Podziel się zażenowaniem

Finis

Anarcho-individual
439
1 922
No to nie kupuj kota w worku tylko domagaj sie wykazu skladnikow i pochodzenia za pomoca bojkotow i wybierania produktow, ktore taki sklad i pochodzenie pokazuja na etykiecie. Ale nie zmuszaj nikogo do takich czy siakich opisow.
Nie mam zamiaru nikogo do niczego zmuszać. Nie ma opisu lub jest opis i badziewiasty skład, to wiadomo, że nie kupię. Jak ktoś tu kiedyś napisał: "rynek zweryfikuje". Dla mnie liczy się jakość, a nie ilość. A jak ktoś świadomie chcę kupować coś, co mu zaszkodzi, to cóż mogę stwierdzić, poza volenti non fit iniuria?
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 981
15 142
Oba filmiki Kelthuza są całkiem spoko, nie rozumiem czemu są w żenadzie.

Bo jest on żenujący. Cała ta retoryka, teatralność i sposób działania tego, pożal się boże, "artysty" powinien lądować zawsze tu.

Mam nadzieję, że kiedyś za to przeprosi, jak przepraszał za swoje rasistowskie piosenki. Choć za nami nie stoi państwowa knaga, więc może sobie odważniej poczynać.
 
W

Werner Richardson

Guest
co do jego artyzmu - to niechluja typowa garażowa, chyba kompletnie głucha na coś takiego jak jakość nagrania.
Mógłby zainwestować trochę kasy w studio i kamerę i robić dobre materiały - ale nie - nagrywa niechlujnie

jego kanał to chaotyczne szambo, gdzie dobre spostrzeżenia ścierają się z gównianą muzyką z trackerów - miałby już dawno ponad 50 tys wyświetleń gdyby zainwestował w lepszą kamerę, formułę nagrywania i nauczył się paru programów do obróbki wideo.

Ale on stoi w miejscu od lat - bo jest przyjebany lekko umysłowo pod pewnymi względami.
 

rawpra

Well-Known Member
2 741
5 407
wczoraj zostałem wyrzucony przez adminkę za rasizm z międzynarodowej grupki na fb za zapytanie sie ludzi jaka jest ich ulubiona mniejszość etniczna żyjąca w ich kraju. napisałem że moja ulubiona to Żydzi Aszkenazyjscy a do postu załączyłem niniejszy obrazek. najbardziej o rasizm gównoburzyła młoda holenderka która żyje na socjalu. napisałem jej zanim jeszcze mnie zbanowano że mam nadzieje że jej tolerancyjna i progresywna holandia zostanie rozpierdolona przez arabów
tumblr_m7x779cVf61ryvhlao1_500.jpg

wcześniej z tej samej grupki zostałem wyrzucony gdy napisałem do transa że jest "omega male" czyli samcem omega, na fotce widziałem jabłko adama więc myślałem że to facet a ten pedał pierdolony cwel w płacz że on jest kobietą xD oczywiście z lewackiej kanady ten cwel. poszło oczywiście o to że zaorałem go po tym jak ujawnił że jest anarcho-komunistą
 
D

Deleted member 4683

Guest
wczoraj zostałem wyrzucony przez adminkę za rasizm z międzynarodowej grupki na fb

wcześniej z tej samej grupki zostałem wyrzucony gdy napisałem do transa że jest "omega male"

wkurwianie lewactwa uzależnia :D

p.s. sam wylatywałem chyba z pięć razy z lewackiego forum hardcore.pl

Uważam, że w Dniu Sznura pewną ilość komuchów warto zachować żeby nie zaginęła ta piękna rozrywka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Crov

Well-Known Member
558
1 556
Ech, kolejny dowod na zenade YouTube'a - Phil DeFranco, ktorego materialy juz tutaj wrzucalem, to YouTuber, ktory zajmuje sie niusami wszelkiej masci i robi to zwykle naprawde dobrze. Polityczne zwykle stoi gdzies posrodku (ale pare lat temu mocno propsował Gary'ego Johnsona, ktory wtedy jeszcze wydawal sie byc bardziej libertarianski niz dzis) i odmowil zrobienia wideo popierajacego Hilary Clinton. Ostatnio okazalo sie, ze YouTube nie zamierza go zaprosic do corocznego wideo podsumowujacego ostatnie 12 miesiecy na YT, YouTube Rewind. Ich sprawa, ich prawo, i tak dalej, ale niesmak pozostał. ;) Zwlaszcza, że Phil to jeden z najstarszych i najwazniejszych tworcow na tej platformie.

(tutaj o tym mowi, od 9:14)



Tutaj wczesniej o tym jak dostal propozycje wideo:

 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 737
Wspomniana Martyna Kuszyk zapowiedziała za to pozew o zniesławienie, a nawet o powiadomieniu Feminoteki i HejtStop. Stanęli za nią jej chłopak i admin Jebawki, Bartosz Borkowski(jeden z większych przypałów wśród polskich libów, a to duże osiągnięcie), oraz paru whiteknightów, jak ten z filmiku.

Reszta środowiska ma z nich bekę i jebie za hipokryzję.
Ten HejtStop to niezła banda hipokrytów...
CwheDEYWgAAAAlP.jpg
 
W

Werner Richardson

Guest
Ona ma bielsze zęby niż kanapa, na której siedzi, lol.
Jak zaczęła całować powietrze w okół kamery to zrobiłem bezwarunkowy facepalm i zamknąłem okno yt.

poczułem się brudno, jak przegryw przez chwilę że w ogóle to oglądam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom