1. Informujemy, iż na naszym forum korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z forum, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje Politykę Prywatności
 2. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Podziel się zażenowaniem

Dyskusja w 'Hyde-Park' zaczęta przez nowy.świt, 5 Kwiecień 2013.

 1. vast

  vast Well-Known Member

  2 313
  4 089
  Udowodnij mi kurwa, że to były rytuały okultystyczne, a nie "tania" rozrywka dla bogatych elit.
   
 2. tomkiewicz

  tomkiewicz Radykalny Ciepłolub

  4 546
  10 368
  Rozrywka? Z gruntu zakładasz, że to rozrywka, a przecież byle jakie jasełka w szkole podstawowej w Piździe Dolnej, są lokalnym mikro-elementem ogromnej monoteistycznej religii opartej o Biblię. Istnieją jednak kulty znacznie starsze, jak choćby te solarne. Skąd wiesz, że Watykan to nie Wielka Mimikra?

  ps: Z innej beczki, bardziej geopolitycznej: B.Group to też mityngi rozrywkowe dla bogatych świrów? Nic tam się nie ustala, nie rozważa? Ot, pijo, jedzo i ruchajo?
   
 3. vast

  vast Well-Known Member

  2 313
  4 089
  Zakładam to na co wskazują dowody.

  No tak kurwa, a ateiści kupują choinki na święta i obchodzą Boże Narodzenie. Bo to element kultury.

  A teraz już zestawiasz pomarańcze z jabłkami w celu manipulacji. W Bohemian Grove omawiano założenia Manhattan Project. Politycy, bogacze i elity spotykają się na takich zlotach aby robić swoje interesy, ale nie oznacza to od razu, że praktykują oklutyzm.
   
  lernakow likes this.
 4. Wironin

  Wironin Member

  42
  66
  Wiem co to jest Bohemian Grove i wcale nie wygląda to na zebranie satanistów. Jakie masz powody, aby uważać, że politycy czczą tam Molocha czy cokolwiek innego? Ale na serio silne dowody, a nie jakieś przedstawienia.
  Tak, to jest tylko wizerunek sceniczny, który ci ludzie przyjęli bo to podnieca foliarzy. Im zależy tyko na tym, aby było o nich głośno. Bo jeśli to naprawdę są sataniści to taki Nergal jest diabłem wcielonym i Radio Maryja od początku miało rację
  :D
  O Boże. Watykan to też wyznawcy szatana? Ale poważnie to wiemy, że Watykan to nie żadna Wielka Mimikra zwyczajnie poznając historię.
   
 5. chaplean

  chaplean Well-Known Member

  123
  255
  Doman likes this.
 6. Max J.

  Max J. Well-Known Member

  305
  292
  Właśnie wylądowało :D Jest skażony nacjonalizmem, więc to nie powinno dziwić.
   
 7. chaplean

  chaplean Well-Known Member

  123
  255
  inho likes this.
 8. pawlis

  pawlis Samotny wilk

  1 539
  4 400

  Dla ścisłości - w oryginale Roszpunka była porwana za niemowlęcia i trzymana w wieży przez czarownicę. Gdy czarownica dowiedziała się o księciu, ostrzygła Roszpunkę i ją wypędziła, a księcia oślepiła. I zamiast epickiego ratowania oboje spotkali się przypadkiem i potem żyli długo i szczęśliwie.
   
  lernakow and Staszek Alcatraz like this.
 9. pawel-l

  pawel-l Ⓐ hultaj

  1 497
  4 357
  Okultyzm i anarchia - tego jeszcze nie było. Prawicowe pomysły w obecnych warunkach grożą nieobliczalnymi konsekwencjami:
  telewizjarepublika.pl
  List otwarty do Premier Beaty Szydo ws. niebezpieczeństw związanych z transmisjami na żywo na YouTube
  W. Szanowna Pani Premier, Państwo prawa służy obywatelom i chroni je przed niebezpieczeństwami. Dba o wychowanie i rozwój młodzieży. Właśnie edukacja młodych ludzi w budżetach samorządów to najistotniejszy i zarazem największy wydatek. Państwo Polskie stara się dbać o rozwój swoich młodych obywateli. To jest bezsprzeczne i bezdyskusyjne. Dlatego z wielką troską należy traktować nowe zagrożenia, które uderzają w młodych ludzi - apeluje publicysta i dokumentalista Paweł Zastrzeżyński.

  Mowa tu o nowym zjawisku, które w świadomości dorosłych nie jest tak zauważalne, jak wśród młodzieży w wieku 18-24 lat. Ta grupa staje się zupełnie odizolowana od społecznego przekazu zawartego i transmitowanego przez masowe środki komunikacji społecznej (prasa, radio i telewizja). Oni korzystając z szerokopasmowego internetu zbudowali na bazie nowego zjawiska, czyli internetowego przekazu na żywo, strukturę całkowicie odbiegającą od norm społecznych, zwłaszcza w formie językowej, pełnej wulgaryzmów i łamania wszelkiego tabu, które do niedawna funkcjonowało wyłącznie w ukrytej przestrzeni środowisk przestępczych czy patologicznych. W zupełnie zanarchizowanej przestrzeni starają się budować swój kodeks postępowania, który jest sprzeczny z dotychczas przyjętymi normami społecznymi.

  Najbardziej spektakularnym obrazem działania osób w tej przestrzeni było wydarzenie z dnia 14 lipca 2017 r., kiedy to padł rekord oglądalności jednego ze streamów, w którym młodzi ludzie postanowili wywoływać duchy. Przy olbrzymiej widowni (użytkownicy YouTuba to 5,5 miliona osób) przede wszystkim młodzieży i co istotne dzieci, szargali imię śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, katastrofy smoleńskiej, a zwłaszcza świętości wynikającej z tradycji 1000 letniego chrztu Polski, tego olbrzymiego dziedzictwa. Urazili też uczucia religijne! A przede wszystkim eskalując wulgaryzm przekazu zniszczyli dorobek nauczycieli, którzy z oddaniem i za państwowe środki starają się kształtować młodzież w duchu patriotyzmu i humanizmu.

  Zainteresowanie tą formą przerosło wszelkie oczekiwania organizatorów. To co wydarzyło się można porównać z audycją radiową, która miała miejsce w Stanach Zjednoczonych w latach 40-tych, gdzie Orson Welles słuchowiskiem „Atak Marsjan” doprowadził do niespotykanej paniki całego amerykańskiego społeczeństwa.

  I właśnie te zagrożenia można było zobaczyć w czasie seansu, gdy antagonistyczne grupy młodzieży zaczęły gromadzić się wokół wydarzenia.

  Należy przeciwdziałać temu zjawisku w chwili gdy jest jeszcze ono na etapie rozwoju. Trzeba to przerwać! Można zrobić odniesienie do historii, gdy młodzież w Niemczech wybijała szyby i malowała swastyki, z tego wyrósł faszyzm. Dziś takim zagrożeniem i nowym zalążkiem trzeciego totalitaryzmu po faszyzmie i komunizmie może być bezpośrednio okultyzm i anarchia. Jesteśmy już świadkami tego w ostatnich wydarzeniach za naszą zachodnią granicą.

  Właśnie te postawy są wynikiem komunikacji, która rozlewa się w transmisjach nadawanych w Internecie. Przekazach absolutnie pozbawionych kontroli, choćby takiej jakie piastuje KRRiT nad publicznymi nadawcami.

  Proszę rozważyć ten problem zwłaszcza w nowej ustawie dotyczącej Mediów Narodowych. W obecnej zupełnie dziewiczej sytuacji dla formy i przekazu treści, pominięcie przekazu internetowego zwłaszcza YouTubowego Streama byłoby zaniechaniem, które w młodym społeczeństwie miałoby nieodwracalne skutki
   
  Taki Owaki, ultimate, Max J. and 11 others like this.
 10. Pestek

  Pestek Well-Known Member

  314
  467
  To się już dzieje. Np. kanału Styxhexanhammer666 nie można przejrzeć w Polsce. Można oglądać filmiki i subskrybować, ale kanał jest zablokowany. BTW koleś komentuje bieżące wydarzenia z perspektywy raczej libertariańskiej, chociaż nie lubi się tak etykietować.
  Ma też poboczne zainteresowanie okultyzmem. Nie satanizmem, podkreślam, okultyzmem. Co mnie akurat nie interesuje. Ale analizy ma ciekawe.
   
 11. kompowiec

  kompowiec Open Source Boy

  1 349
  1 080
  ten artykuł tak wkurwia nawet nie miałem siły go czytać do końca.

  Ta blokada i tak jest żałosna. Wystarczy zmienić swój region na samym dole strony jutubowej i już działa.
   
  Claude mOnet and Pestek like this.
 12. bombardier

  bombardier Well-Known Member

  424
  1 290
  Jak ktoś mi mówi że ja blokuję tym wolność to jest śmieszny. Ja pozwalam w tej chwili żeby ta wolność rozkwitała. BO W TEJ CHWILI JEST DYSPROPORCJA WOLNOŚCI.

  ~~Liroy o projekcie wymuszającym czas radiowy dla polskich wytwórni muzycznych
   
 13. bombardier

  bombardier Well-Known Member

  424
  1 290
  Oglądajcie do końca:

   
  Hanki, piezol and Jaranek like this.
 14. chaplean

  chaplean Well-Known Member

  123
  255
  [​IMG]
   
  lernakow, luke27, nuri and 6 others like this.
 15. Staszek Alcatraz

  Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

  1 838
  4 375
 16. piezol

  piezol Jebać życie

  1 086
  3 402
 17. vast

  vast Well-Known Member

  2 313
  4 089


  Od 2:30 najlepsze. Wyszkolenie tych "policjantów" woła o pomstę do nieba. Koleś nie potrafi obalić kompletnie bezbronnego i stojącego jak słup młodocianego sebiaka. Szesnastolatek po miesiącu praktyki BJJ by unieruchomił i potem zabił takiego patałacha w półtorej minuty.

  Serio, żenada prezentowana przez sebiakową patolnie wymięka przy tym, co prezentują ci policjanci.
   
  tolep and Jaranek like this.

Udostępnij Tą Stronę