Podziel się zażenowaniem

pawlis

Samotny wilk
2 420
10 187
Ten podpis...
1451064781_7p7l4e_600.jpg
 

Finis

Anarcho-individual
439
1 922
@pawlis
A co w tym złego? Taki cwaniak najczęściej nie działa sam. Ma za sobą grupkę osób lub kogoś "ważnego". Na pohybel wszystkim cwaniakom, kolektywistom, komuchom oraz tyranom!
 
D

Deleted member 4683

Guest
Chodzi chyba o zastosowaną metodę przekazu czyli wyłożony łopatą morał.

p.s. Ponadto nie widać cyców tej skatowanej laski na zdjęciu :D
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Wiem że Cokeman jest jakąś legendą srodowiska libowego ale dopiero teraz przy okazji afery z ruchaniem psa mialem okazję goscia uslyszec i zobaczyc. Może być. Nadaje się na rozmowy przy piwie. Swoją drogą nie wiedziałem że Rafał Trąbski zareagował tak chujowo na całą aferę.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Swoją drogą nie wiedziałem że Rafał Trąbski zareagował tak chujowo na całą aferę.

Ale konkretnie jak? Bo nie zauważyłem, poza najazdami jakiś "paleo" na niego, że "działacz musi się dobrze prowadzić". Napisał, że to, czy ktoś rucha psy czy nie, nie jest kwestią libertariańską (o ile własne, rzecz jasna).
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 410
4 438
W tej sytuacji jednak nie chodzi o kwestię libertariańską, tylko o kwestię wizerunkową. Jeszcze rozumiem, jeśli Klubiński byłby jakimś tytanem intelektu, pisał interesujące książki, orał w pięknym stylu, może należałoby mu wybaczyć upodobanie do nietypowych sesji fotograficznych.

*chwila namysłu*

Zaraz, ale czy o nie jest analogiczne rozumowanie, co w przypadku JKM? Ja po prostu chciałbym, żeby libertarianizm zaczął być kiedyś w Polsce kojarzony z wykształconymi, zadbanymi i elokwentnymi ludźmi. Nie, żeby tylko tacy byli libami, tylko żeby tacy byli na przysłowiowym świeczniku.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
No ale przecież go zawiesili. Więc o co chodzi? Powinni zresztą jasno dać do zrozumienia, że robią to wyłącznie ze względów wizerunkowych, a już zrobił się dym, że trzeba zboczeńców ostracyzmować i libertynizm nie przejdzie.

Inna sprawa, to jest tak, jak się do libertarianizmu dorwie jakaś gimbaza. Zresztą, z czasem, u większości działaczy pojawiają się jakieś trupy w szafie. Liberatarianizm przyciąga dziwny element.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Liberatarianizm przyciąga dziwny element.
W USA to było przerabiane w latach 70/80. ;) Wtedy w ruchu libertariańskim w USA było pełno wróżek, uzdrowicieli, szarlatanów i innych oryginałów. To właśnie oni rzucali się w oczy. Tu jest stare wideo z młodym Ron'em Paul'em.

Ron Paul jak ściął długie włosy (tak! miał kiedyś długie pióra), był wtedy jednym z niewielu, którzy wyglądali normalnie. Ale gość obok już założył atencyjną koszulę w czarno-białą szachownicę (0:28).
Dziś w amerykańskim libertarianizmie w oczy rzucają się John McAfee i Jessie Ventura.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Ron Paul jak ściął długie włosy (tak! miał kiedyś długie pióra), był wtedy jednym z niewielu, którzy wyglądali normalnie. Ale gość obok już założył atencyjną koszulę w czarno-białą szachownicę (0:28).

Bardzo chciałem znaleźć zdjęcie Rona Paula z "długimi piórami", ale żadnego nie znalazłem. Biorąc pod uwagę jego karierę (lekarz, praca w wojsku, konserwatywny polityk) i to, że na wszystkich zdjęciach począwszy od liceum ma podobną fryzurę, prawdopodobieństwo tego oceniam na 0,1 w skali tomkiewicza.

RP.png

Z kolei gość w atencyjnej koszulce to Otto von Ruggins, muzyk, były członek zespołu Kongress. Ubrał się tak jak na artystę tego rodzaju przystało. Być może jest libertarianinem, ale nic na ten temat nie znalazłem. W programie The Morton Downey Jr. Show pojawiał się kilka razy.

http://dangerousminds.net/comments/rube_paul_extremely_ill_advised_ron_paul_tv_appearance_1988

Co oczywiście nie oznacza, że nie ma wśród libertarian oryginałów.
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Bardzo chciałem znaleźć zdjęcie Rona Paula z "długimi piórami", ale żadnego nie znalazłem. Biorąc pod uwagę jego karierę (lekarz, praca w wojsku, konserwatywny polityk) i to, że na wszystkich zdjęciach począwszy od liceum ma podobną fryzurę, prawdopodobieństwo tego oceniam na 0,1 w skali tomkiewicza.
Mnie to też zdziwiło. Ja widziałem go na czarno-białym plakacie z Teksasu, z okresu gdy RP kandydował na prezydenta USA z ramienia Partii Libertariańskiej. Był tam przedstawiony jako południowiec, w stroju z Wojny Secesyjnej. No cóż, widocznie to było grafizowne zdjęcie (wtedy Photoshopa nie było).
 
Do góry Bottom