Piłka nożna i wszystko, co z nią związane

Wytypuj zwycięzcę EURO 2020:


  • Total voters
    1
  • Poll closed .

ckl78

Well-Known Member
1 881
2 035
Messi i Lewandowski w jednym klubie? To może się wydarzyć! Nie wierzę, że rozdział Messiego w Barcelonie się skończył - powiedział Joan Laporta dla ESPN na przedsezonowym zgrupowaniu FC Barcelona.


Lionel Messi w dosyć szokujących okolicznościach opuścił FC Barcelona w poprzednim letnim okienku transferowym. Wydaje się, że wręcz opuścił Katalonię nieco wbrew sobie. Tego wymagała sytuacja finansowa "Barcy".


Okazuje się jednak, że prezes "Dumy Katalonii" chce ponownie sprawić, żeby Messi ponownie założył koszulkę FC Barcelona. To mogłoby z kolei oznaczać współpracę Leo i Roberta Lewandowskiego na boisku.

- Czy czuję, że jestem mu coś winien? Tak. Moralnie, jako prezydent Barcelony, myślę, że zrobiłem to, co należało zrobić. Ale także jako prezydent Barcelony i osobiście uważam, że jestem mu to winien - dodał Hiszpan.

Leo Messi dotychczas zapisał piękną kartę w historii Barcelony. Argentyńczyk wystąpił łącznie w 776 meczach. W tym czasie udało mu się strzelić 670 goli oraz zanotować 302 asysty. Odszedł z niej za darmo, po tym, jak nie przedłużył kontraktu.

 
Ostatnia edycja:

MaxStirner

Well-Known Member
2 723
4 693
Czy obstawiacie mecze? Czy oglądacie tak bez żadnej korzyści?
Był taki moment że próbowałem, ale szybko brak wiedzy został zweryfikowany, Do tego trzeba sie interesować sportem i poswiecić na to czas, a na drugim miejscu mieć wyczucie, którego bez wiedzy nie ma. Zarabiasz na wynikach nieoczywistych, a tych z marszu nie ma sensu obstawiać. (nie mówie o tych mistrzostwach, tylko ogólnie)
 

ckl78

Well-Known Member
1 881
2 035
1670015834644.png

Policja patroluje główny bulwar w Brukseli po zamieszkach wywołanych przez kibiców w związku z przegranym 2:0 przez Belgię meczem z drużyną Kataru. Policja musiała odgrodzić części centrum Brukseli- wkroczyła z armatkami wodnymi i gazem łzawiącym, aby rozproszyć tłumy.
 

Hanki

Secessionist
1 525
5 088
View attachment 9919

Policja patroluje główny bulwar w Brukseli po zamieszkach wywołanych przez kibiców w związku z przegranym 2:0 przez Belgię meczem z drużyną Kataru. Policja musiała odgrodzić części centrum Brukseli- wkroczyła z armatkami wodnymi i gazem łzawiącym, aby rozproszyć tłumy.
Z tym że Belgia nie przegrała żadnego meczu z Katarem, bo nie grała z tą drużyną na Mundialu.
 

piezol

Jebać życie
1 256
4 229
Z ciekawostek po fazie grupowej:
1) Polska oddała podobno 20 strzałów (naliczyliście tyle?). Tyle samo co Katar. Mniej oddała tylko kostaryka.
2) Polska oddała 5 strzałów na bramkę. Tyle samo co Kanada. Nikt nie oddał mniej.
3) Polska wykonała 938 podań, najmniej ze wszystkich reprezentacji.
4) Najwięcej strzałów i strzałów na bramkę oddali niemcy (xd)


1670074993368.png
 

Blobfish

Well-Known Member
150
274
Czy obstawiacie mecze? Czy oglądacie tak bez żadnej korzyści?

Nie obstawiam bo w ogóle nie intersuje mnie piłka nożna. Z tego sportu kojarze tylko Lewandowskiego, Maradone i takieo niemieckiego trenera który grzebał sobie w gaciach a potem wąchał paluchy. Gość naprawdę okrył się nieśmiertelną sławą na całej kuli ziemskiej :)
 

kran

Well-Known Member
703
696
men_will_understand_these_jokes_640_high_01.jpg
 

ckl78

Well-Known Member
1 881
2 035
Messi i Lewandowski w jednym klubie? Według katalońskich mediów, jest szansa, że mistrz świata wróci na Camp Nou.


Jak wróci Messi wszystko będzie ustawione pod niego.
 
Do góry Bottom