Pistolet z drukarki 3D

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 695
7 571
No i komuchy nie odpuszczają

Przepis na broń z drukarki 3D. Sąd w USA zakazuje publikacji

Sąd federalny w Seattle tymczasowo zakazał publikacji w internecie przepisu na produkcję broni z drukarki 3D.

W 2013 roku firma Defense Distributed z Teksasu opublikowała na swojej stronie internetowej instrukcję do stworzeni pistoletu w drukarce 3D.


Departament USA nakazał firmie usunąć publikację, ponieważ stwierdzono naruszenie przepisów dotyczących przemytu broni. Z decyzją nie zgadzał się szef firmy. Cody Wilson uważał, że to naruszenie jego wolności słowa i prawa do posiadania broni.

W ramach ugody w czerwcu tego roku administracja prezydenta Donalda Trumpa wydała zgodę na publikację. Do tego jednak nie doszło, ponieważ kilka godzin przed planowaną publikacją tymczasowy zakaz wprowadził sąd federalny w Seattle.

- Istnieje prawdopodobieństwo wyrządzenia nieodwracalnych szkód ze względu na sposób wytwarzania tej broni - stwierdził sędzia Robert Lasnik. Pozew w tej sprawie w poniedziałek złożył Dystrykt Kolumbii i osiem stanów.

Sąd stwierdził, że potrzebna jest dłuższa analiza w sprawie ewentualnego naruszenia wolności szefa firmy Defense Distributed.

Przeciwnicy publikacji zwracają uwagę, że na stronie miała znaleźć się m.in. instrukcja potrzebna do stworzenia karabinu półautomatycznego AR-15. Broń tego typu często było wykorzystywana podczas ataków w amerykańskich szkołach. Innym argumentem przeciwników jest fakt, że broń wykonana z plastiku byłaby trudna do wykrycia przez służby mundurowe.
 

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 255
20 094
Że co kurwa?

Cody Wilson oskarżony o "napaść seksualną" na niepełnoletnią prostytutkę. Podobno wysyłał jej na komórkę zdjęcia swojego pena.

https://www.statesman.com/news/brea...es-sex-assault-charge/AnteUx5fI7LpNg6yg0Z1JN/

Wydano na niego nakaz aresztowania. Cody aktualnie przebywa w stolicy Tajwanu. Miał przylecieć do USA wczoraj, ale dostał odpowiednio wcześniej cynk o aresztowaniu i nie pojawił się na lotnisku.

Co się tu odpindala?
 

Alu

Well-Known Member
4 146
7 613
Podobno pojechał z nią do hotelu gdzie odbyli seks. Jeśli są nagrania z kamer i świadkowie w hotelu to sprawa niestety raczej przesądzona.

Pewnie mieli go na celowniku od dawna. Gdyby czytał stoików i ćwiczył się w cnotach roztropności i umiarkowania to może by do tego nie doszło. Szkoda.
 
Ostatnia edycja:

NoahWatson

The Internet is serious business.
947
2 071
Age of consent w Teksasie to 17 lat. Pytanie jeszcze czy mówiła coś o swoim wieku i czy nie kłamała.
Pewnie mieli go na celowniku od dawna. Gdyby czytał stoików i ćwiczył się w cnotach roztropności i umiarkowania to może by do tego nie doszło. Szkoda.
Pewnie do dzisiaj siedziałby w piwnicy i by nikt o nim nie słyszał.
 

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 255
20 094
Ona miała 16 lat. Też uważam, że to była prowokacja. Ciekawe, czy wróci z tego Tajwanu.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 305
21 435
Z tym 17-letnim wiekiem przyzwolenia w Tx, to nie ma większego problemu. Oni na to patrzą trochę przez palce. Przecież Koresh oberkapłan Kościoła Davidian robił dzieci 14-latkom i o to się go nie czepiali. Problemem w Tx jest zestaw: mniej niż 17-lat + prostytucja. Jeszcze w 2000 r. 17-letnie prostytutki działały w Teksasie legalnie.
Ciekawe czy był świadom jej wieku?
Jak ona wyglądała?
Może fotki tej panny wkrótce się ukażą.

Ale żeby płacić za seks? Koleś nie wygląda na przegrywa.
Panna trafiła w jego gusta. Stojący kutas nie ma ani zahamowań, ani sumienia.

Ja nadal uważam, że to była prowokacja służb. Przecież jak dostała ustaloną kasę ($500), to powinna być zadowolona. Mogło być też tak, że Cody był obserwowany i tajniacy zatrzymali pannę do przepytania. Jak odkryli że jest małolatą, to już mieli haki i zaczęli operetkę. Prowokacja sama im spadła z nieba.

I jeszcze jedno. na stronie www.SugarDaddyMeet.com nie można się zarejestrować nie podając wieku. Minimalny wiek by korzystać ze strony wynosi 18 lat. Gówniara nakłamała! Trzeba sprawdzić kim jest ta panna i co ma za uszami.
 
Ostatnia edycja:

Maksymiliana

Everyday Hero
243
118
Ja bym była bardzo zadowolona, jakby można było sobie wydrukować nawet taki jednorazowy pistolet, tak na wszelki wypadek. Jednak państwo wie co dla mnie dobre i nie pozwala na takie zabawki :(
 

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 255
20 094
Update w sprawie CW:

- przyznał się do jednorazowego kontaktu seksualnego z nieletnią prostytutką;
- dostał siedem lat w zawiasach (w tym okresie będzie zarejestrowanym przestępcą seksualnym);
- wlepili mu dodatkowo 475 godzin prac społecznych i $1200 grzywny;
- ma zakaz kontaktu z osobami nieletnimi bez nadzoru;
- nie może legalnie posiadać broni palnej (nie wiem, czy ten zakaz jest dożywotni czy tymczasowy).
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 305
21 435
- nie może legalnie posiadać broni palnej (nie wiem, czy ten zakaz jest dożywotni czy tymczasowy).
Czyli skurwysyny osiągnęły swoje.
Podłożyli mu nieletnią kurewkę przez portal 18+, dali symboliczny wyrok za de facto nieświadome popełnienie przestępstwa (ale złego przestępstwa pedofilii) i dali zakaz na posiadanie broni. Jaki związek ma zakaz posiadania broni do kutasa, to nie wiem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom