludxmi gadałem
 
D

Deleted member 427

Guest
No starli się z jednym z najpotężniejszych lobby na tej planecie. Ciekawe, kiedy zaczną przepraszać.
 

Gość niedzielny

Well-Known Member
968
2 123
Haha, ten fragment wygrywa:
Kiedy bywamy w podobnych sieciach na świecie (...)wychodzimy z nich ze smutkiem. Tam eksponowane są wszelkie możliwe rozbudowane działy: klasyka, nauka, filozofia, poezja, medycyna, literatura faktu, polityka, beletrystyka, sztuka itd., które się wstydliwie nie chowają. Te sieci są demokratyczne, traktują różne gatunki i tematy książek równo.

Zauważyłem, że przymiotnik "demokratyczny" to teraz taki ogólny komplement i wyraz szacunku, nie mający żadnego związku z faktycznym znaczeniem tego słowa. No, parytety są demokratyczne (chociaż są niedemokratyczne), bary mleczne są demokratyczne, księgarnie są demokratyczne (ale te na zachodzie, u nas są niedemokratyczne)... Jeszcze trochę i będzie można powiedzieć żonie, że udała jej się bardzo demokratyczna zupa, tylko trochę za słona.
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
No starli się z jednym z najpotężniejszych lobby na tej planecie. Ciekawe, kiedy zaczną przepraszać.
Obawiam się, że nigdy nie będą przepraszać. Na krótką metę skasują sporą kasę na niszy anty-pederalskiej, a z czasem przyjdzie przyjdzie moda na prawicę i wtedy potężne lobby pomne losu swych braci w Kalifacie, pokornie schowa się do swych nor.
 
D

Deleted member 427

Guest
Krzysiu, ja się dzisiaj dopowiedziałem po raz pierwszy, że Domenico Dolce i Stefano Gabbana to gejowska para.

P.S.

Jakby co już przeprosili za wszystko.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
@kawador Ja też się o tym dowiedziałem przy tej okazji. Niemniej jest to konserwatywne gejowstwo, które nie poddało się presji lewaczenia i które jest przeciwne modzie na adopcję dzieci przez homo-pary zwane małżeństwami.
 
Do góry Bottom