Pistolet z drukarki 3D

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 786
8 416
No i komuchy nie odpuszczają

Przepis na broń z drukarki 3D. Sąd w USA zakazuje publikacji

Sąd federalny w Seattle tymczasowo zakazał publikacji w internecie przepisu na produkcję broni z drukarki 3D.

W 2013 roku firma Defense Distributed z Teksasu opublikowała na swojej stronie internetowej instrukcję do stworzeni pistoletu w drukarce 3D.


Departament USA nakazał firmie usunąć publikację, ponieważ stwierdzono naruszenie przepisów dotyczących przemytu broni. Z decyzją nie zgadzał się szef firmy. Cody Wilson uważał, że to naruszenie jego wolności słowa i prawa do posiadania broni.

W ramach ugody w czerwcu tego roku administracja prezydenta Donalda Trumpa wydała zgodę na publikację. Do tego jednak nie doszło, ponieważ kilka godzin przed planowaną publikacją tymczasowy zakaz wprowadził sąd federalny w Seattle.

- Istnieje prawdopodobieństwo wyrządzenia nieodwracalnych szkód ze względu na sposób wytwarzania tej broni - stwierdził sędzia Robert Lasnik. Pozew w tej sprawie w poniedziałek złożył Dystrykt Kolumbii i osiem stanów.

Sąd stwierdził, że potrzebna jest dłuższa analiza w sprawie ewentualnego naruszenia wolności szefa firmy Defense Distributed.

Przeciwnicy publikacji zwracają uwagę, że na stronie miała znaleźć się m.in. instrukcja potrzebna do stworzenia karabinu półautomatycznego AR-15. Broń tego typu często było wykorzystywana podczas ataków w amerykańskich szkołach. Innym argumentem przeciwników jest fakt, że broń wykonana z plastiku byłaby trudna do wykrycia przez służby mundurowe.
 
D

Deleted member 427

Guest
Że co kurwa?

Cody Wilson oskarżony o "napaść seksualną" na niepełnoletnią prostytutkę. Podobno wysyłał jej na komórkę zdjęcia swojego pena.

https://www.statesman.com/news/brea...es-sex-assault-charge/AnteUx5fI7LpNg6yg0Z1JN/

Wydano na niego nakaz aresztowania. Cody aktualnie przebywa w stolicy Tajwanu. Miał przylecieć do USA wczoraj, ale dostał odpowiednio wcześniej cynk o aresztowaniu i nie pojawił się na lotnisku.

Co się tu odpindala?
 

Alu

Well-Known Member
4 604
9 597
Podobno pojechał z nią do hotelu gdzie odbyli seks. Jeśli są nagrania z kamer i świadkowie w hotelu to sprawa niestety raczej przesądzona.

Pewnie mieli go na celowniku od dawna. Gdyby czytał stoików i ćwiczył się w cnotach roztropności i umiarkowania to może by do tego nie doszło. Szkoda.
 
Ostatnia edycja:

NoahWatson

Well-Known Member
1 295
3 178
Age of consent w Teksasie to 17 lat. Pytanie jeszcze czy mówiła coś o swoim wieku i czy nie kłamała.
Pewnie mieli go na celowniku od dawna. Gdyby czytał stoików i ćwiczył się w cnotach roztropności i umiarkowania to może by do tego nie doszło. Szkoda.
Pewnie do dzisiaj siedziałby w piwnicy i by nikt o nim nie słyszał.
 
D

Deleted member 427

Guest
Ona miała 16 lat. Też uważam, że to była prowokacja. Ciekawe, czy wróci z tego Tajwanu.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 586
Z tym 17-letnim wiekiem przyzwolenia w Tx, to nie ma większego problemu. Oni na to patrzą trochę przez palce. Przecież Koresh oberkapłan Kościoła Davidian robił dzieci 14-latkom i o to się go nie czepiali. Problemem w Tx jest zestaw: mniej niż 17-lat + prostytucja. Jeszcze w 2000 r. 17-letnie prostytutki działały w Teksasie legalnie.
Ciekawe czy był świadom jej wieku?
Jak ona wyglądała?
Może fotki tej panny wkrótce się ukażą.

Ale żeby płacić za seks? Koleś nie wygląda na przegrywa.
Panna trafiła w jego gusta. Stojący kutas nie ma ani zahamowań, ani sumienia.

Ja nadal uważam, że to była prowokacja służb. Przecież jak dostała ustaloną kasę ($500), to powinna być zadowolona. Mogło być też tak, że Cody był obserwowany i tajniacy zatrzymali pannę do przepytania. Jak odkryli że jest małolatą, to już mieli haki i zaczęli operetkę. Prowokacja sama im spadła z nieba.

I jeszcze jedno. na stronie www.SugarDaddyMeet.com nie można się zarejestrować nie podając wieku. Minimalny wiek by korzystać ze strony wynosi 18 lat. Gówniara nakłamała! Trzeba sprawdzić kim jest ta panna i co ma za uszami.
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 427

Guest
Tajwańskie służby odstawiają CW na lotnisko w celu ekstradycji do USA. CW nosi kaptur, ciemne okulary i maskę chirurgiczną:

5ba630af8d9e4.jpg


https://www.taiwannews.com.tw/en/news/3536035
 

Maksymiliana

Everyday Hero
316
176
Ja bym była bardzo zadowolona, jakby można było sobie wydrukować nawet taki jednorazowy pistolet, tak na wszelki wypadek. Jednak państwo wie co dla mnie dobre i nie pozwala na takie zabawki :(
 
D

Deleted member 427

Guest
Update w sprawie CW:

- przyznał się do jednorazowego kontaktu seksualnego z nieletnią prostytutką;
- dostał siedem lat w zawiasach (w tym okresie będzie zarejestrowanym przestępcą seksualnym);
- wlepili mu dodatkowo 475 godzin prac społecznych i $1200 grzywny;
- ma zakaz kontaktu z osobami nieletnimi bez nadzoru;
- nie może legalnie posiadać broni palnej (nie wiem, czy ten zakaz jest dożywotni czy tymczasowy).
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 586
- nie może legalnie posiadać broni palnej (nie wiem, czy ten zakaz jest dożywotni czy tymczasowy).
Czyli skurwysyny osiągnęły swoje.
Podłożyli mu nieletnią kurewkę przez portal 18+, dali symboliczny wyrok za de facto nieświadome popełnienie przestępstwa (ale złego przestępstwa pedofilii) i dali zakaz na posiadanie broni. Jaki związek ma zakaz posiadania broni do kutasa, to nie wiem.
 
Ostatnia edycja:

Alu

Well-Known Member
4 604
9 597
Szkoda człowieka. Domysły nic nie dadzą. Myślę, że jeśli kupował dużo materiałów przydatnych do produkcji broni i amunicji to mógł ktoś w końcu połączyć kropki. Na bank był po tym reportażu poszukiwany.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom